Moje dcera si nasla nestesti

Anonymní
2.7.20 16:05

Moje dcera si nasla nestesti

Dobrý den, jsem Natka 16 létě dcery, nasla si nějakého pritele kteremu je 19. Ne ze bych ji lezla do telefonu, ale poslední dobou plakala, tak jsem se ji tam podívala a cetla si zprávy s jejím pritelem, no psal ji ze to je krava a ze je to prolhana p*ca, ze je úplně blba, promluvila jsem si s ni o tom co se stalo, rekla mi. Ze už to není poprvé co ji takhle nadává přes SMS, ze prej jenom pomohla kamarádovi a on jenom zarli a proto ji pise tak hnusny věci. Furt se s nim stýká, a já nevim jak ji v tom zabranit. V 19 takhle už mluvit s holkama mi přijde fakt nenormalni. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6417
2.7.20 16:09

No jo,… musí si nabít hubu sama, to jinak nepůjde. Když se s nim sama nepřestane stýkat tak to nejspíš za ni nevyřešíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
2.7.20 16:13

No musí si to vyřešit sama. Divím se že není naštvaná že ji lezes do telefonu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5304
2.7.20 16:42

Můžeš jí zkusit třeba napsat sem do její diskuse, kterou o tom založila https://www.emimino.cz/…elat-397992/ Prázdniny budou dlouhé :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
2.7.20 16:51

Jako kdybych nevedela, ze je nekdo opravdu schopny naprosto nerespektovat soukromi druhych, myslela bych si, ze je to dalsi vymyslena diskuze. Ze chces pomoct dceri chapu. Hlavne ji ho nezakazuj. Sekne se a nepomuzes si. Jdi na to polehoucku, vysvetluj, nenalehej. Pokud je to pravda, tak je to peknej hulvat a na tve dceri mu moc nezalezi. Ono neni o co stat ani v pripade zarlivce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
2.7.20 16:53
@Michelle_M píše:
Můžeš jí zkusit třeba napsat sem do její diskuse, kterou o tom založila https://www.emimino.cz/…elat-397992/ Prázdniny budou dlouhé :roll:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4091
2.7.20 17:39

Ja myslim, ze zacaly praaaazdniny! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
4.7.20 14:51