Moje děti nic nevydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elenloth
Závislačka 4319 příspěvků 27.06.19 12:15
Moje děti nic nevydrží

Mám dva kluky ve věku 6,5 a 5 let. Teď jsme zrovna na dovolené u moře. Mám pocit, že kolem jsou samé neunavitelné děti, které řádí celý den v bazénu nebo v moři. Kluky to taky baví, ale jjpaksou venku 2 hodiny a pak má jeden horečku z tepla, druhému je špatně. Večer už v devět spí. Poslali jsme je na večerní animaci, byli z toho pak tak hotoví, že se v noci nemohli ani pořádně vzbudit na záchod. Totálně dezorientovaní sedí na posteli a řvou. Mají to tak, když spí velice tvrdě, když jsou hodně unavení nebo nemocní. Loni na táboře tahaly matky své děti o půl desáté spát, zatímco moje pletly nohama už v osm.
Mám prostě pocit, že mají méně energie než ostatní děti. O sportu ani nemluvě. Nějaké delší výlety (8-10 km pěšky) jsou utrpení. Kromě toho, že neustále pindají, že musí někam jít, je to pak děsně odrovná.
Má to někdo taky tak? Asi chci jen ujistit, že je to ok, nejsou všichni turbomyšky. Já taky nejsem bůh ví jak akční, ale měla jsem představu, že jsou děti odolnější.
Zdravotní problémy nemají, jí tak nějak normálně, i když jsou děsně vybíraví, jsou spíš menší, normální postavy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Labuť19
Kecalka 238 příspěvků 27.06.19 12:21

A když budou kluci akčnější, tak zase budeš remcat, že jsou neúnavní. :nevim: Buď ráda za to, co máš.. Já mám 5leteho syna a ten jede od rána od 7 a ještě o půlnoci nemá dost. :roll: Takže asi tak.. :mavam:

Elen8
Extra třída :D 13067 příspěvků 27.06.19 12:23

Takove děti neznám. Doma mám ty neunavitelne a kolem nas jsou na tom děti podobne jak ty naše.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:26

Děti nejsou roboti, aby fungovaly bez únavy, každý je občas unavený, zvlášť někde ve vedru a na sluníčku u moře

Payus
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 27.06.19 12:26

Tak ja bych uprimne takovy prcky na 10km turu ani netahla, chapu ze remcaji. V tomhle hicu me odrovna jet do mesta na postu, natoz takova tura. Nemuzes porovnavat jaky jsou jiny deti…ty mas takovy a s tim se smir a tomu podrizuj program.

Sleepy.Monkey
Kecalka 343 příspěvků 27.06.19 12:32

Můj skoro tříletý syn patří mezi ty akční, ale co se týče spánku a únavy, tak to najevo dá. Po obědě občas spí, a když ne, tak chce večer brzo spát.
Tvoje děti jsou spíš klidnější, a znám děti co jsou klidné.

ludmilaadamkova
Závislačka 2763 příspěvků 27.06.19 12:33

No a moje skoro 9 mesicni chodi spat kolem 6 vecer.. a jine miminka radi jeste o pulnoci. Tak asi taky nic nevydrzi. :P

Popokatepetla
Závislačka 3400 příspěvků 27.06.19 12:33

Mám dvojčata 6 let a taky pindají, když mají jít delší trasu. Akční jsou, ale večer jeden z nich taky padá za vlast brzo - kolikrát si sám řekne, že už chce jít spát, i když by mohl ještě řádit třeba někdy o prázdninách. Přes poledne držíme „siestu“ - nespí teda, ale alespoň chvilku si potřebují odpočinout u pohádky nebo tak.

Elenloth
Závislačka 4319 příspěvků 27.06.19 12:34

@Payus Já nemyslela 10 km teď, to určitě ne. Na takové vylety chodíme třeba na jaře, ne v hicu.

mamule42
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 27.06.19 12:34

@Elenloth Hele hod mi je sem, moje holky jsou poměrně líný, po 10 minutách chůze slyším už tam budem? Ale dostat je do postele je nadlidský výkon a musím pokaždý zařvat aby zavřeli pusu a šli spát. O výletech si můžu nechat jenom zdát, po prvním kilometru je bolí nohy mají hlad žízen, musí čůrat, zajímá je jenom pískoviště. A to jim je 8 a 6,takže to nejsou žádný mimina. Každý výlet končí fiaskem, a to vyjíždíme mimo město do přírody nebo různé zajímavosti, snažíme se úměrně jejich věku, ale stejně se pokaždý dozvíme že je to nuda a kde najdem pískoviště. :lol: Při každý cestě musím rozdat kinedril, jinak riskuji poblítí auta nebo dopravních prostředků. Co bych dala za takový zlatíčka co usnou v 8 večer.

berry4
Nadpozemská drbna 28646 příspěvků 27.06.19 12:35

@Elenloth a dáváš je přes poledne třeba do stínu at´si odpočnou, nebo vyspí? Já mám teda turbomyš, v 5,5 už mi v moři plavala, ale tak nějak ctíme polední siestu -všichni. Ono to slunko a teplo přeci jen dost vyčerpá, i když jen ležíš, když usnou navečer brzo, tak asi jsou unavení. O to líp pro vás, máte volne ne? :D

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 27.06.19 12:36

Co bych za to dala, já mám 4 leteho a to je jak motorová myš. Spát de v 10 večer, někdy i dyl, ráno už v 6 kouká a budí mě. Přes den se nezastaví, pořád chce nějakou akci, když sem ven tak nemůže jít pěšky musí lítat na kole nebo koloběžce. Já už kolikrát padám na hubu, usínám v sedě a on vedle mě pořád skáče. I když je nemocnej, má horečky, tak je vykon ho chvíli udržet v klidu.

Elenloth
Závislačka 4319 příspěvků 27.06.19 12:38

@Elen8 No já právě taky neznám moc dětí, které by byly jako kluci. Tak mi to vrtá hlavou. :think:

Payus
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 27.06.19 12:40

@Elenloth pro tahle maly deti to je vopruz i na jare, pokud to neni cesta spojena s hledanim pokladu, indianske stezky atd.. Proste jenom chodit je pro deti pakarna, ver mi :) nerenu treba vylety na kole, kolobezkach… Uvidis za par let, bude to lepsi :) ja mam dite co cely dny skace, hopsa, beha a muzu ti rict, ze zatim co on ma furt energie dost, my padame na hubu po kazdym vejletu :) at si treba odpocinou po obede, pak budou mit enegrii ma odpoledne :)

Kakachna
Extra třída :D 11773 příspěvků 27.06.19 12:44

@Elenloth A v kolik ti vstávají?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama