Moje děti jsou se mnou chudáci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:08
Moje deti se mnou sou chudaci

Holky nejak to uz nedavam…Mam dve dcerky starsi 4mladsi 19mesicu…vubec se nesnesou starsi zarli bije ju strka do ni…stane se nekdy, ze sou vklidu ale to je malokdy.Je pravda, ze s pritelem se hodne hadame protoze starsi dcera jeho neni tim padem vsechno zle vidi na ni…cely den jsem s nima ja on mi je nepohlida…jedu 24/7 pak uz z vycerpani po detech rvu..sem tam i dostanou na zadek…poradte mi co mam delat…pak u sedim vecer a rvu z toho jaka su strasna matka…rikam si ze sem si vubec deti delat nemela :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 26.02.19 19:12

Spíš by ses měla zamyslet, co sis to vybrala za partnera…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 26.02.19 19:13

Dat starsi do skolky. Alespon na dopo. Vyradi se tam s ostatnimi detmi, ty si trochu od jejich rvacek odpocines. Chlapa vic zapojit. Nemel si teda hledat babu s ditetem, kdyz to nebere stejnym metrem

Enmamma
Závislačka 3670 příspěvků 26.02.19 19:14

Tak pokud se stále hádáte, partner dává najevo, že za vše může starší dcerka a ty jí ještě biješ za něco, co je důsledkem disharmonické rodiny, obviňování a vaší agrese, tak se není čemu divit, že se chová, tak jak se chová. Akorát za to chudák dostane ještě vejřez.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:14

Jsi na tom stejne akorat ja mam jedno dite do toho zed nemuzu vubec spat nevim uz co mam delat uz 6 den nespim ale je to zahul i s jednim 2 a pul takze si ro dovedes predtsavit jako ja u tebe takze budes muset zacit se sebou pak dalsi.uvidis chce to klid

Bábrdl
Generální žvanilka 23112 příspěvků 26.02.19 19:15
@Micaella22 píše:
Dat starsi do skolky. Alespon na dopo. Vyradi se tam s ostatnimi detmi, ty si trochu od jejich rvacek odpocines. Chlapa vic zapojit. Nemel si teda hledat babu s ditetem, kdyz to nebere stejnym metrem

Kolik ženských z emimina to bere „stejným metrem“?
Kdyby to tu napsal on, stačilo by to osladit řečičkama, jak se strašně snažil, ale nevlastní dítě ho odmítá, je rozmazlená, matka mu všechno dovolí, napadá jeho malou… A holky ho politují a obrátí se proti té čtyřleté. :nevim:

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 12157 příspěvků 26.02.19 19:16

časem si zvykneš.. moji kluci se taky pořád mlátí (resp. starší mladšího), ale když na jednoho „zaútočí“ někdo zvenčí, stojí při sobě.. kolikrát si říkám, že pořád křičím, že jsem je měla moc brzo, že to nezvládám.. kolik večerů jsem proseděla na gauči v slzách.. :hug:

Enmamma
Závislačka 3670 příspěvků 26.02.19 19:17
@Micaella22 píše:
Dat starsi do skolky. Alespon na dopo. Vyradi se tam s ostatnimi detmi, ty si trochu od jejich rvacek odpocines. Chlapa vic zapojit. Nemel si teda hledat babu s ditetem, kdyz to nebere stejnym metrem

Já bych starší za těchto okolností do školky vůbec nedávala, podpoří to jen žárlivost. Teď partner na holku nadává a jak to asi vezme, že musela do školky? Že se jí konečně zbavili. Naopak bych se snažila s oběma dětma začít pracovat a starší dávat najevo, že je přijímaná a její pozici malá neohrožuje.

Bábrdl
Generální žvanilka 23112 příspěvků 26.02.19 19:19
@Enmamma píše:
Já bych starší za těchto okolností do školky vůbec nedávala, podpoří to jen žárlivost. Teď partner na holku nadává a jak to asi vezme, že musela do školky? Že se jí konečně zbavili. Naopak bych se snažila s oběma dětma začít pracovat a starší dávat najevo, že je přijímaná a její pozici alá neohrožuje.

Školka na dopoledne není nic hrozného, naopak, dítě si tam pohraje se stejně starými dětmi, bude mít pocit, že „je velká“ a doma bude mít klidnější pohodovější mámu.

pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 26.02.19 19:21
@Enmamma píše:
Já bych starší za těchto okolností do školky vůbec nedávala, podpoří to jen žárlivost. Teď partner na holku nadává a jak to asi vezme, že musela do školky? Že se jí konečně zbavili. Naopak bych se snažila s oběma dětma začít pracovat a starší dávat najevo, že je přijímaná a její pozici malá neohrožuje.

A matka co, musí vydržet všechno? Já třeba školku pro děti beru jako zábavu a ne nutné zlo pro děti, navíc i matky si někdy potřebují oddych. Když nefunguje otec.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 10660 příspěvků 26.02.19 19:31

Starší jsou 4, mladší 19 měsíců, ať počítám jak počítám, tak s novým partnerem jsi byla chvilku a hned dítě. Takže starší si musela zvyknout na to, že jste se rozešli s otcem, máš nového partnera a s ním honem další děcko. Navíc nový strýček dělá rozdíly. A ty se divíš, že to nepřijímá s úsměvem :zed: twl co po ní chcete? Hlavně že to druhé nemohlo chvilku počkat, až si aspoň malá na všechno zvykne.

Uju
Kelišová 6633 příspěvků 26.02.19 19:32

No, hele, když dětem lupneš jednu na zadnici protože zlobí, na tom nic hrozného nevidím,ale řeší to jen následek a ne příčinu. Pokud starší žárlí, možná by jsi ji mohla zapojit o péči o malou aby měla pocit důležitosti, viděla by, že ji chválíš a to by ji mohlo motivovat chovat se lépe či tolik nežárlit. Jinak co s chlapem neporadím. Asi dokáži pochopit, že preferuje vlastní dceru před starší (je to hnusný,ale není první ani poslední) :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 76485 příspěvků 26.02.19 19:36
@Enmamma píše:

A já bych ji naopak do školky dala tuplem.Ve čtyřech letech se doma nudí,a proto taky zlobí.Aspoň do oběda,pohraje si tam, bude mít nové kamarádky,podněty,zábavu.A máma si odpočine a to taky trochu vyčistí vzduch.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9044 příspěvků 26.02.19 19:49
@Anonymní píše:
Holky nejak to uz nedavam…Mam dve dcerky starsi 4mladsi 19mesicu…vubec se nesnesou starsi zarli bije ju strka do ni…stane se nekdy, ze sou vklidu ale to je malokdy.Je pravda, ze s pritelem se hodne hadame protoze starsi dcera jeho neni tim padem vsechno zle vidi na ni…cely den jsem s nima ja on mi je nepohlida…jedu 24/7 pak uz z vycerpani po detech rvu..sem tam i dostanou na zadek…poradte mi co mam delat…pak u sedim vecer a rvu z toho jaka su strasna matka…rikam si ze sem si vubec deti delat nemela :,(

Ahoj,

tak to je mi líto. Pozdě ted zpytovat svědomí, co to máš doma za partnera, který bude celý život dělat mezi dětmi rozdíly a starší bude neustále ta druhá, ta kukačka v hnízdě, ta nechtěná :( Bohužel se to pak muže projevovat a zřejmě i projevuje, že bude svou frustraci vybíjet právě na mladším sourozenci.

Rázně bych si s partnerem promluvila a dávala si na to velký pozor, aby se k oběma choval stejně. Nehádejte se před dětma a vyříkejte si to jinde. Ony to sice vycítí, ale nebudou pak zrcadlit vaše hádky a nedej bože i právě nějaké ty utoky.

A k dětem se chovej hezky, vysvětluj, v klidu, sna se nekřičet - ne vždy to jde, ale snažit se o uvědomělou výchovu - čili mít samu sebe pod kontrolou. Joo taky se to stále učím. :hug:
Co ale dělat, jak dělat - to asi ani nejde nějaký návod. Já bych viděla největší kámen urazu právě ten dvojí postoj partnera :/ To mě vždy moc mrzí, když se tohle děje. Měla jsem kamarádku, která takto vyrostla. Její mamka si našla nového muže, s ním měla syna a ta kamarádka prostě byla pro toho chlapa už navždy „kukačka“ v hnízdě a co chudák zažívala. Vždy mi ji bylo strašně líto. Bohužel si to odnesla i do dospělého života a má hodně velé problémy v partnerské oblasti :/

milwinka
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 26.02.19 19:50

Tak já mám dva kluky, 5 a 3 roky, mají oba stejného otce, doma se s manželem moc nehadame a přesto starší taky pořád pošťuchuje mladšího. Starší chodí dopoledne do školky, ale beztak hned jak přijde, tak už otravuje mladšího. Taky si pořád říkám co dělám špatně, taky už jsem kvůli tomu X-krát brečela. Nejvíc mi pomáhá být s nimi co nejvíc venku, tam se většinou tolik neperou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama