Moje děti vychovává úchylná žena

Anonymní
10.4.17 10:38

Moje děti vychovává úchylná žena

Prosím zachovat anonym, nebo vymazat.
Můj ex má děti ve střídavé péči. Partnerky střídal každý rok, ale se žádnou nežil. Teď se odstěhoval a žije se ženou, o které jsem se dozvěděla, že před několika lety zneužila svého čtrnáctiletého žáka!!! Vůbec nevím, co mám dělat, nechci, aby taková zrůda měla vliv na moje děti!!! Exmanžel se jí zastává, že to není pravda, ale ze školy ji vyhodili, k soudu nedošlo, protože tomu klukovi bylo zakrátko 15 let.
Poraďte mi prosím co mám dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3926
10.4.17 10:41

Chápu, že se o děti bojíš, ale víš určitě, že se něco takového stalo? Nebo je to jedna bába povídala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
10.4.17 10:42
@Anonymní píše:
Můj ex má děti ve střídavé péči. Partnerky střídal každý rok, ale se žádnou nežil. Teď se odstěhoval a žije se ženou, o které jsem se dozvěděla, že před několika lety zneužila svého čtrnáctiletého žáka!!! Vůbec nevím, co mám dělat, nechci, aby taková zrůda měla vliv na moje děti!!! Exmanžel se jí zastává, že to není pravda, ale ze školy ji vyhodili, k soudu nedošlo, protože tomu klukovi bylo zakrátko 15 let.
Poraďte mi prosím co mám dělat
a kolik jí bylo v Té době když zneužila toho kluka?? ono pokud jí bylo 20 a kluk vypadal na 18 tak uchylná být nemusí…spíš jen naruživá a neumí si poručit..spolužačka se takto seznamila se svým nyní již manželem - že ho učila na skole… ale jemu bylo už 17 a ji 22. Každopadne s tím asi nic nenaděláš když máte střídavku…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
10.4.17 10:42
@Anonymní píše:

Znáš ji osobně? Třeba je to fakt jen kec, bůhví, proč jí vyhodili a zda vůbec. Pro klid v duši bych jí klidně pozvala na kafe a hodila řeč. Třeba tě překvapí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 10:45

Kec to není, skutečně se to stalo to jsem si ověřila. Jí bylo 35 a jemu 14. Byla jeho učitelka

• Citovat
  • Nahlásit
5001
10.4.17 10:50
@Anonymní píše:
Kec to není, skutečně se to stalo to jsem si ověřila. Jí bylo 35 a jemu 14. Byla jeho učitelka

A zneuzila ho jako „znásilnila“ nebo to byl dobrovolný sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
10.4.17 11:07

Kec je ten, ze kdyz mu zakratko bylo 15, tak z toho duvodu to neslo k soudu. Takhle to opravdu nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
10.4.17 11:08

Mužeš se obrátit sociální odbor, vysvětlit situaci a podat návrh k soudu aby se upravil styk otce s dítětem..tak aby se s ním stýkal v jeho době jen on sám, bez partnerky..Měl by to pak kontrolovat nějaký ten kurátor, jestli to tak probíhá nebo ne..ovšem jestli spolu třeba i bydlí, bude to těžší, ale to už není tvuj problém, jak si to zařídí ( pokud teda vyhraješ )..a požádat o předběžné opatření, protože k soudu může dojít později..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5001
10.4.17 11:11
@Jogrr píše:
Kec je ten, ze kdyz mu zakratko bylo 15, tak z toho duvodu to neslo k soudu. Takhle to opravdu nefunguje.

Přesně. Prostě byl nezletily. Je to nějaký divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18728
10.4.17 11:13
@Moniňoň píše:
A zneuzila ho jako „znásilnila“ nebo to byl dobrovolný sex?

A na tom zalezi? Nebylo mu 15 a byla to jeho ucitelka 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
10.4.17 11:20
@Anonymní píše:

Sorry, ale píšeš kravinu. Kdyby mu bylo 14, tak by šla sedět. Neexistuje že mu bude za chvíli 15, jedná se o čin zpáchaný na nezletilé osobě. A i kdyby mu bylo 15 nebo šestnáct, minimálně k soudu by došlo. Pokud k soudu nedošlo, tak nikdo nevznesl obvinění vůči učitelce. To znamená že je velká pravděpodobnost, že čin nebyl spáchán. Nebo si jim u toho svítila, že jsi o tom tak přesvědčená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 11:22
  • Citovat
  • Nahlásit
9395
10.4.17 11:25

Pochybuji, že je to pravda. Toto se vzhledem ke vztahu učitel a žák nebere na lehkou váhu, takže by určitě byla souzená.
A to, že ženská nemá úctu k zákonům a etice, ještě neznamená, že je úchylná.
Maximálně tak blbá a neschopná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 11:26
@Borůvka1990 píše:
Sorry, ale píšeš kravinu. Kdyby mu bylo 14, tak by šla sedět. Neexistuje že mu bude za chvíli 15, jedná se o čin zpáchaný na nezletilé osobě. A i kdyby mu bylo 15 nebo šestnáct, minimálně k soudu by došlo. Pokud k soudu nedošlo, tak nikdo nevznesl obvinění vůči učitelce. To znamená že je velká pravděpodobnost, že čin nebyl spáchán. Nebo si jim u toho svítila, že jsi o tom tak přesvědčená?

Nebo asi jeho rodiče na ni nepodali trestní oznámení?? Copak já vím, proč ji to prošlo? Ale bezdůvodně ji asi ze školy nevyhodili žejo. To nic asi nemění na tom, že je úchylná, když spí se čtrnáctiletým dítětem! Kdyby šlo o tvoje děti asi bys měla jiný názor než se zastávat takové ku…

• Citovat
  • Nahlásit
10386
10.4.17 11:29
@Anonymní píše:

No, už jen to že k soudu nedošlo protože bylo klukovi za krátko 15 je hloupost :think: Jak jsi se to dozvěděla? Ze školy jí mohli vyhodit z jiného důvodu, mohla odejít i sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat