Moje dítě je prý zralé na psychiatra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 09:15
Moje dítě je prý zralé na psychiatra

Včera jsme byli na návštěvě u rodiny a to jsem se zas něco dozvěděla. Dcera má skoro 3 roky. Je trochu neposedná, občas se vzteká. Vzala u mojí mámy sádrovou figurku, spadla jí, kus se z ní odlomil. Pak dostala jakýsi suvenýr z ciziny. Ten jí taky při hře spadl a poškodil se. Tak už dcera je kazisvět, vše ničí. Bohužel byla taky nachlazená a na návštěvě špatně spala, tak po obědě byla protivná a udělala scénu. Tak jsem si vyslechla, že mám navštívit odborníka, že mé dítě není normální, že může mít ADHD. U těchto řečí jsem se rozčílila, zvýšila jsem na ně hlas, jestli ví něco o období vzdoru. Tak jsem za hysterku, prý ten vztek má dítě ze mně… Co si o celé situaci myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 09:19

Ať si „rodina“ trhne.

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 14.04.19 09:20

Hoď to za hlavu, já to poslouchám poslední dobou pořád. Malému je rok a půl a je to vztekloun, navíc věčně nemocnej, rostou zuby. A jen pořád poslouchám, že to s ním poroste a jak si to s ním užiju. Když jsem s ním sama je to téměř zlaté dítě, ví, že mu vztekání nepomůže. Ale před ostatními se asi předvádí, nebo nevím. Chce to pevné nervy a jedním uchem tam, druhým ven :kytka:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 09:20

Myslim ze doporuceni k psychiatrovi dava psycholog. Je tva rodina osychologu plna??
Neres. Dcerka je normalni zive zdrave dite kteremu neco upadlo a pak bylo otravene a neprijemne. Vsak je to clovek ne? Ma pravo na svoje nalady a pocity.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 14.04.19 09:20

Vykašli se na ně. Tvá dcera mi přijde úplně v pořádku i dospělému člověk něco vypadne z ruky a ne vždy má svůj den a nikdo ho na psychiatrii neposílá…i když mohli by si tam zajít at se tvý dospělý trochu uklidni

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 14.04.19 09:20

Nic, normalni dite. Co clovek, to nazor. Je bych poslala nekam. Ty bud v klidu.

7.straka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 14.04.19 09:22

Ať si „rodina“ trhne. Normální lidi, když má přijít malé dítě, si tyhlety blbiny uklidí, stejně jako věci, o které se může dítě zranit. Moje máma s prvním vnoučetem vystěhovala všechny „střepy“ a suvenýry ke stopu, být je absolutně baby friendly. Přijedeme ke tchánovcům nebo tátovi a teprve následně se narychlo uklízí nůžky, tužky, vázy, atp. :nevim:

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 14.04.19 09:22

To je teď nějaký módní trend, rozdávat diagnózy nebo co… každý trochu neposedný dítě je hned adhd, hyperaktivni. A specialisti jsou na to většinou ti nejblizsi. Vůbec bych je nebrala vážně.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 14.04.19 09:24

Já bych na návštěvu nechodila, tam kde se to hemží,,kravinama na rozbití" svoje děti neberu, je to stres pro obě strany. Naše babičky jsou v tomhle skvělé, vždy když hlídají dávají rozbitelne věci pryč. A to nemám žádné příliš draky nebo kazisvety, jsou to malí kluci a hrají si, věci nerozbiji záměrně. Pokud není přehnaně divoká běžně, jsou holt přecitlivělí a bohužel z kategorie,, já to vím nejlíp". Návštěvy jejichž domovy jsou rizikové, ale chceme se vidět zvu k nám a je to. Pokud má někdo moc keců, ignoruji, odkyvam a snažím se eliminovat přítomnost těchto osob.

malá_holka
Extra třída :D 10238 příspěvků 14.04.19 09:25
@7.straka píše:
Ať si „rodina“ trhne. Normální lidi, když má přijít malé dítě, si tyhlety blbiny uklidí, stejně jako věci, o které se může dítě zranit. Moje máma s prvním vnoučetem vystěhovala všechny „střepy“ a suvenýry ke stopu, být je absolutně baby friendly. Přijedeme ke tchánovcům nebo tátovi a teprve následně se narychlo uklízí nůžky, tužky, vázy, atp. :nevim:
řekla bych, že normalní matky nenechaj svoje děcko dělat na navštěvě bordel :nevim: a nečekaj, že budou rozbitny věci u stropu :mrgreen:
g.sandova
Závislačka 4246 příspěvků 14.04.19 09:31

@malá_holka škoda slov. Nebo necháš batokeri na dosah nůžky, drobnosti, které mohou být nebezpečné?

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 14.04.19 09:32

Na návštěvách tyhle věci automaticky odstranuji, oni si to neuvědomují, jak uz nejsou zvyklý žít s dítětem

nejvíc mé dostal slavnostní koláč a u toho nuž na konferenčním stolku, to na me pusobilo jak casovana bomba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 09:45
@Mollify83 píše:
Já bych na návštěvu nechodila, tam kde se to hemží,,kravinama na rozbití" svoje děti neberu, je to stres pro obě strany. Naše babičky jsou v tomhle skvělé, vždy když hlídají dávají rozbitelne věci pryč. A to nemám žádné příliš draky nebo kazisvety, jsou to malí kluci a hrají si, věci nerozbiji záměrně. Pokud není přehnaně divoká běžně, jsou holt přecitlivělí a bohužel z kategorie,, já to vím nejlíp". Návštěvy jejichž domovy jsou rizikové, ale chceme se vidět zvu k nám a je to. Pokud má někdo moc keců, ignoruji, odkyvam a snažím se eliminovat přítomnost těchto osob.

To jsem si taky říkala, že návštěvy omezím. Protože prostě moje máma má růžový porcelán a různé sošky přímo na dosah dcery ani ne za sklem. Vůbec to tam není „baby friendly“ a dceru jenom okřikuju, protože ji ty serepetičky prostě lákají :( A pak moje dítě je nemožné, protože prostě nesedí na zadku a nehledí. Prý my jako děcka jsme takoví nebyli, nerozbíjeli jsme věci… Tak si říkám, že třeba za rodinou budu jezdit, až bude dcera klidnější - třeba až bude ve škole.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 14.04.19 09:53
@Anonymní píše:
To jsem si taky říkala, že návštěvy omezím. Protože prostě moje máma má růžový porcelán a různé sošky přímo na dosah dcery ani ne za sklem. Vůbec to tam není „baby friendly“ a dceru jenom okřikuju, protože ji ty serepetičky prostě lákají :( A pak moje dítě je nemožné, protože prostě nesedí na zadku a nehledí. Prý my jako děcka jsme takoví nebyli, nerozbíjeli jsme věci… Tak si říkám, že třeba za rodinou budu jezdit, až bude dcera klidnější - třeba až bude ve škole.

Tak to místo okrikovani dcery při příjezdu dej vše mimo dosah a pak to zase vrat zpět než odjedete. Dělám to takto u našich, protože mamka má taky tyto věci a není to levná sranda. Není její povinností mít baby friendly byt.

Uživatel je onlinemag12
Kecalka 400 příspěvků 14.04.19 09:57

@malá_holka to by byla ideální situace, poučiš dítě a ono poslechne jako hodinky, jen skoda, ze to zvlášť u malých děti ne vždy úplně funguje. Taky nemam rada matky, které nechají děti delat cokoli, ale proste vždycky to neuhlídás a děti zajímají zrovna věci, které jsou pro ně nové a ne vždy vhodné. Pokud zveš na návštěvu nekoho s malým dítětem, musíš počítat s tím, ze buď budeš pořad ve střehu nebo se muže stát, že se něco rozbije.
Zakladatelko, z řeči rodiny si nic nedělej, taky mam teď čerstvě triletaka a někdy je to s nim trezke (je to palice tvrdohlava), podle standardu tvé rodiny by musela na psychiatri většina tříletých, a to včetně jejich matek :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama