Moje dítě mi leze na nervy a chlap taky

Anonymní
20.10.19 10:05

Moje dítě mi leze na nervy a chlap taky

Ahoj maminky, mám takový problém. Už nemůžu dál.
Mám holčičku 2 roky a je hrozná. Starám se o ní jak nejlépe umím, ale už mám pocit, že to nezvládám. Dělá mi naschvály, pořád jenom řve a řve, něco ji řeknu - řve, zakážu - řve.
Teď dokonce se pročůrává každou noc přes plenku, nechce jíst furt by chtěla mliko a to i v noci, vstává o půl 5 ráno a já už prostě nemůžu dál po psychické stránce… Mám sto chutí se na to vykašlat a odejít a nechat, ať se stará chlap, ať si to sám vyzkouší.
Když ji hlídá chvíli tak tvrdí, že s ním je hodná…
Co dělám špatně? ????
Už to nezvládám… Svou dceru miluji, ale někdy bych utekla a už se nevrátila. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
20.10.19 10:15

Tak snad to, ze si procura plinku, nedela schvalne ne? Mladsi bude mit 2 roky v unoru a kdybych ji v noci neprebalila, tak je rano durch mokra..
Podle me z tebe mala citi stres a pak je nervozni taky. Dej ji chlapovi a zajed si na nehty nebo nakupy/sport..co mas rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:18
@poHanka89 píše:
Tak snad to, ze si procura plinku, nedela schvalne ne? Mladsi bude mit 2 roky v unoru a kdybych ji v noci neprebalila, tak je rano durch mokra..
Podle me z tebe mala citi stres a pak je nervozni taky. Dej ji chlapovi a zajed si na nehty nebo nakupy/sport..co mas rada.

@poHanka89 budu muset, jinak se z toho už opravdu zblázním. Mám asi desnou ponorku.
Jsem pořád zavřená doma s dítětem a pořád říkám, že pro mě život skončil..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mám takový problém. Už nemůžu dál.
Mám holčičku 2 roky a je hrozná. Starám se o ní jak nejlépe umím, ale už mám pocit, že to nezvládám. Dělá mi naschvály, pořád jenom řve a řve, něco ji řeknu - řve, zakážu - řve.
Teď dokonce se pročůrává každou noc přes plenku, nechce jíst furt by chtěla mliko a to i v noci, vstává o půl 5 ráno a já už prostě nemůžu dál po psychické stránce… Mám sto chutí se na to vykašlat a odejít a nechat, ať se stará chlap, ať si to sám vyzkouší.
Když ji hlídá chvíli tak tvrdí, že s ním je hodná…
Co dělám špatně? ????
Už to nezvládám… Svou dceru miluji, ale někdy bych utekla a už se nevrátila. :nevim:

Zapomněla jsem dodat že u nás panují i finanční problémy takže i to je ten důvod proč všechno vidím černě.. Nebaví mě život.

• Citovat
  • Nahlásit
15393
20.10.19 10:27
@Anonymní píše:
Zapomněla jsem dodat že u nás panují i finanční problémy takže i to je ten důvod proč všechno vidím černě.. Nebaví mě život.

A jak finanční problémy? Jako existenční? Nebo jen musíme se hodně uskromnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10616
20.10.19 10:27

Tak předně si uvědom, že za to, že ti chlap nepomáhá a máte finanční problémy, vaše dítě opravdu nemůže. Že se pročůrá? Tak je asi potřeba častěji přebalit, ne? Mám doma taky dvouletého a k tomu tříměsíční, z malýho jsem taky na palici. Je to normální v tomhle věku. Prostě zkouší, co si můžou dovolit a zkouší to nejvíc na maminku. Já byla včera poprvé v práci, vracím se na pár směn v měsíci a konečně jsem si připadala jako normální člověk. Máte finanční problémy, tak si najdi brigádu a spojíš příjemný s užitečným :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15393
20.10.19 10:29

Pokud se v noci počůrá přes plenku, tak zkus koupit větší velikost. Ono čím větší velikost, tím toho víc nesaje.
U nás se taky pořád řve. Dneska nejmladší vstávala v 7.30 a už stihla 5 scén :roll:
Prostě jí ignoruji. Ono je to časem přejde.
A proč tvůj život skončil?
Proč jste pořád doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5797
20.10.19 10:29
@Anonymní píše:
Zapomněla jsem dodat že u nás panují i finanční problémy takže i to je ten důvod proč všechno vidím černě.. Nebaví mě život.

Rodina nepomůže? Dítě taky cítí nepohodu v rodině. Zkus zapojit příbuzenstvo. Potřebuješ si odpočinout. :hug: Hlavně si nedělejte okamžitě další dítě. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
20.10.19 10:30

Myslím, ze poporodní deprese sr může objevit i se zpožděním, i kdyz nevim, jestli s takovým. Ja jsem přímo se synem problém neměla, ale taky jsem mela pocit, ze všechno skončilo, nic uz nebude jako dřív - coz nebude, ze jsem něco strašně pos.ala, a ze neni cesty zpět. Mne pomohl cas a to, jak jsem se s mateřstvím szivala, ale bylo to pro mě psychicky těžký a dodnes cítím jakousi zradu okolí, že me na to dopředu nikdo neupozornil, ze se tohle muze stat. Musela jsem pak v tom nejhorším splinu na to přijít sama. Finanční potíže jsem měla kdysi dávno pred ditetem, kdyz jsme se s tehdejším partnerem rozešli a ja tahla celou hypotéku a na měsíc měla 4000 po zaplacení vseho, a když jsem si jednoho dne položila otázku, proč na tom světě vlastně jsem, tak jsem se strašně lekla a nějak me tk probralo, sla jsem k mudr, s pomocí medikace jsem se zklidnila a mohla vyřešit svou situaci. Barak se mi podařilo prodat, s bývalým jsme se vypořádali, tu kapitolu jsem zdárně uzavřela a šla dal. Teď čekám druhý dítě a jsem za svůj život vděčná, alr taky vim, ze občas to může bejt opravdu těžký. Radu úplně nemám, spis jsem te chtěla povzbudit. A děti jsou někdy fakt nesnesitelné 🤦‍♀️ 🤪

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:31

Já to měla chvilku stejně. Mám ročního nespavce, každý den budíček ve 4. Byly dny kdy jsem stála v ponožkách na zmrzlý dlažbě na balkoně abych se probrala. V noci se budí taky, taky chce mlíko. Někdy jsem si říkala, že mateřská je fakt hukot, že už nikdy víc. Ale teď když začal chodit po svých, dostal hned botky a trajdáme po hernách, hřištích, po procházkách a vytvořilo to mezi námi veliký pouto a mám pocit že už ho líp chápu. Chce pozornost a chce jí co nejvíc to jde. Takže jsme nakoupili prstový barvičky, stavebnici, barevný papíry a budeme kupovat učící věž. Prostě děti chtějí být všeho součástí a tak se mu to snažím maximálně umožnit. I bez peněz se jde dítěti věnovat na maximum a všimla jsem si že venku je to nejlepší. Tak se sbalte a neseďte doma, zážitky totiž tvoří pohodu a pouto :) a najednou je to s ním o moc lepší a všichni jsme v pohodě i když cesta k tomu nebyla snadná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:36

@Netopirek přítel má insolvenci a já beru nízký rp. Takže hrozně uskromnit, až mě to nebaví :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 10:41

@Netopirek přítel má insolvenci a já beru nízký rp. Takže hrozně uskromnit, až mě to nebaví :roll: @Uslava
Bohužel, rodina nepomůže. Nikdo mi dítě nechce pohlídat, abych si užila víkend podle svého… No.. Stejně bych nikam nešla a dohanela úklid.. Já ani druhé dítě nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
7588
20.10.19 10:46

A kdyz Ti protece vlozka, taky jsi to udelala naschval? Prosimte zapoj mozek. Je mala. Dvouletaci jsou desny. Bud dusledna a klidna a ona se srovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10616
20.10.19 10:49
@Anonymní píše:
@Netopirek přítel má insolvenci a já beru nízký rp. Takže hrozně uskromnit, až mě to nebaví :roll: @Uslava
Bohužel, rodina nepomůže. Nikdo mi dítě nechce pohlídat, abych si užila víkend podle svého… No.. Stejně bych nikam nešla a dohanela úklid.. Já ani druhé dítě nechci.

Tak to už je je další důvod si najít brigádu, ne? Pochybuji, že přítel v insolvenci dělá od rána do večera, aby všechno shrábl insolvenční správce. Při rodičáku si normálně vydělávat můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15393
20.10.19 10:54
@Anonymní píše:
@Netopirek přítel má insolvenci a já beru nízký rp. Takže hrozně uskromnit, až mě to nebaví :roll:

A co si z toho šetření zkusit udělat zábavu? Nebo líp, životní styl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat