Moje dítě nemá sourozence, bratrance

Anonymní
16.2.20 15:01

Moje dítě nemá sourozence, bratrance

Dobrý den, pro mě citlivé, prosím anonymně. Je mi 38 let, mám jedno tříleté dítě. Chtěla jsem vždy dvě deti, ale dlouholetý vztah se mi letos rozpadl. Velmi mě to bolí, ale nejvíc mě trápí, že moje dítě nemá a ani nebude mít sourozence a ani bratrance nebo sestřenice. Snažím se na to nemyslet a soustředit se na zdravou dceru, ale…Jsem nešťastná z budoucnosti, kdy si uvědomuji, že nebude mít „nikoho“. Jen nás rodiče a hódně vzdálené příbuzné. Jste na tom někdo podobně a jak to přijmout?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2718
16.2.20 15:09

Klid ;) já znám lidí co sice sourozence mají ale je to jak kdyby je neměli a stejně se raději spoléhají na přátele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10172
16.2.20 15:09

Proc nikoho? Bude mit sveho partnera, sve deti, vnoucata :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
16.2.20 15:10

A třeba bude mít nevlastní sourozence :-) a můžou mít lepší vztah než vlastní.

Příspěvek upraven 16.02.20 v 15:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
545
16.2.20 15:10

No, 38, trilete dite… mozna blbej komentar, urcite takovej, kterej si nechtela slyset, ale mela si na to myslet driv a klidne i driv zalozit rodinu… :roll:
Jedina moznost je bud si rychle najit „osemenitele“ :mrgreen: nebo chlapa s ditetem aby alespon nevlastni sourozenec… jinak ja bych to nechtela ani pro sebe, ani pro sve deti, ale nekdy se osud nepta… hlavne se z toho nesyp, za rok muze byt uplne jina situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1508
16.2.20 15:13

Ještě není všem dnům konec. Třeba si ty, nebo expartner najdete někoho s dítětem, nebo si expartner (nebo i ty) pořídí další dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21733
16.2.20 15:21

Všechny děti nemůžou mít všechno. některé nemají ani fungující rodiče. Jiné mají sourozence, ale raději by je neměly. Lepší je soustředit se na to, co tvé dítě má, než co nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 15:24

Děkuji za reakce. Dolehlo to na mě po rozchodu s otcem dítěte. Souhlasím, né každý má vztahy se sourozenci ideální, přáteleé jsou fajn, ale nejsou rodina. A ano, dítě bude mít později svoji rodinu, to určitě, ale do té doby… A nevlastní sourozenec? No tedˇ po rozchodu s životním partnerem asi nééééé. M-A má naprostou pravdu, mám dítě pozdě, bohužel. Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 15:28
@Anonymní píše:
Děkuji za reakce. Dolehlo to na mě po rozchodu s otcem dítěte. Souhlasím, né každý má vztahy se sourozenci ideální, přáteleé jsou fajn, ale nejsou rodina. A ano, dítě bude mít později svoji rodinu, to určitě, ale do té doby… A nevlastní sourozenec? No tedˇ po rozchodu s životním partnerem asi nééééé. M-A má naprostou pravdu, mám dítě pozdě, bohužel. Zakladatelka.
@1mila2 píše:
Ještě není všem dnům konec. Třeba si ty, nebo expartner najdete někoho s dítětem, nebo si expartner (nebo i ty) pořídí další dítko.

Děkuju za reakci. Asi se tím momentálně trápím zbytečně moc… Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 15:29

@hanka.br. To jsi napsala moc hezky. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.20 15:38

Dcera jednou bude mít svoji rodinu a Vás. Jste ještě mladá a život máte ještě před sebou. Že má někdo sourozence neznamená, že v dospělosti zůstanou v kontaktu. Tímto se netrapte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9020
16.2.20 16:17
@M-A píše:
No, 38, trilete dite… mozna blbej komentar, urcite takovej, kterej si nechtela slyset, ale mela si na to myslet driv a klidne i driv zalozit rodinu… :roll:
Jedina moznost je bud si rychle najit „osemenitele“ :mrgreen: nebo chlapa s ditetem aby alespon nevlastni sourozenec… jinak ja bych to nechtela ani pro sebe, ani pro sve deti, ale nekdy se osud nepta… hlavne se z toho nesyp, za rok muze byt uplne jina situace

Všechno má svoje. Třeba díky tomu, že tu rodinu založila později, tak zase nemusí řešit existenční potíže. Těch diskuzí, kdy ženská odejde od chlapa s igelitkou a nemá nic svého, protože před dítětem nestihla nic našetřit ani se nijak zabezpečit, je tady pravidelně docela dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
545
16.2.20 18:10

@zrcadlo a jak vis ze i tohle neni pripad zakladatelky??? Tim nerikam ze to tak je, ale nepoznas to, protoze ji ted trapi to, ze dite nema sourozence a blizsi pribuzne dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
16.2.20 19:05

Ještě neházej flintu do žita. Teď je to čerstvé, tak to vidíš moc černě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
16.2.20 20:08

Pokud sama nežiješ samotarskym životem, tak to děcko určitě nepoznamena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama