Moje malá 14 měsíců stále klečí, když si hraje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Unicorn princess
Povídálka 14 příspěvků 03.01.17 08:25
Moje mala 14 mesicu stale kleci kdyz si hraje

Ahoj holky chela sem se zeptat mala prakticky furt kleci kdyz si hraje a nevim jestli je to spravne jestli se mam obavat a jit za lekarem? Ono batolata maji sedet jako na zadku pri hrani? :think:

Jinak mala mi prijde vyvojove asi napred chodi od 9 mesicu a ted uz skoro beha je i celkem hubena takova drobnejsi nekdy bojkotuje jidlo.

No budu rada za odpovedi pokud mate nektera stejny zkusenosti. S tim klecenim.

:mavam:
Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12304 příspěvků 23 inzerátů 03.01.17 08:31

@Unicorn princess No nevím, zda jsem to klečení správně pochopila, ale dcera v určitém věku prakticky jen seděla na patách (z kleku si sedne na nohy), nebo seděla jakoby mezi nohami. Rehabilitační sestra mi tenkrát řekla, že by takto sedět neměla, ale pak se podívala na mě a řekla, že chápe, proč tak dcera sedí. Takže za mě, jak sedíš u hraní s dítkem ty?

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3200 příspěvků 03.01.17 08:32

Synovi je 16 měsíců a při hraní taky klečí, sedne si jen občas, on ten syčák je na těch kolenou pohyblivější, než když se musí přetočit ze sedu. Dokonce po kolenou i chodí aby náhodou nespadl jako když zkouší jít normálně. :mrgreen:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 03.01.17 08:44

Může klečet na patách, to není špatně, jen nesmí sedět mezi patami, to značí slabé břišní svaly a je nutná rehabilitace.

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 03.01.17 10:17

Kamarádky dcera klečela do 18m, do té doby tak i „chodila“, prostě jí to tak vyhovovalo, je úplně normální. Neřešila bych to..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >