Moje máma mi mluví do toho, kdy dávat dítě k otci

Anonymní
17.7.19 19:17

Moje máma mi mluví do toho kdy dávat dítě k otci

Ahoj holky předem se omlouvám za anonym ale chodí sem pár známých mojí mámy a hned by ji za tepla všechno řekli.
No ale k věci, mám 15 měsíčního syna se kterým jsem sama. S otcem malyho vycházíme dobře teď už což jsme všichni byly rádi že se to urovnalo, malyho si bere kdykoliv může ať je to v týdnu nebo o víkend buď na cely den nebo odpoledne podle domluvy, ale teď jsme se domluvily na tom že by bylo dobrý začít zkoušet i na noc aby u něj malý byl a tady nastává problém, moje máma je zásadně proti (vím že mi do toho nemá co mluvit) ale pořád dokola mluví o tom že je na to ještě malej, a že se o malyho nedokáže postarat, a aby mi ho vůbec předal druhý den atd.
Když ji řeknu ať nám do toho nemluví tak začne vyhrožovat tím že když mu malyho dám tak mě vyhodí z baráku, nebo že mi zvedne peníze co přispívám na domácnost atd.
Jsem z toho docela špatná a nevím co stim mám dělat bojím se že když mu malyho dám tak že nebudu mít s malým kde bydlet a nebo když mi zvedne ty peníze tak že nebudu mit z čeho žít.
Co by jste dělali vy na mém místě daly by jste dítě otci i přes takovýhle vyhruzky?
Jen ještě dodám že když by měl malyho na noc tak já budu cca 3 minuty cesty ani ne od něj kdyby se něco dělo. Takže tam budu moct být hned. (dělám to tak pokaždé když má prcka)
Díky za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16484
17.7.19 19:21

Když mu ho nedáš ty, podá si návrh k soudu a přiklepne mu to soud. Matince vysvětli, že se buď rozumně domluvíte nebo taky může začít dělat potíže a vysoudit střídavou péči ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 19:25
@Janli píše:
Když mu ho nedáš ty, podá si návrh k soudu a přiklepne mu to soud. Matince vysvětli, že se buď rozumně domluvíte nebo taky může začít dělat potíže a vysoudit střídavou péči ;)

U soudu jsme už byly, kvůli alimentům a svěření malého výhradně do moji péče, a soudce nám tam řekl jelikož jsme se na všem v pohodě domluvily že nebude řešit stridavou péči že to nechá na nás (neměla jsem a ani nemám problém stim mu malého kdykoliv dát) doteď bylo vše v pořádku ale co jsem přišla stimhle že to zkusíme na noc je prostě problém s mámou.

• Citovat
  • Nahlásit
2232
17.7.19 19:27

Tak se od mámy odstěhuj a máš po starostech, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 19:31
@Lily Evans píše:
Tak se od mámy odstěhuj a máš po starostech, ne?

Ráda bych, ale nemám kam jít.

• Citovat
  • Nahlásit
62709
17.7.19 19:34
@Anonymní píše:

Nj, to je prostě blbý. Tak leda to sepsat na sociálne, event prohnat soudem, at je to černé na bílém.
Ale osobně bych matku co nejvíce odclonila, řešila minimálně, eventuelně na pomoc přivoalal na zklidnění jejího manžela, její další děti. Ono časem uklidní emoce. Mojí mám už to po 4 letech pomalu taky přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
17.7.19 19:35
@Anonymní píše:

Nejspíš do práce a nájmu. Nebo si mámu srovnat, jestli neseženeš jesle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 19:39
@Lama Lama píše:
Nj, to je prostě blbý. Tak leda to sepsat na sociálne, event prohnat soudem, at je to černé na bílém.
Ale osobně bych matku co nejvíce odclonila, řešila minimálně, eventuelně na pomoc přivoalal na zklidnění jejího manžela, její další děti. Ono časem uklidní emoce. Mojí mám už to po 4 letech pomalu taky přešlo.

Ja sní ohledně malého nic moc neřeším tohle hlavně vzniklo tím že jsem ji byla požádat o to aby mi večer vypustila ven psa že nebudu doma. Ptala se proč tak jsem ji odpověděla a už byl problém. Tátu stim obtěžovat nechci protože chodí z práce v noci a aby ještě řešil tohle mi přijde blbý, na sestru se zpolehat nemůžu aby mámě domluvila protože stou je jedna ruka.

• Citovat
  • Nahlásit
1750
17.7.19 19:40

Tak mámě řekni, že je v zájmu dítěte, aby byl často s otcem a byl na něj zvyklý. Kdyby se ti cokoliv stalo, byla jsi nemocná atd. Jestli v noci nekojíš, nebála bych se ho nechat přes noc u otce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62709
17.7.19 19:42
@Anonymní píše:
Ja sní ohledně malého nic moc neřeším tohle hlavně vzniklo tím že jsem ji byla požádat o to aby mi večer vypustila ven psa že nebudu doma. Ptala se proč tak jsem ji odpověděla a už byl problém. Tátu stim obtěžovat nechci protože chodí z práce v noci a aby ještě řešil tohle mi přijde blbý, na sestru se zpolehat nemůžu aby mámě domluvila protože stou je jedna ruka.

Njn, tak když nic nejde, tak to nejde. Tak budeš muset poslouchat maminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 19:42
@123Soňa píše:
Tak mámě řekni, že je v zájmu dítěte, aby byl často s otcem a byl na něj zvyklý. Kdyby se ti cokoliv stalo, byla jsi nemocná atd. Jestli v noci nekojíš, nebála bych se ho nechat přes noc u otce…

To jsem ji říkala taky ale odpověď byla že si nemám vymejslet… Nekojim takže stim problem není.
No prostě mu malyho dám a máma ať se staví třeba na hlavu.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
17.7.19 19:48

Jestli se pletu, tak pardon a zaroven to nemyslim ted urazlive :kytka:,ale nemela si synka dost brzy a nebo bez financi a mamka te nechala u sebe a a se vsim pomahala? Protoze to tak vypada, ze ma ted pocit, ze do takto zasadnich veci muze mluvit a rozhodovat.Plus ji vadi, ze by sis vecer vyrazila, kdyz bude dite u otce, jako by si porad byla pubertalni dcera co ma svuj pokojicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27092
17.7.19 19:54
@Anonymní píše:
To jsem ji říkala taky ale odpověď byla že si nemám vymejslet… Nekojim takže stim problem není.
No prostě mu malyho dám a máma ať se staví třeba na hlavu.
Řekni jí, že když mu ho nebudeš dávat, může dojít k soudu. A že je to vaše věc. On je jeho otec a má na něj stejné právo jako ty.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 20:01
@wildcherry píše:
Jestli se pletu, tak pardon a zaroven to nemyslim ted urazlive :kytka:,ale nemela si synka dost brzy a nebo bez financi a mamka te nechala u sebe a a se vsim pomahala? Protoze to tak vypada, ze ma ted pocit, ze do takto zasadnich veci muze mluvit a rozhodovat.Plus ji vadi, ze by sis vecer vyrazila, kdyz bude dite u otce, jako by si porad byla pubertalni dcera co ma svuj pokojicek.

V pohodě 🙂 nene neměla je mi 27 a financema taky nebyl problém, já jsem tu nebydlela než jsem otěhotněla, jenže jsem se nepohodla s majitelem bytu tak jsem se vrátila domů… S ničím mi máma nepomahala, všechno jsem si připravila sama pro malého, výjimkou asi 3 dnů po porodu pak jsem řekla že to zvládám sama… To nevím jestli ji vadí to že já bych někam šla když bude mít malého otec, protože to takhle praktikuju pokazdy když ho má že někam jdu..

• Citovat
  • Nahlásit
31291
17.7.19 20:11

Nemela jsi tu před pár dny už jednu diskuzi? Poslední dobou čtu jen letem světem, nepamatuji si zakladatelku, ale taky bydlela v dospělém věku u matky, psala myslím, ze je jí 26.A když dítě předala otci a šla se bavit nebo za novým chlapem, tak matka vyvadela a delala naschvály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama