Moje máma mi začíná lézt pomalu na nervy

Lenisha
23.3.17 07:47

Moje máma mi začíná lézt pomalu na nervy

Zdravím Vás maminky
Nejdu si sem pro radu. Jen se vykecat.
Jde o mou drahou maminku. Mám ji ráda (jako každé dítě své rodiče), ale už ji začínám mít plné zuby.
Měly jsme vždy zvláštní vztah. Nebyly jsme nikdy nejlepší kamarádky. Třeba jako Gilnorky :D a snad nikdy jsem za ní nešla probírat kluky apod. Jsme totiž každá úplně jiná a na vše máme giganticky odlišné názory. Ona je přehnaně starostivý cholerik, já svobodomyslný flegmatik. Před skoro 2 lety se mi narodil prcek. A tady to začalo.
Ve vnoučkovi se vidí. Doslova. Když zakážu, aby mu něco nedávala, ignoruje to a cítí se uraženě. Cokoliv se mu stane (bouchne se, upadne, onemocní) můžu za to já, protože jsem ho nehlídala. Když byl miminko a já ho šla vykoupat, pokaždé mě upozorňovala,,neutop ho." Když jsem si ho vzala do ruky, vystrašeně říkala,,NEUPUSŤ HO!" Pokaždý!!! Ohřeju mu jídlo -,,nespal ho."
Nedávno hapal a odřel se na prstíku a na koleni měl pár modřin. Dala jsem ji ho na hlídání a když jsem si pro něj přijela, začala, že má na prstíku ŘEZNOU RÁNU :zed: a je samá modřina. Jestli ho jako netýráme. Jo a taky ho údajně týráme hlady, protože má kluk povadlé tvářičky a má ít neistále hlad. Čekam, kdy na mě zavolá sociálku.
Včera byl vrchol všeho. Už od malonka sním o letání, takže jsem si našetřila peníze a zaplatila si výcvikový kurz na pilota ultralehkých letadel. Když jsem to doma řekla, dostala jsem slušnou čočku. Prý jsem neschopná i v autě (to je kravina) a jestli jednou v budoucnu svezu prcka v letadle, tak ať si jí nepřeju. Chápu, že se bojí, ale tohle už je paranoidní…

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
23.3.17 07:57

@Lenisha Normalni mama, co tě má ráda. S tim vnukem to tedy přehání, ale pokud na tebe nevolá socialku :mrgreen: tak to druhym uchem vypoustej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
23.3.17 07:58

Noooooo hodně štěstí… :D jako, radám „babiček“ se nevyhne nikdo :D nesmíš si to tak brát no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19159
23.3.17 08:05

@Lenisha Asi bych maminku slušně ale rázně setřela ve smyslu, jestli tak nedůvěřuje vlastní výchově/zda má opravdu tak velkou nedůvěru ke své schopnosti vychovat dítě, že si myslí, že tě vychovala tak blbě, že ani neumíš ohřát jídlo a vykoupat mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
23.3.17 08:06

Taky málo krmine, trapime prcka tím, že ho neuspavame na rukách ale necháme ho samotného… Málo oblekame, ještě neucime na nočník, atd atd. Babičky radi :lol: jo a, jsem děsně nezodpovědna, protože řídím motorku. Muž je v pohodě, to je něco jiného přece :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
23.3.17 08:09

Ja to pořád dávám za vinu tomu, že jsem nikdy nebyla dcerou podle jejích představ. Ostatní holky se malovaly a chodilý krásně oblíkané, já jsem byla pankáč křížený s rastamanem a chodila na letiště obdivovat vrtulníky. Ostatní holky šly na vysoké školy, já chtěla jet do Nepálu kopat studny a stavět domorodcům školy. Asi si myslí, že jsem prostě neschopná

• Citovat
  • Upravit
Lenisha
23.3.17 08:10

@catchthem no to teda jo. Do mého chlapa se taky nikdy neobula. A to je taky motorkář :D

• Citovat
  • Upravit
19159
23.3.17 08:15
@Lenisha píše:
Ja to pořád dávám za vinu tomu, že jsem nikdy nebyla dcerou podle jejích představ. Ostatní holky se malovaly a chodilý krásně oblíkané, já jsem byla pankáč křížený s rastamanem a chodila na letiště obdivovat vrtulníky. Ostatní holky šly na vysoké školy, já chtěla jet do Nepálu kopat studny a stavět domorodcům školy. Asi si myslí, že jsem prostě neschopná

Nauč se mít ráda a neodvozovat svou hodnoutu od toho, co si myslí jiní lidé. Byť by to měla být vlastní matka. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
23.3.17 08:15
@Svistice píše:
@Lenisha Asi bych maminku slušně ale rázně setřela ve smyslu, jestli tak nedůvěřuje vlastní výchově/zda má opravdu tak velkou nedůvěru ke své schopnosti vychovat dítě, že si myslí, že tě vychovala tak blbě, že ani neumíš ohřát jídlo a vykoupat mimino.
:D to mi jednou řekla. Prý mě vychovala na… Pravda ale je, že ona jak ke cholerik, tak občas si nevidí do pusy. Takže to tak beru. Ale stejně to zamrzelo
  • Citovat
  • Upravit
19159
23.3.17 08:16
@Lenisha píše: :D to mi jednou řekla. Prý mě vychovala na… Pravda ale je, že ona jak ke cholerik, tak občas si nevidí do pudy. Takže to tak beru. Ale stejně to zamrzelo

Tak jí řekni, že máš právo si taky zkur.vit výchovu svého dítěte. Ona už tu šanci měla, teď je řada na tobě. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
23.3.17 08:16
@Lenisha píše:

Taky tak, až Teda na ten Nepál :lol: holt nejsme ty něžné a pečlivé ženy a mateřský půd se v nás neobjeví, tak jako se neobjevil ten šminkovací pud :lol: ale přes to všechno vím, že mě mají rády :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
23.3.17 08:17
@Svistice píše:
Tak jí řekni, že máš právo si taky zkur.vit výchovu svého dítěte. Ona už tu šanci měla, teď je řada na tobě. :mrgreen:
:lol: :lol: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
23.3.17 08:18

@Svistice :D :D :potlesk: haha ok. Ja mam takovou blbou vlastnost, že mě plno super argumentů napadá až půl hodiny po hádce :D

• Citovat
  • Upravit
6902
23.3.17 08:25

@Lenisha Když jsi založením ten „svobodomyslný flegmatik“, tak v čem je problém se nad svou přízemní a přestarostlivou matku a její projevy prostě povznést?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
23.3.17 08:26
@Denisa56 píše:
@Lenisha Když jsi založením ten „svobodomyslný flegmatik“, tak v čem je problém se nad svou přízemní a přestarostlivou matku a její projevy prostě povznést?

Když to máš denně a dva roky, tak i flegmatik povolí

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama