Moje máma nás slyšela při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:06
Moje máma nas slysela pri sexu

Ahoj. Čekám trochu výsměch, ale přece, jdu si pro ujištění, ze v poho.

Jde o to, ze nasi za nami jezdi na vikend. V tu dobu nemivame s manželem sex, protože je všechno hrozne slyšet, můžeme to dělat jindy a ani si to tak neužijem, když musime byt potichu. Jenže vcera jsme jak nemohli usnout a tak jsme to začali delat - potichu, ale postel trochu vrze a fakt je slyšet kazde otočení. Moje máma spala s dětmi vedle v pokojicku. A kdyz bylo po akci, slezly jsme se nahodou obe dole v kuchyni. A „nenapadka“ z mámy vylezlo, ze nas pri tom slysela. Ok. Jsme dospělí, máme deti, žádné drama, jenže dnes rano, když jsme odjížděli vsichni spolu do prace, to bylo takové trapne. Jako ze jsme nic neřešil samozřejmě, ale tak nějak jsem se cítila blbe. A navíc si vzpomínám, jak jsem to já nemela rada, když jsem v dětství parkrat zaslechla z ložnice rodice, tak je mi lito, ze stejné blby (mozna trapny) pocit jsem teď vyvolala v mamce. Chovame se normalne, ale vic se ted pred ni budu chvili stydět… :oops: Stalo se to někomu taky?? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13694 příspěvků 15.04.19 09:10

Neměla bys spis řešit to, ze je u vás vše slyšet, vrzajici postel a hned vedle dětský pokoj. Vždyť vlastně ty děti davas do stejné pozice, která byla tobě v dětství nepříjemná. Matku bych neřešila, proste se stalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:13

@Tichošlápek Normalne to tam neděláme vedle dětského pokoje. Mame dost jinych místností dal, kde není z decaku slyšet. Ale právě ze kdyz tam byli nasi, nemohli jsme jinam. A ani to predem neplánovali. :oops:

Russet
Neúnavná pisatelka 15172 příspěvků 15.04.19 09:14
@Anonymní píše:
Ahoj. Čekám trochu výsměch, ale přece, jdu si pro ujištění, ze v poho.Jde o to, ze nasi za nami jezdi na vikend. V tu dobu nemivame s manželem sex, protože je všechno hrozne slyšet, můžeme to dělat jindy a ani si to tak neužijem, když musime byt potichu. Jenže vcera jsme jak nemohli usnout a tak jsme to začali delat - potichu, ale postel trochu vrze a fakt je slyšet kazde otočení. Moje máma spala s dětmi vedle v pokojicku. A kdyz bylo po akci, slezly jsme se nahodou obe dole v kuchyni. A „nenapadka“ z mámy vylezlo, ze nas pri tom slysela. Ok. Jsme dospělí, máme deti, žádné drama, jenže dnes rano, když jsme odjížděli vsichni spolu do prace, to bylo takové trapne. Jako ze jsme nic neřešil samozřejmě, ale tak nějak jsem se cítila blbe. A navíc si vzpomínám, jak jsem to já nemela rada, když jsem v dětství parkrat zaslechla z ložnice rodice, tak je mi lito, ze stejné blby (mozna trapny) pocit jsem teď vyvolala v mamce. Chovame se normalne, ale vic se ted pred ni budu chvili stydět… :oops: Stalo se to někomu taky?? :think:

Já bych udělala všechno proto, aby postel nevrzala - koupila novou, dala vyšší koberec. Jinak bych asi neměla bůhví jakou chuť, kdyby spala moje máma vedle s dětmi v pokojíčku… :roll: Taky jsem měla tu čest slyšet kdysi ji a bylo to trapné.

GabinkaCh
Závislačka 3606 příspěvků 15.04.19 09:17

Tak když jste věděli že je vše slyšet tak jste neměli sexovat :mrgreen:

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 15.04.19 09:19

Nechapu moc, proc ti rikala, ze vas slysela, muselo to tak byt trapne pro vas obe. Vzdyt si to mohla nechat pro sebe. Jinak souhlasim s predchozim prispevkem, pokud u toho nejste potichu a jeste vam vrze postel, chtelo by to udelat opatreni kvuli detem.

Russet
Neúnavná pisatelka 15172 příspěvků 15.04.19 09:21
@hani28 píše:
Nechapu moc, proc ti rikala, ze vas slysela, muselo to tak byt trapne pro vas obe. Vzdyt si to mohla nechat pro sebe. Jinak souhlasim s predchozim prispevkem, pokud u toho nejste potichu a jeste vam vrze postel, chtelo by to udelat opatreni kvuli detem.

No. Asi bych to taktně přešla a neříkala dceři, že jsem je právě slyšela :roll:

lucenka
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 15.04.19 09:22
@hani28 píše:
Nechapu moc, proc ti rikala, ze vas slysela, muselo to tak byt trapne pro vas obe. Vzdyt si to mohla nechat pro sebe. Jinak souhlasim s predchozim prispevkem, pokud u toho nejste potichu a jeste vam vrze postel, chtelo by to udelat opatreni kvuli detem.

No asi je chtěla upozornit, že není zrovna úplně vhodné, aby to slyšely děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:23

@hani28 Jako potichu jsme byli. My. Nová postel je objednana. Proste zkrat. Meli jsme poslední dobou v téhle oblasti mrtvo, resp. usinali s detmi, sex skoro vubec nebyl, takže to nějak vyplynulo. :oops: :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:26

@lucenka Deti nas jeste nikdy neslyšely, tím jsem si jista, je jim 3 a 5 a spi na opačném konci domu, než to obvykle delame. Jednou za dlouhy cas. :oops:

lucenka
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 15.04.19 09:31
@Anonymní píše:
@lucenka Deti nas jeste nikdy neslyšely, tím jsem si jista, je jim 3 a 5 a spi na opačném konci domu, než to obvykle delame. Jednou za dlouhy cas. :oops:

No ale teď spaly vedle s babičkou. Takže babička tě na to upozornila, že to není vhodný pro děti. Neviděla bych za tím nic hroznýho a víc už se v tom nepitvala.

unuděná
Kelišová 7054 příspěvků 15.04.19 09:32
@Anonymní píše:
@lucenka Deti nas jeste nikdy neslyšely, tím jsem si jista, je jim 3 a 5 a spi na opačném konci domu, než to obvykle delame. Jednou za dlouhy cas. :oops:
:mrgreen: Dost zajímavé, že máte po sexuální stránce mrtvo a zrovna se rozrajcujete, když vedle spí mamka s dětmi :mrgreen: Ale chápu, asi takový punc něčeho „zakázaného“. Hele, drama bych z toho nedělala, mamka si to mohla nechat pro sebe, vy jste to dělat nemuseli. No, stalo se, neřešte :nevim:

Příspěvek upraven 15.04.19 v 09:33

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 15.04.19 09:32

Stalo se, mama je dospělá, srovná se s tím, jen bych se pristě toho vyvarovala

ja jsem třeba naše nikdy neslyšela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:42

@unuděná Rajc to právě neni ani trochu. Jenže v tydnu neni kdy, usínáme totálně ko při uspavani a o víkendu to nedelavame kvuli nasim. Proste slabota, takže když jsme jednou nemuseli byt s detmi a neusnuli, „konečně“ na to došlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 09:43

Kolikrát jsem slyšela já mamku, :D a ani nechci vědět, kolikrát slyšela ona nás. :D já mám s mamkou hodně dobrý vztah, tak se tomu jen zasmejeme a vtipkujeme :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama