Moje máma nemá ráda moje kamarádky

Anonymní
3.7.20 17:51

Moje mama nema rada moje kamaradky...

Ahoj. Mame s rpdici dvou az trigeneracni chatu. Stridame se tam jeste s brachovou rodinou. Ja si tam moc rada vozom kamarady. Proti muzum kamaradum nase mama nikdy nic nema. U dalsich nema nic jen pokud je nezna a nevidela je a nebo pokud jsou z prahy :lol:. Jenze pokud se s nejakou kamaradkou vice spratelim, uz na ni neco vidi. Strasne rada mi pohloda synka kdyz jedeme s pritelem na vylet. Ale kdyz chci jet s ni, moji momentalni kamaradklu, tak teda hlida, ale. velice nerada a tvari se jako by ji nekdo sebral kabelku. Proste udela usklebek, nedokaze to skryt a chvili nemluvi. Pak je to ok. Nasi mamku nsstve par vcelku nelogickych veci a obycejnych reci a proto smrtelnik vazne nema samci poznat kdy se ji tco dotkne a nebo ne. To nemam sanci poznat ani ja a je to tudiz vzdycky dost neprijemne. Napriklad jsem umyla vsechna okna, nase mama prisla a byla strasne nastvana, ze je tu vsude citit ocet. Ja rikam to de vyvetra. A vyvetralo. O dva mesice jsem se od taty dozvedela ze mama nesnasi kdyz nekdo zbuhdarma pouziva ocet na cisteni. A taky kdyz na taliri zustane horcice. No proste naproste nesmysly a nikdy nevime cim mamu nazlobime. Fakt se to neda odhadnout. Uklidim, a ona je chvili nsstvana a zmatena, lrotoze nevi co kde je. Atd. To bylo par prikladu. Mamka nikdy proti mym pratelum neprotestuje nahlas, ale nekdy ji urcity veci vadi. Napriklad se na mne tesi ze budememo dovolene spolu. Ja pak chci jeden z tech dnu na vylet s kamaradkou. Mam dve miznosti -bud ji to reknu hned co prijede na dovolenku, cimz ji okamzote zkazim naladu ze tu nebudeme celou dobu jen sami ale dam sanci aby s tim pocitala a nebo ji to reknu na posledni chvili, kdyz uz se treba po par dnech budeme nudit, takze to treba nebude takova rana.pro ni, ale riskuju ze je to zas pro ni totalne narychlo informace s niz nepocitala a to ona taky nesnasi, dozvidat se veci na posledni chvili. Riskla jsem to s tekla ji to hned. Udelaa skleb, ale je vetsi sance, ze se ji to do pondelka rozlezi a ze si me uzije predtim a prestane zarlit. Zajimave je, ze nektere me pratele ma rada. Vetsinku ty, ktere nestihne moc ndobre poznat a kteri mi neubiraji cas straveny se mnku asi. Napriklsd moje predchozi kamaradka ji ani nic neudelala, a i prede.mnou o ni mluvila hezly. A pak jsem se naahodou od tsty v afektu dozvedela, ze o ni rika hnusny veco a ze pry se na mne nalepila atd. Ja si jen potrebovala ulevit, jsem rozhodnuta delst si co chci, hlavne uz se nesmim dozvedet co si ona doopravdy mysli a budu se snazit jeji vyrazy nevnimat. Jako ja jsem typ hodne dcery co je rada kdyz je i mama rada, takze me to mrzi, ale tohle fakt nejde. Na druhou stranu, kdyz jde o cleny rodiny, tj kdyz so ja nebo nrachanekoho najdeme, to dokaze okamzite zkousnout at je to jak je to. S tim ji nic jineho nezbyva. Ale na mych kamaradkach si to asi vyleva, no. Jinak je ale naprosto zlata, jen me to mrzi. Tal ja se s ni jdu projit do zahrady a jdu se ji venovat, aby si me uzila. Paaa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1094
3.7.20 17:59

Vztah matky s otcem? Nejsi jeji partner. A popisujes jako by jsi byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
3.7.20 18:05

A proc si planujes výlety s kámoškou, kdyz mas naplanovou dovcu s mamou? Bych taky byla naprdla, kdybych si s nekym domluvila volno a on jel pryc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 18:16

A kolik kámošek má máma? asi jich moc není, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6751
3.7.20 18:29

Hm, kolik je ti roků? Ty bydlíš ještě u rodičů, že

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
3.7.20 18:30
@PaníBovaryová píše:
Hm, kolik je ti roků? Ty bydlíš ještě u rodičů, že

Pise ze ji mama hlida syna, tak uz asi bude samostatna a ne zrovna v pubertě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6751
3.7.20 18:31
@Kriss Tina píše:
Pise ze ji mama hlida syna, tak uz asi bude samostatna a ne zrovna v pubertě :nevim:

aha, no to bych neodhadla podle toho, jak se musí mámě vděčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
3.7.20 18:33

@PaníBovaryová jo nebejt toho ditete, tak bych ji taky tipla na nejakou šestnáctku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama