Moje miminko zvrací krev

54
12.2.12 16:37

moje miminko zvraci krev

Mile maminky, vcera nas propustili z porodnice a dnes rano se mi po kojeni stalo, ze 4denni Nikolas zacal zvracet krev. Samozrejme me to vyplasilo, tak jasem hned volala do porodnice a sdelila jim muj problem. Oni se me zeptali jestli nemam popraskane bradavky. Tak jsem jim rekla, ze mam a zrovna na tom prsu, ze ktereho jsem kojila vic nez na tom druhem. Rekli mi tedy, ze tim jak saje, saje zaroven i krev z bolave bradavky. Tudiz mam kojit jen z druheho prsa a z bolaveho odstrikavat. Tak jsem to delala. Kdyz jsem ale z bolaveho prsa odstrikavala, zadna krev netekla. Tak sem si zkusila vzit kloboucek a nakojit ho pres nej a uz krev nezvracel. Pak jsem ho ale nakojila pres kloboucek ze zdraveho prsu a zase zvracel krev. Nemate s tim nekdo zkusenost? Mam strach, aby to nebylo neco vaznejsiho :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
12.2.12 16:41

No v tomhle pripade me napada jedina vec, vyfotit to, nebo to zkusit nějak posbirat a odvezt doktorce na vyhodnoceni. Pripadne nejlepe, dojet k doktorce, nakojit ho tam a pockat, az zase kousek vyzvraci. Rekla bych, ze pokud je to svetle cervena krev a je ji trosku, ze to je od tebe, z prasklinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
12.2.12 16:41

já bych zavolala opět,že to není pravda,že zvrací krev i z toho zdravého,co s tím a pokud by odpověděli,to samé zavolala bych do jiné nemocnice,krev není žádná sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.12 16:42

Mě Adélka zvracela krev ještě v porodnici, asi ještě den po porodu…samo se to odeznělo..už si přesně nepamatuju, co to sestřičky říkaly, že je…jestli spolykaná plodová voda…ale nevím, jestli je možné, že by se to objevilo 4 dny po..s tím nemám zkušenosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
12.2.12 16:44

Ahoj, ja mela jednu bradavku taky do krve… malej z ni odmital pit. Hodne mi na hojeni pomohl Purelan od Medely. Jinak bych se na to zvraceni zeptala jeste doktorky az k vam prijde na prvni navstevu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
12.2.12 16:44

tak to já bych se zachovala jako hysterická matka, vzala dítě a jela na dětskou ambulanci a tam si stála za tím, aby ho prohlédli že má ty a ty problémy, že chci vědět, jestli je vše v pořádku. a stála bych jim za prdelí, dokud by ho nevyšetřili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17628
12.2.12 16:45

kamarádce to dělala už trochu starší holčička a bylo to z bradavky..ale dej na svůj instinkt, lepší kontrola u Mudry než si něco vyčítat

přeju, ať je to dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
12.2.12 16:45

Mě tohle udělal syn při odchodu z porodnice, krve by se ve mě nedořezal, když si najednou ublinknul krev… Doktorka byla se mnou rychle hotová, zkrátka popadla bradavku, řekla Koukejte, tady máte ragádu jak prase (já nic neviděla) a tím to bylo hotové. Sice mě kojení bolelo, ale nepřišlo mi, že by ze mě sosal krev.
Prsa větrej, vůbec je nedávej do podprdy, maž bepanthenem a prasklinky se zahojí. Ono když dítě saje, tak je ta bradavka namáhanější než když se jen odstříkává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54218
12.2.12 16:48

Ty tou odsávačkou tu krev nedostaneš ven, dítě má větší tah jak odsávačka. Ale taky bych volala do nemocnice. Zkoušela si mu dát nějak jinak to mléko než kojením? Třeba přes prst stříkačkou? Aby si zjistila jestli i tak bude zvracet? My jednou byli na pohotovosti, ale teda se starší dcerou, že po týdnu zvracení začla zvracet krev, týden už jedla léky. Pak se jednou pozvracela i s krví, okamžitě jsem ji tahla na pohotovost a tam nám řekli jen, že to nic není, že má podrážděný jícen, že jak ten krk namáhá tak tam mohla rupnout cévka a proto ta krev, dali nám další lék a ten zabral, ale to už měla 2 roky. U takhle malého miminečka, jak máš ty obvolávala bych pohotovosti děcké nebo ty porodnice, dokud by mi neporadili :nevim: . Doufám, že budete ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9014
12.2.12 16:53
Hmarilla píše:
tak to já bych se zachovala jako hysterická matka, vzala dítě a jela na dětskou ambulanci a tam si stála za tím, aby ho prohlédli že má ty a ty problémy, že chci vědět, jestli je vše v pořádku. a stála bych jim za prdelí, dokud by ho nevyšetřili.

Přesně tohle bych udělala taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
12.2.12 16:59
Lynette píše:
Hmarilla píše:

já mám špatou zkušenost s lékaři kteří všechno zlehčují. právě takhle jsem dostála svého a díky mému otravování přišli dceři na vrozenou vadu, kterou bylo třeba co nejdříve operovat. prostě jsem dala na svůj instinkt a ten mně nezklamal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ŠárušN
12.2.12 17:03
Lynette píše:
Hmarilla píše:

Já taky :mrgreen:
No bála bych se, pokud miminko zvrací krev i potom co pije ze zdravého prsu a nesaje tedy krev, asi bych radši k doktorce zašla, jinak bych klidná určitě nebyla…

• Citovat
  • Nahlásit
15054
12.2.12 17:15

mně malej asi dvakrát blinkal krev ještě v porodnici a dr mi říkala,že je to normální,že se mimi ještě čistí...........ale kdyby se mi to stalo doma tak bych asi plašila a naklusala k dr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
12.2.12 17:50

ahoj, hlavně je divný , že jen při kojení…mě malá taky zvracela hleny s krví, samozřejmě to nebylo masivní krvácení,ale bylo to z důvodu napolykání plodové vody. Jak vypadají ty krvavé zvratky? je to jen lehce narůžovělé? nebo jak to vypadá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jez
5695
12.2.12 17:52

mne malej taky ublnikl krev druhy den po porodu a poradne mne to vyplasilo a udajne to bylo jak mu pry odsali plodovku po porodu nejakou trubickou tak ho zrejme podrazdili..ale delo se kolem toho docela halo, hnedka si jisti taky nebyli a byl den v inkubatoru na pozorovani pro jistotu…nastesti se to neopakovalo…hodne stesti andree at je to nejaka malickost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat