Moje míry - je to hrozný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 09:13
Moje míry - je to hrozný?

Ahoj holky, blíží se plavková sezona a já mám nepříjemný pocit ze své postavy. Posuďte samy: výška 164, míry 101 - 80 - 101. Věk 47, tři děti. Bohužel jsem nabrala po AD. Je to fakt tak zlý?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 08.04.19 09:16

Není to zlý, máš tvar kytary a to je nejlepší tvar postavy, na takové vypadají dobře i případná kila navíc

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14260 příspěvků 08.04.19 09:18

A není to fuk? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 09:26

Zamlada a bezdětna jsem byla taková hruška, cca 90 - 63 - 100. Silnější stehna jsem měla vždycky. Na sport moc nejsem, po práci už mám všeho ažaž. Tak akorát procházky se psem a omezit se v jídle… Mám na výšku 164 aktuálně 75 kg :oops:

neila
Extra třída :D 12280 příspěvků 08.04.19 09:38
@Anonymní píše:
Zamlada a bezdětna jsem byla taková hruška, cca 90 - 63 - 100. Silnější stehna jsem měla vždycky. Na sport moc nejsem, po práci už mám všeho ažaž. Tak akorát procházky se psem a omezit se v jídle… Mám na výšku 164 aktuálně 75 kg :oops:

nezlob se, ale mně přijde, že máš velkou nadváhu… 8o Já mám jen o 4 cm víc a o 20 kg méně. Počet dětí stejný, věkově jsem o něco mladší. K někomu kila navíc pasují, dokáže je i hezky obléct :lol: Ale osobně si fakt nedovedu představit, že bych s tím byla spokojená. A předpokládám, že ty se v tom taky moc necítíš, když to řešíš… Nebo? :nevim: Co chceš vlastně slyšet? Poměr výška/váha v pořádku rozhodně není, zejména po zdravotní stránce, když si odmyslím tu estetickou :nevim:

toma0105
Kecalka 284 příspěvků 08.04.19 09:42

Myslím,že je to v pohodě,já mám 168/77 +-,vím,že míň by bylo líp,ale jakmile bych začala držet dietu,tak sežeru naco příjdu,tuto váhu si držím snad už 15let,před dětma jsem měla o 10kg míň,když jsem změnila práci,tak jsem zhubla na 72 což bylo fajn,ale jelikož jsem poctivka:grinning: jsem to časem nabrala zpět,asi to mému tělu vyhovuje.A komu se to na mě nelíbí je mi jedno,moje tchýně je přeborník v posuzování ,kdo jak vypadá,je někdy na proplesknutí. :pocitac: Modelka nikdy nebudu,věk už nějaký mám a když kolikrát vidím náctileté slečny,tak si v duchu řeknu-holka nato žes porodila 2 děti,tak na tom nejsi zas tak zle :think: :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 09:45

@neila
Tak vím, že je to dost. 10 kg jsem nabrala po AD.

neila
Extra třída :D 12280 příspěvků 08.04.19 09:47
@Anonymní píše:
@neila
Tak vím, že je to dost. 10 kg jsem nabrala po AD.

Zkus to nějak řešit, odrovnáš si klouby, trpí i srdce… ještě si mladá, když se kousneš, určitě něco shodíš :palec:

LaPaloma
Závislačka 2758 příspěvků 08.04.19 09:47

Naštěstí ty proporce jsou na ty přesýpací hodiny, ale svižnou chůzí hodinu denně (ale fakt svižnou) bys mohla každý měsíc sundat 1-2 kg s mírným hlídáním jídla. Nadváha to je, zase po 3 dětech znám horší, vlastně i po jednom nebo žádném dítěti.
Nestresovala bych se, zkusila bych váhovou korekci, do léta něco stihneš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 09:47

Jinak o sebe dbám, samozřejmě upravené vlasy, makeup, parfém, hezké oblečení.

neila
Extra třída :D 12280 příspěvků 08.04.19 09:49

@toma0105 na každého se vyprdni, je jedno, kdo si co myslí. Jde spíš o zdraví a o to jak člověk vidí sám sebe, jak se cítí :palec: Já koketuji s LC, a podle mě je to nejlepší způsob zbavování se kil pro nedietáře :lol:

toma0105
Kecalka 284 příspěvků 08.04.19 09:51
@neila píše:
nezlob se, ale mně přijde, že máš velkou nadváhu… 8o Já mám jen o 4 cm víc a o 20 kg méně. Počet dětí stejný, věkově jsem o něco mladší. K někomu kila navíc pasují, dokáže je i hezky obléct :lol: Ale osobně si fakt nedovedu představit, že bych s tím byla spokojená. A předpokládám, že ty se v tom taky moc necítíš, když to řešíš… Nebo? :nevim: Co chceš vlastně slyšet? Poměr výška/váha v pořádku rozhodně není, zejména po zdravotní stránce, když si odmyslím tu estetickou :nevim:

Ono záleží,jak je to proporčně,prsa,pas,boky,i my co nemáme těch 20kg mínus nevypadáme zle,při takové postavě,když žena zvolí správné oblečení,tak je napůl vyhráno.Něco jiného je,když už si nevidí před špeky na „máňu“,to už není pěkné,naštěstí žádný takový špek nemám. :mavam:

toma0105
Kecalka 284 příspěvků 08.04.19 09:56

Holky,doufám,že teď neběháte doma s metrem a neměříte :D :D si snad nezkazíme dnešek jen proto,že nemáme ty správné míry,důležité je,že se líbíme našim protějškům.Hezký den :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

neila
Extra třída :D 12280 příspěvků 08.04.19 09:56

@toma0105 no vždyť jó, to jsem psala i anonymce, že někomu ty kilča navíc sluší, dokáže je obléct :palec: mám jednu takovou kamarádku a má takové charisma, že hubenější si jí fakt neumím představit ;) Pravdou ale je, že má hezká velká prsa, to dělá hodně, myslím, že když by se ta přebytečná kila usadila v zadku, stehnech, nebo pasu, už to tak pěkné nebude :nevim: Ale jak jsem psala, není to jen o vzhledu, já bych nadváhu řešila primárně kvůli zdraví

LaPaloma
Závislačka 2758 příspěvků 08.04.19 10:05
@toma0105 píše:
Holky,doufám,že teď neběháte doma s metrem a neměříte :D :D si snad nezkazíme dnešek jen proto,že nemáme ty správné míry,důležité je,že se líbíme našim protějškům.Hezký den :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Já teda zkaženej den mám. Včera došel štrůdl a nikdo neupekl nový, abych měla ke kafi. :,( :,(
Co se mi líbí je aplikace Huawei z mobilu, která jde napojit na váhu huawei. Sice tomu nevěřím, že to dobře počítá procenta tuku, váhu svaloviny atd, ale snad to dokáže zvážit. V mobilu pak je vidět ta křivka váhových úbytků a přírůstků. Za měsíc jsem dala 1,5 kg, moc jsem se nehonila, jenom ty svižné vycházky a trochu hlídat odpoledne jídlo. Ale taky chci do léta něco ještě dát dolů, mám více než loni. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama