Moje nevěra a svědomí - jak se s tím vyrovnat?

Anonymní
13.8.20 20:56

Moje nevěra a svědomí jak se s tím vyrovnat?

Ahoj,
potřebuji se poradit. Prosím o žádné urážky… :,(

Věc se má tak jsem na začátku vztahu s chlapem s kterým se mi fajn nic mi nechybí a konečně jsem spokojená. O víkendu jsem byla s partou na akci a nejsem zvyklá pít. Samozřejmě jsem se připila, blbka a byla jsem mu nevěrná. A navíc mám mlhavé vzpomínky. Vím že s dotyčným proběhly nějaké polibky a bral si kondom na samotný akt došlo asi na 10 vteřin. (dotyčný se dost věřící a alkohol udělal své) Pak jsem se uvědomila a vše ukončila.
Jenže mám hrozné výčitky a užírá mě to. Vždycky jsem takové chování odsuzovala a byla zastáncem že nevěra plyne z nespokojenosti a než partnera podvádět raději vztah ukončit. (Tohle je opravdu první moje nevěra) A teď nevím jak z toho ven, nemůžu se na sebe sama podívat. Pořád ve mě lítají otázky jako přiznat se s tím že může vše skončit a ublížit člověku na kterém mi záleží, nebo mlčet a překovat sebe odsouzení? Víte jak to myslím… Myslím, že se poslední 4 dny se trestám sama výčitkami a vším možným. Tohle už nechci v životě zažít a jsem i dobře vyučená.
Nejsem žádný puberťák mám 27 a nový partner 35.
Jak z toho ven? Přiznat, nepřiznat (nikdo z party co tam byla partnera nezná a víme to jen já a ten dotyčný, není nám to příjemné ani jednomu jsme domluveni že o tom polmčíme a uděláme za tím tlustou čáru). Jak se přestat užírat svým selháním? (cítím se na dně, jsem zhusená sama sebou, nemůžu se sama na sebe ani podívat do zrcadla) Budu ráda když napíšete i své příběh a názory, potřebuji pohled jiných a nechci se nikomu ve svém okolí svěřovat.

Děkuji :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18120
13.8.20 21:00

Prosím tě neblázni, není konec světa. Tak jsi ujela, no bóže, sama píšeš, že vztah je v začátku, bůhví jestli vám to vůbec vyjde. Ty vyvádíš jako kdybys rozbila rodinu s pěti dětma :lol: zapomeň na to a hlavně se nepřiznávej, to by byla ještě větší kravina. Beztak nějakých 10 vteřin, příště si to aspoň pořádně užij :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
13.8.20 21:00

Nemá cenu zakládat vztah na nevěře hned ze začátku. Takže, buď budeš zticha, budeš to brát že se nic nestalo a už nikdy nic takového dělat nebudeš. Nebo ten vztah ukonči. Stačí náročnější přiznávat nevěru takhle na začátku to je fakt blbost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
13.8.20 21:07

Absolutně bych mlčela, za každou cenu - pokud bych chtěla pokračovat ve vztahu s partnerem. A už bych ani nechodila na podobné akce a hlavně bych se výhybala alkoholu, když bych o sobě vedela, že se pak neovládám :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
13.8.20 21:08

Jj, všechno zatlouct, lépe to vezme, až mu to oznámí někdo jiný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
13.8.20 21:10

Prosím tě, vykašli se na to.. Tohle sebemrskačství je k prdu.. Stalo se, stalo.. Neuděláš nic.. Ponaučení máš.. Tak se v tom přestaň rochnit a koukej dopředu a ne dozadu.. A rozhodně nic nepřiznávej.. Nikdy… Tím nikomu a ničemu neprospěješ.. A vymaž si to jednou provždy z hlavy.. Sebe samu si vytrestala nejvíc, tak netřeba se tím už dál jakkoliv zaobírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 21:13

Moje zkušenost je teda taková - měla jsem vztah rok, byla v něm spokojená. Na nějaké party jsem se strašně opila a líbala se s nějakým klukem. Nespáli jsme spolu. Prý mě svedl, říkali ostatní. Z mé strany jsem si říkala, že se o nic nejednalo a vykašlala jsem se na to. O rok později jsem mu zahla znova, vědomě a to se vztah rozpadl. Když jsem si pak pro sebe nalila čistého vína, musela jsem si přiznat, že už u té první nevěry jsem měla být k sobě upřímná a přiznat si, že vzešla už z jisté nespokojenosti ve vztahu. I když jsem byla fakt opilá, skoro si to nepamatuji, jednalo za mě podvědomí a ukázalo mi tehdy, že se něco děje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 21:23

Jinak, za mě nepřiznávat, ale nalej sama sobě čistého vína, co za tou nevěrou stálo. Pokud jsi si 100% jistá svým vztahem a víš, že důvod nebyl v něm, tak bych na to zapomněla. Ale pokud máš jen sebemenší pochybnost, tak bych dobře zvážila budování takového vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
18120
13.8.20 21:28
@MrsNorris píše:
Jj, všechno zatlouct, lépe to vezme, až mu to oznámí někdo jiný :roll:

Ale jdi ty. Nikdo jim u toho nesvítil, nikdo jí to nedokáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3491
13.8.20 21:37

V zadnem pripade si pritel nezaslouzi trpět za to, že jsi hloupá a neumíš pít. Nemyslim to nějak zle. Já bych si nadávala a mela obrovske vycitky, ale rozhodne bych neulevovala svemu svědomí. Ty si ted zaslouzíš citit se tak jak se cítíš. On ne. Tak mlč, časem to opadne a budeš poučená do budoucna. Na tvém místě bych se stala abstinentem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
13.8.20 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj,

Věc se má tak jsem na začátku vztahu s chlapem s kterým se mi fajn nic mi nechybí a konečně jsem spokojená. O víkendu jsem byla s partou na akci a nejsem zvyklá pít. Samozřejmě jsem se připila, blbka a byla jsem mu nevěrná. A navíc mám mlhavé vzpomínky. Vím že s dotyčným proběhly nějaké polibky a bral si kondom na samotný akt došlo asi na 10 vteřin. (dotyčný se dost věřící a alkohol udělal své) Pak jsem se uvědomila a vše ukončila.
Jenže mám hrozné výčitky a užírá mě to. Vždycky jsem takové chování odsuzovala a byla zastáncem že nevěra plyne z nespokojenosti a než partnera podvádět raději vztah ukončit. (Tohle je opravdu první moje nevěra) A teď nevím jak z toho ven, nemůžu se na sebe sama podívat. Pořád ve mě lítají otázky jako přiznat se s tím že může vše skončit a ublížit člověku na kterém mi záleží, nebo mlčet a překovat sebe odsouzení? Víte jak to myslím… Myslím, že se poslední 4 dny se trestám sama výčitkami a vším možným. Tohle už nechci v životě zažít a jsem i dobře vyučená.
Jak z toho ven? Přiznat, nepřiznat (nikdo z party co tam byla partnera nezná a víme to jen já a ten dotyčný, není nám to příjemné ani jednomu jsme domluveni že o tom polmčíme a uděláme za tím tlustou čáru). Jak se přestat užírat svým selháním? (cítím se na dně, jsem zhusená sama sebou, nemůžu se sama na sebe ani podívat do zrcadla) Budu ráda když napíšete i své příběh a názory, potřebuji pohled jiných a nechci se nikomu ve svém okolí svěřovat.

@Anonymní píše:
Ahoj,

Vůbec to nepřiznávej. Komu tím prospěješ? Nikomu. Mimochodem taková zajímavá věc. Slyšel už někdy někdo o tom, že,, tlustou čáru,, chce udělat ta podváděná strana? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
13.8.20 21:46

Píšeš, že jsi na začátku vztahu a spokojená. Pak se někde opiješ na akci a hned si vrzneš. Zamyslela bych se nad tím, jestli jsem na vztah vůbec připravená a jestli svého partnera doopravdy miluju. Na začátku vztahu ve fázi největší zamilovanosti by se tohle dít podle mě nemělo, pokud Ti není 16. Ten popis vztahu- je mi s nim fajn a nic mi nechybí, jsem konečně šťastná- mi přijde jako nuda.

• Citovat
  • Nahlásit
553
13.8.20 21:47

Příště jdi na párty s partnerem nebo nechoď vůbec, pak to takhle dopadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
13.8.20 21:57
@Anonymní píše:
Ahoj,

Jak z toho ven? Přiznat, nepřiznat (nikdo z party co tam byla partnera nezná a víme to jen já a ten dotyčný, není nám to příjemné ani jednomu jsme domluveni žeo tom polmčíme a uděláme za tím tlustou čáru). Jak se přestat užírat svým selháním? (cítím se na dně, jsem zhusená sama sebou, nemůžu se sama na sebe ani podívat do zrcadla) Budu ráda když napíšete i své příběh a názory, potřebuji pohled jiných a nechci se nikomu ve svém okolí svěřovat.

To je správné řešení. Vyplej zahrádku nebo ukliď kvartýr pintlich prostě si naordinuj nějakou manuální práci. A hoď to za hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6577
13.8.20 22:54
@Mišu G píše:
Píšeš, že jsi na začátku vztahu a spokojená. Pak se někde opiješ na akci a hned si vrzneš. Zamyslela bych se nad tím, jestli jsem na vztah vůbec připravená a jestli svého partnera doopravdy miluju. Na začátku vztahu ve fázi největší zamilovanosti by se tohle dít podle mě nemělo, pokud Ti není 16. Ten popis vztahu- je mi s nim fajn a nic mi nechybí, jsem konečně šťastná- mi přijde jako nuda.

Mam stejny nazor. Absolutne si tu situaci nedokazu predatavit. Ja spokojena, ale necham se ukecat, svest? :lol: alkohol je pro me proste jen pouha vymluva.

Taky jsem se parkrat na akci pekne zridila a ac moznost byla, nikdy bych to nedokazala udelat nekomu, koho miluju. Ja bych teda nedokazala s timhle zit, takze bych sla bohuzel s pravdou ven, kor v kratkem vztahu. Ale pocitala bych s koncem samozrejme. Pokud o partnera nechces prijit, tak si to holt musis vyzrat az do dna. Uz si to snad budes pamatovat. Spis nechapu - po 10 vterinach se ti rozsvitilo a predtim ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama