Reklama

Moje první kosmetika-rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evča 20
Povídálka 39 příspěvků 12.08.18 12:41
Moje první kosmetika-rady

Chcela bych začít pravidelně chodit na kosmetiku. Tento měsíc by to melo byt poprvé. Tak se chci zeptat, co od kosmetiky čekat-kolik to cca stoji, jak často chodit, jestli mohu jit normálně nalicena. Chtěla bych upravit obočí, vyčistit obličej. A také jestli kosmeticka očekává, že si dané produkty koupim? Tolik zas investovat nechci. Za poslední dobu se mi zhoršila pleť strasne akné, možná z horka a make upu. Četla jsem, ze na kosmetiku se ma chodit pravidelně od 25let, me je tedy 21, tak jestli je to v pořádku? Děkuji za odezvy.

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 12.08.18 12:44

Je zbytecné chodit nalíčena,kdyz Ti bude čistit pleť. Moje kosmetička mi nikdy nic nenabizela. Je mi tricet a chodim dost nepravidelně.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 12.08.18 12:49

Chodim kazdy mesic, platim 550,– Ale jinde zaplatis treba tisicovku. Casteji se chodit neodporucuje, aby se ta plet prilisnou peci neponicila. Pokud to neni kosmeticka typu Mary Kay Lady, tak by ti zadnou kosmetiku nutit nemela. I kdyz ja si od te sve nechavam michat kremy, protoze jsou skvele a hodne prirodni.

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 12.08.18 12:56

Ahoj, snad dostatečně poradím:
Cena se pohybuje zhruba mezi 300 a 1000 Kč, samozřejmě může být i mnohem víc, když paní pracuje s nějakými přístroji nebo luxusní kosmetikou, Určitě by ti neměla nic vnucovat, spíš poradit jaké typy přípravků používat.
Třeba já si vždycky myslela jak mám mastnou pleť a proto se mi občas dělá akné. Jenže jsem jí měla suchou a ještě víc si jí vysoušela a tak docházelo k tvorbě hodně mazu. Prostě akce a reakce.
Takže doporučuju jako první vyhodit všechny micelárky apod., které pleť jen ničí. Kup si na čistění mléko, pleťovou vodu a krém na citlivou pleť. Třeva Balea (od DM) dělá super řadu na citivou plet´ (kosmetička mi ji doporučila jako nejčistší bez chemi, Vichy apod úplně zapomeň). Takhle jsem začínala já, teď používám jednu francouzskou značku, spíš teda i kvůli vráskám, ale že by v tom byl takovej rozdíl, to říct nemůžu :) jen krém nestojí 60 kč ale 2000 :lol:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 12.08.18 13:03

Tak cenu najdeš asi na stránkách salonu, to se může dost lišit :nevim: Já chodím, jak si vzpomenu, nejdřív jednou za 3 měsíce, ještě mi není 30,pleť mám pěknou, nechávám si upravit obočí, aby to mělo tvar, jinak je to pro mě spíš relax. Častěji bych nechodila, nemyslím, že je nutné pleť tak mordovat a něco na ní plácat, ale já mám v tomhle fakt kliku. Doma používám jen odličovač, mýdlo a vodu, pleť jako dětská prdelka, naopak po krémech mám ucpané póry a další libůstky, ať jsou jakkoli kvalitní.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 12.08.18 13:52
@Evča 20 píše:
Chcela bych začít pravidelně chodit na kosmetiku. Tento měsíc by to melo byt poprvé. Tak se chci zeptat, co od kosmetiky čekat-kolik to cca stoji, jak často chodit, jestli mohu jit normálně nalicena. Chtěla bych upravit obočí, vyčistit obličej. A také jestli kosmeticka očekává, že si dané produkty koupim? Tolik zas investovat nechci. Za poslední dobu se mi zhoršila pleť strasne akné, možná z horka a make upu. Četla jsem, ze na kosmetiku se ma chodit pravidelně od 25let, me je tedy 21, tak jestli je to v pořádku? Děkuji za odezvy.

To je různé. Byla jsem na kosmetice jen párkrát v životě (39let) a i když jsem prolezla vyhlášené salony, vždy se mi pleť poté zhoršila. :,( Raději investuji do kvalitní kosmetiky, pěstící péče.

chs.jasmin
Kelišová 7221 příspěvků 12.08.18 14:47
@Evča 20 píše:

Ahoj,

já chodila s mamkou na kosmetiku celou střední, pak jsem přestala a začala jak jsem byla na mateřské. Takže bych řekla, že je vhodné chodit kdykoli, ale od cca 30+ asi pravidelnost ponese nejvýraznější výsledky.
Vždy jsem si obličej umyla a nechodila jsem nalíčená - ona ta komsetička kdyžtak obličej odlíčí (kolikrát jsem šla přímo ze školy), ale je to za příplatek, zabere to cas :nevim: Nikdy mi žádná kosmetička nic nenabízela, většinou mají vystavené výrobky a ty si vybereš, jen jednou mi nabídla na popáleniny - ale to bylo po naši vzájemné diskuzi, co na spláleniny od sluníčka.
Co se týká ceny, tak to bude pokaždé jinak. Jde i o použitou kosmetiku. Já chodila k jedné co měla přírodní italskou kosmetiku (uf, značku už nevim), hodně drahá ale strašně dobrá. Vyčištění pleti + maska + obočí (uprava + barva) + barva na řasy + masáž obličeje a dekoltu vycházelo oko tisícovky. Ted jsem změnila kosmetičku (stěhování) a ta dělá hlavně tedy dekorativní a tak chodím jen barvu na řasy + tvar a barvu na obočí a to platím 380kč (ale je pravda, že se mi už konečně lepší plet - pravidelně doma o ni pečuji), takže víc po ni ani nepotřebuji. A ani ona mi nenutí své produkty.
Kamarádka třeba dělá kosmetičku + vizážistku s MK produkty a ona tedy jede docela drsně v propagaci a ta to těm lidem cpe a nutí :lol: na muj vkus tedy drsně, ale obraty má tedy dost dooost vysoké a ty ženské to kupují a diář má tedy hodně plný :lol:
Ale vždy mužeš říct, že ty produkty nechceš ;) ony s tím počítají, že i když nabídnou, tak nemusí každý brát.

Evča 20
Povídálka 39 příspěvků 22.08.18 20:23

Děkuji za veskere rady. Moje první kosmetika již proběhla a musím říct, ze to bylo úžasný,skvely relax,rozhodne budu chodit pravidelně. Platila jsem 500Kc(kosmeticka mi upravila obočí,vydepilovala horní ret,cistila plet spachtli,ultraz­vukem,mechanic­ky-to teda bolelo,masáž,různé kremy,maska),úžasná relaxační hudba,mila pani,poradila, sama říkala ze je kosmetika s kterou pracuje dráha,nic mi nenutila prostě paráda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama