Moje rodiče mě chtějí vyhodit na ulici i s dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milka18
Nováček 6 příspěvků 03.03.18 17:04
Moje rodiče mě chtějí vyhodit na ulici i s dcerou

Dobrý den. Mám takový problém. Bydlím s rodiči pod jednou střechou a jsem momentalne na rodičovský dovoleny a rozvadim se s manželem. A včera na me muj otec mi řekl že se mám odstěhovat. Přitom jim platim nájem. Nevím kam mám jít s dcerou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12469 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 17:05

Ke kamarádce a pak podnájem? našetřeno máš?

debra.morgan
Závislačka 2962 příspěvků 03.03.18 17:06

Ubytovna, podnájem, kamaradka

Obeli
Kecalka 115 příspěvků 03.03.18 17:08

Proč se máš odstěhovat?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 03.03.18 17:09

A důvod?

milka18
Nováček 6 příspěvků 03.03.18 17:10

Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

Obeli
Kecalka 115 příspěvků 03.03.18 17:11
@milka18 píše: Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

Rok jim to nevadí a najednou?? To je divný…

Pozitivni-obrazy
Stálice 68 příspěvků 03.03.18 17:13

Kolik máš ten nájem? Třeba najdeš do začátku podobne levnou alternativu. S rodiči bych se snažila domluvit, ať tě tam nechají alespoň než si něco najdeš. To je snad to nejmenší, co pro tebe mohou udelat..

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18995 příspěvků 14 inzerátů 03.03.18 17:17
@milka18 píše: Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

8o 8o 8o 8o no to je tedy síla. :nevim:

arinecka
Závislačka 4509 příspěvků 03.03.18 17:21

@milka18 A manžel už tam nebydlí? Máš asponˇnějakou rozumnou lhůtu abys stihla něco sehnat? Vadí jim že se rozvádíš nebo proč se máš najednou odstěhovat?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 03.03.18 17:23
@milka18 píše:
Dobrý den. Mám takový problém. Bydlím s rodiči pod jednou střechou a jsem momentalne na rodičovský dovoleny a rozvadim se s manželem. A včera na me muj otec mi řekl že se mám odstěhovat. Přitom jim platim nájem. Nevím kam mám jít s dcerou.

takže jen tak z čisté vody, z ničeho nic při přípravě oběda ses mezi řečí dozvěděla od rodičů kterým platíš nájem, že máš odejít… to zní divně

Kazimíra Olejovka
Kecalka 294 příspěvků 03.03.18 17:29

Tak můžeš do azyláku, ke kamarádce, na ubytovnu…najít menší pronájem jinde.

Jen mě zaráží, že jako takhle ze dne na den. Pokud jim vadí pláč, tak snad to dali najevo i dřív ne? Zkoušeli se třeba domluvit…

A manžel bydlel s vámi, nebo jsi se k nim nastěhovala až po podání žádosti o rozvod?

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 03.03.18 17:32
@milka18 píše:

Tak třeba rodiče došli k názoru že jsi si pořídila rodinu (dítě), jsi plnoletá a tak by jsi se taky mohla postavit na „vlastní nohy“. Na to mají plné právo a není na tom zas tak nic divného.

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 03.03.18 17:38

Jak dlouho u vašich bydlíš?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 03.03.18 17:42

A jak vysoký máš nájem? Určitě za ty peníze seženeš nájem nebo podnájem jinde. Nebo pak je řešením kamarádka nebo jiní příbuzní (babička, teta, sestra, sestřenice…), nebo třeba najít si práci na částečný úvazek a domluvit se s jinou maminkou v obdobné situaci, že si vzájemně budete hlídat děti, když budete v práci, a díky penězům z částečného úvazku + z rodičovské už si pak můžeš obstarat slušný nájem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama