Reklama

Moje rodiče mě chtějí vyhodit na ulici i s dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milka18
Nováček 6 příspěvků 03.03.18 17:04
Moje rodiče mě chtějí vyhodit na ulici i s dcerou

Dobrý den. Mám takový problém. Bydlím s rodiči pod jednou střechou a jsem momentalne na rodičovský dovoleny a rozvadim se s manželem. A včera na me muj otec mi řekl že se mám odstěhovat. Přitom jim platim nájem. Nevím kam mám jít s dcerou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 17:05

Ke kamarádce a pak podnájem? našetřeno máš?

debra.morgan
Závislačka 3560 příspěvků 03.03.18 17:06

Ubytovna, podnájem, kamaradka

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 03.03.18 17:08

Proč se máš odstěhovat?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48453 příspěvků 03.03.18 17:09

A důvod?

milka18
Nováček 6 příspěvků 03.03.18 17:10

Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 03.03.18 17:11
@milka18 píše: Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

Rok jim to nevadí a najednou?? To je divný…

Pozitivni-obrazy
Stálice 92 příspěvků 03.03.18 17:13

Kolik máš ten nájem? Třeba najdeš do začátku podobne levnou alternativu. S rodiči bych se snažila domluvit, ať tě tam nechají alespoň než si něco najdeš. To je snad to nejmenší, co pro tebe mohou udelat..

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 22 inzerátů 03.03.18 17:17
@milka18 píše: Že mala občas v noci brečí a oni chtějí mit klid. Dceři je 1rok

8o 8o 8o 8o no to je tedy síla. :nevim:

arinecka
Závislačka 4677 příspěvků 03.03.18 17:21

@milka18 A manžel už tam nebydlí? Máš asponˇnějakou rozumnou lhůtu abys stihla něco sehnat? Vadí jim že se rozvádíš nebo proč se máš najednou odstěhovat?

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 03.03.18 17:23
@milka18 píše:
Dobrý den. Mám takový problém. Bydlím s rodiči pod jednou střechou a jsem momentalne na rodičovský dovoleny a rozvadim se s manželem. A včera na me muj otec mi řekl že se mám odstěhovat. Přitom jim platim nájem. Nevím kam mám jít s dcerou.

takže jen tak z čisté vody, z ničeho nic při přípravě oběda ses mezi řečí dozvěděla od rodičů kterým platíš nájem, že máš odejít… to zní divně

Kazimíra Olejovka
Kecalka 306 příspěvků 03.03.18 17:29

Tak můžeš do azyláku, ke kamarádce, na ubytovnu…najít menší pronájem jinde.

Jen mě zaráží, že jako takhle ze dne na den. Pokud jim vadí pláč, tak snad to dali najevo i dřív ne? Zkoušeli se třeba domluvit…

A manžel bydlel s vámi, nebo jsi se k nim nastěhovala až po podání žádosti o rozvod?

Fofrník
Závislačka 3362 příspěvků 03.03.18 17:32
@milka18 píše:

Tak třeba rodiče došli k názoru že jsi si pořídila rodinu (dítě), jsi plnoletá a tak by jsi se taky mohla postavit na „vlastní nohy“. Na to mají plné právo a není na tom zas tak nic divného.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 03.03.18 17:38

Jak dlouho u vašich bydlíš?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 03.03.18 17:42

A jak vysoký máš nájem? Určitě za ty peníze seženeš nájem nebo podnájem jinde. Nebo pak je řešením kamarádka nebo jiní příbuzní (babička, teta, sestra, sestřenice…), nebo třeba najít si práci na částečný úvazek a domluvit se s jinou maminkou v obdobné situaci, že si vzájemně budete hlídat děti, když budete v práci, a díky penězům z částečného úvazku + z rodičovské už si pak můžeš obstarat slušný nájem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >