Moje rodiče se nesnesou s mým snoubencem

16.5.20 09:35

Moje rodiče se nesnesou s mým snoubencem

Ahoj holky,
mám momentálně docela těžkou životní situaci a opravdu bych už potřebovala,,pohled z venčí".
Nějakou radu co s tím.
Je to už nějaká doba co jsem poznala svého přítele. Dohodil mi ho táta na jedné sešlosti. Aniž bych to čekala byl opravdu hodný. Vysokoškolák. Správný. A moc se mi líbil. Byl přesně jako já. A rozuměli jsme si beze slov. Naprosto jsme se zamilovali a všechno klapalo hladce. O to víc když k nám domů přijel a rodiče ho přivítali s náručí otevřenou.. (Ano oba ještě bydlíme s rodiči. Zatím jen v našem dvoupatrovèm domě neměla pocit, že musím táhnout z hnízda…)????Co víc si přát než to že se všichni vaši milování dobře snáší a dobře se rozumí.
Ale teď po nějaké době se začali projevovat. Že se jim nelíbí. Jeho vlasy ať si je ostříhá. Později že mají averzi k maskáčovým kalhotám. No samozřejmě do vlasů nešel ale kalhoty se tu už neobjevily. :oops: Měli jsme za to že jsme si vše slušně vyříkali. To s vlasy slušně odmítl, protože prostě chce být svůj. Čemuž rozumím. Snažil se vyhovět jak jen to šlo…
Teď když začala celá tahle karanténní záležitost se vytasili s tím že se jim vlastně celou dobu nelíbí jeho chování, že je nevychovaný.
Už mám upřímně opravdu pocit, že na něm hledají všechny černoty. Hádali jsme se o tom dva měsíce v kuse. Nakonec to vyvrcholilo tím že nechtějí aby v našem domě už vůbec byl.
Nevím jak mu to říct. Nebo jestli s nimi dál bojovat a prostě jim říct že u nás bude a basta. ( Nikdy sem nebyla takový člověk, vždy sem se snažila jít smířlivou cestou.)
Moc ho mrzelo naposledy když na něm zase něco viděli, protože se opravdu chová dobře.(Někdy je v projevech trochu plamenný a párkrát jim řekl že jim neodpoví protože se ptali na osobní věci. Jako fakt osobní. ????????Přijde vám to jako nevychovanost?)
A docela mu to zlomilo srdce. ???????? Už si přišel jako opravdový člen rodiny…
Co by jste dělaly vy?
Potřebuju už nutně poradit.
Teď situace vyvrcholila tím, že prostě nesnesl ten pocit nebo tu myšlenku že by ho neměli rádi. Ještě vždy když tu byl tak se k němu vždy chovali přátelsky. Říkali mi že jsem si konečně vybrala správného chlapa. Nevím co jim teď přeletělo přes nos.
Každopádně jim napsal prostě omluvnou zprávu kde píše, že jestli je nějak urazil nebo ranil že ho to mrzí, ale že doufal že kdyby se tak choval tak ho na to někdo upozorní a on si na to dá pozor… :zed: no prostě… Udělal vše co mohl. A naprosto upřímně mi řekl že se bojí že tyhle špatné vztahy v rodině by nám mohli zničit náš vztah.. A já tomu věřím. Vyhlásili mu otevřeně válku. Tak to bere on. Já to beru spíš tak jako že ho prostě neberou a budou se mi ho snažit vším možným znechutit. (Dokonce sem se jich na to jednou otevřeně zeptala a oni mi to upřímně odsouhlasili. Ano chceme ti ho znechutit.)
Nechci o něj přijít. Tolik jsme toho spolu vybudovali. Tolika hádkami si prošli. A vše zvládly. I takové věci jako infarkt v rodině. Podporu. Umírající členy rodiny. Finanční témata. No prostě. Je to člověk o kterém sem celý život snila. A ne nemám nasazené růžové brýle. Vím, že není dokonalý. A má své chyby. Ale já ho i s nimi bezmezně miluju.
:oops: trochu se mi to protáhlo a snad mi prominete i nějakou tu pravopisnou chybku. Píšu to v návalu emocí a potřebuji pomoc. Radu.
Je vás tu spousty žen a já bych právě od vás potřebovala slyšet názor/radu…
Tak snad se nějaká z vás ozve. ❤️

Děkuji a mějte se holky ????❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7113
16.5.20 09:42

Tak se osamostatněte a najdete si vlastní bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1220
16.5.20 09:42

@Levandule597
Odstehovala bych se.jine reseni to asi nema. nevim tedy, kolik vam je, ale pokud jste dospeli, je to vas zivot a ztratit „ideal“ partnera kvuli rodicum je v dospelosti prece blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2202
16.5.20 09:44

Tak asi by bylo fajn se z domu odstěhovat, začít žít s partnerem a s rodiči se pouze navštěvovat. Asi už je prostě čas „táhnout z hnízda“.Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55831
16.5.20 09:44

@Levandule597 snoubenec a ještě spolu ani nebydlíte??
Odstěhujte se do společného bydlení, zijte sami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
16.5.20 09:45

Tak proč si nebudete jiné bydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
16.5.20 09:45

A co ti brání se odstěhovat a žít spolu sami. Pokud ti jde opravdu o vztah tak se postavte na vlastní nohy, a bydlete sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
16.5.20 09:48

Odstehovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3863
16.5.20 09:48

Nenapsala jsi, co jim na něm vadí. Jestli jde o ty gatě a vlasy, tak je to jen zástupný problém. Vytáčí je asi něčím úplně jiným. Odstehujte se. Jiné řešení nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 09:51
@mamule42 píše:
A co ti brání se odstěhovat a žít spolu sami. Pokud ti jde opravdu o vztah tak se postavte na vlastní nohy, a bydlete sami.

Jako asi takhle. Mě je 19 jemu 25. Mám dohodu s rodiči že dokud nebudu mít maturu tak se nebudu stěhovat z domu. :nevim: Tahle domluva tu byla ještě dřív než se objevil. A nejsme ani jeden teď prostě finančně si najít byt. Oba studenti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
16.5.20 09:54

Tak budeš muset holt respektovat přání rodičů, a bydlet s nimi sama. Jejich dům, jejich pravidla. A slovo brigáda Vám oběma asi taky moc neříká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8449
16.5.20 09:57

Je ti 19 a prošli jste si velkými hádkami? Můžu vědět proč?
Jinak pokud nemáš ani maturu a on je student, prostě se každý buďte u svých rodičů.
V tomto věku to nevidím jako problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
16.5.20 10:01

A co tak si všichni čtyři sednout a promluvit si? Ať mu rodiče sami řeknou, že ho doma nechtějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 10:02
@Uslava píše:
Nenapsala jsi, co jim na něm vadí. Jestli jde o ty gatě a vlasy, tak je to jen zástupný problém. Vytáčí je asi něčím úplně jiným. Odstehujte se. Jiné řešení nevidím.

Tak nenapsala sem to protože sama pořádně nevím. To co vím sem napsal. Samozřejmě že taky vím že to ne zástupný problém. Ale to že se odstehujeme nic nevyřeší. Ty „špatné vztahy“ tady budou pořád. A těch bych se ráda zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 10:05
@mamule42 píše:
Tak budeš muset holt respektovat přání rodičů, a bydlet s nimi sama. Jejich dům, jejich pravidla. A slovo brigáda Vám oběma asi taky moc neříká.

Jde čistě o ty vztahy. A příjem z brigád máme oba. Ale není to na nějaký malý byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama