Moje rodina neví, že jsem lesba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 12:05
Moje rodina neví, že jsem lesba

Ahoj :) Je mi 23 a v 16 jsem si poprvé přiznala, že chodit s klukama asi vážně není pro mě ???? V 18 jsem poznala svoji současnou přítelkyni ❤️ Je o 11 let starší ???? Rodičům jsem ji tehdy představila jako svoji kamarádku, protože jsem neměla odvahu a doteď ji úplně nemám, jim říct, že jsem na holky ???? Když jsme se k sobě s přítelkyní chtěly nastěhovat tak jsem jim řekla, že spolu chceme bydlet, protože mně se bude líp dojizdet do školy a ona nebude mít tak drahej nájem. Rodiče nikdy ani nenapadlo, že bysme snad nebyli jenom kamarádky. Říkají nám teda pořád, že jsme jako dvojčata, ale berou to tak, že jsme nejlepší kamarádky. I jsem si to potvrdila když jsme byli naposledy u našich a mamka mi říkala, co mi jednou budeme dělat až si obě někoho najdeme, jestli jako nebudeme bydlet spolu i potom ve čtyřech ???????? Jenže před měsícem mě přítelkyně požádala o ruku :srdce: A už by chtěla, i já teda aby rodiče věděli pravdu. Jenže já vůbec nevím jak na to, mám z toho strach. Jak jim to mám podle vás říct a jak je na to nějak připravit? ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fera21
Kecalka 167 příspěvků 16.03.19 12:08

Jaký mají rodiče obecně přístup k problematice homosexuality? Od toho by asi bylo nejlepší všechny úvahy začít.

Monchichik
Echt Kelišová 7791 příspěvků 16.03.19 12:11

No na to je asi nepřipravíš. Prostě mami a tati, já miluju Evu, budeme se brát. A uvidíš, co bude.

fera21
Kecalka 167 příspěvků 16.03.19 12:13

Ona je otázka, jestli to říct takhle všechno natvrdo ať je to z krku a nebo to dávkovat po částech. Napřed comming out a za nějakou dobu teprve vdavky.

Tichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 16.03.19 12:18

No já bych to teda sdělila postupně a setrneji. Nejdřív, ze jsi vůbec lesba a pak teprve tu svatbu.

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 16.03.19 12:19

Řekni jim to prostě tak jak to je :nevim: Ty je znáš nejlépe a jistě víš jaký mají na homosexualitu názor. Buď to přijmou, nebo ne. Držím ti palce aby to bylo v pohodě :mavam:

Valkýra88
Kecalka 418 příspěvků 16.03.19 12:21

Mnoo, prijit s timhle za mnou moje dcera..Tak ano, vyvedlo by me to asi hodne z miry ale hlavu bych ji za to neutrhla :D .Proste bych to prijmula, jelikoz svoje dite clovek miluje :srdce: . Navic tvoje pritelkyne z toho musi byt taky smutna,ze se stydis za to ze jste par. Seber odvahu a sver se rodicum. :kytka:

carsa
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 16.03.19 12:24

Zkoukni film: „Jenny se vdává“ a jdi na to!

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 16.03.19 12:24

Co je na tom v dnesni dobe? Je jim do toho prd. Proste bych to oznamila

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48338 příspěvků 16.03.19 12:25

Na tohle se rodice nedaji pripravit..Rekla bych to na rovinu.Pokud te maji radi tak to zkousnou at uz s dovedes evu nebo pepu..
Ja pokazde kdyz sem bydlela z nejakou holkou tak rodice jako prvni se ptali zda sem na holky. Nebyla sem..
Pokud je to do dnes nenapadlo,bude to asi velky sok.Neda se nic delat.drzim palce at to rozdychaji

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 16.03.19 12:36

oznam jim, o někom z okoli, ze je homosexual a pak jen pripoj, ze ty taky

kristyn.g
Závislačka 3063 příspěvků 16.03.19 12:39

Ty jo… Bude to velký šok a budou to muset rodiče vstřebat a hned to nebude… Na to se připrav. Asi bych jim to šla říct a uvidíš reakci. Ale budete jim muset dát čas nepocitat že to bude hned jako by nic a netlačit na pilu.

SibyllaTrelawney
Kecalka 334 příspěvků 16.03.19 17:05

Je celkem plus, že rodiče tvou přítelkyni znají. Co další okolí, kamarádi - vědí o vás, nebo to, že jsi lesba neví vůbec nikdo? Dávkovala bych to rodičům postupně. Nejdřív informaci o tvé orientaci, posléze že kámoška je vlastně životní partnerka, no a až to vydýchají, tak pak i tu svatbu. I když… jestli spolu bydlíte a jste spolu neustále tak mevěřím, že na to vaši minimálně nepomysleli… co když otázka jestli spolu budete bydlet i poté, co si někoho najdete, byla spíše určena k tomu, abys vyklopila, že vy dvě si prostě nikoho nenajdete…? Mají ji tví rodiče rádi?

Držím vám oběma palce! :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 19:45
@SibyllaTrelawney píše:
Je celkem plus, že rodiče tvou přítelkyni znají. Co další okolí, kamarádi - vědí o vás, nebo to, že jsi lesba neví vůbec nikdo? Dávkovala bych to rodičům postupně. Nejdřív informaci o tvé orientaci, posléze že kámoška je vlastně životní partnerka, no a až to vydýchají, tak pak i tu svatbu. I když… jestli spolu bydlíte a jste spolu neustále tak mevěřím, že na to vaši minimálně nepomysleli… co když otázka jestli spolu budete bydlet i poté, co si někoho najdete, byla spíše určena k tomu, abys vyklopila, že vy dvě si prostě nikoho nenajdete…? Mají ji tví rodiče rádi?Držím vám oběma palce! :hug:

Kamarádi to ví. Naši ji mají moc rádi :) Nevím, já myslím, že takhle to mamka nemyslela :nevim:

mývalova žena
Stálice 87 příspěvků 16.03.19 22:34

Oddaluješ nevyhnutelné a o to víc stresu Tě to pak stojí. Někdy je prostě daleko jednodušší se k věcem postavit čelem a hned…třeba reakce Tvých rodičů nebude nijak katastrofální, ale čekej, že budou potřebovat čas, aby to zpracovali. Výhodou je, že jsi holka a o výhled na vnoučata nepřijdou. Držím palce!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama