Moje sexuální chuť je skoro rovna nule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:46
Moje sexuální chuť je skoro rovna nule

Ahoj, prosím anonymně, jde o velmi citlivé téma. Jde mi o to, že moje sexuální libido je téměř na bodu mrazu. A ne, nejsem přetažená, nemám stresy, nemám dítě, nekoukám na porno a sama sobě to udělám jenom občas. A to mi není ještě ani 30. Kdybych byla sama, tak to neřeším, ale momentálně mám strach, abych kvůli tomu nepřišla o přítele (který je skvělý). Jsme spolu rok, je to skvělý kluk a člověk by řek, že po takové době musíme „š**** jako králíci“…bohužel ne, a to kvůli mně především, neboť mám prostě potřebu tak 1× za týden až 14 dní. Když se přemůžu, zas to nebaví chlapa, protože to pozná. A to jsem jedna z těch šťastných žen, která má orgasmus vaginální a moc práce to nedá, takže mi je sex vlastně příjemný velice…

Co změnit?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 24.06.19 13:48

Kdoví, třeba máš jen málo estrogenu. Nebo inspirace. Zajdi si na králičí farmu. Začni mluvit sprostě, nos vyzývavé prádlo. Soulož na veřejnosti nebo jezdi na kolotočích.

Příspěvek upraven 24.06.19 v 13:49

Lynette
Echt Kelišová 8797 příspěvků 24.06.19 13:48

Bereš hormonální antikoncepci? Pro mě to byl zabiják chuti na sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:50

@Lynette ne, to bylo ještě horší.

@Lexter dík :lol:

Lirio
Kecalka 114 příspěvků 24.06.19 13:51

Přesně tak. Brala jsem dlouhodobě hormonální antikoncepci a cítila se stejně. Po vysazení zase jako za mlada :lol:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15094 příspěvků 24.06.19 13:51

Pokud to není nějaká náhlá změna, tak je to nejspíše tvoje přirozenost. Pak toho moc nevymyslis. Můžeš zkusit realizovat to, co tě vzrušuje při autoerotice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:57
@Lynette píše:
Bereš hormonální antikoncepci? Pro mě to byl zabiják chuti na sex.

Souhlasim, mam to stejne.. s HA mam chut tak 1× za tyden, ani ne a bez ni bych mohla denne :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:57

Mám to podobně. Vysadila jsme kvůli tomu HA. Už je to tři měsíce a mám pocit že se chuť ještě více snížila. Přítel si toho začíná všímat, tak se bojím abych o něj také nepřišla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 14:15

Jsi do něj zamilovaná? Vzrušuje tě? Voní ti? Nebo je to skvělý kluk jen rozumově?
A víš, že jestli je tohle tvoje norma a on potřebuje víc, že bude ve vztahu s tebou čím dál víc trpět?

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 24.06.19 14:21

Pokud tedy chceš zkoušet nípat do své sexuality a nevadí ti trocha ezoterična a přebytek estrogenu, zkus nějaká cvičení typu mohenodžáro či jiné věci, co se prodávají jako tantra joga.

http://mohendzodaro.cz/

Pokud zvládáš angličtinu, tak Layla Martin je taková méně ezo a o fous autentičtější

https://www.layla-martin.com/laylahome/

Minimálně má docela užitečné tipy třeba na masáže - pokud se člověku nechce souložit, ale chce partnerovi udělat radost, tak dobrá ruční či ústní práce je dost užitečná věc a vlastní vzrušení k tomu člověk nepotřebuje, jen ochotu bejt na druhého hodnej a udělat mu dobře.

Z bylinek může být zajímavá damiána - pokud nechceš vaporizér, tak ji nalož na 14 dní do dobrého rumu - tak 50 g na litr a přidej k tomu třeba vanilku. Pak to slij, podle chuti doslaď medem a užívej malého panáka v rámci večeře která předchází sexu.

https://botanic.cz/…nera-diffusa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 14:32

Mám to podobně. Zpočátku jsme souložili tak 2× týdně, potom jednou, pak jednou za dva týdny, jednou za měsíc, jednou za tři měsíce. Jsem teď těhotná, sex jsme za tu dobu (7. měsíc) měli jednou, ale od nějakého 21. týdne ho máme zakázaný. A mně to ani nechybí. Chybí mi ta blízkost s mužem, nějaká ta intimita, samotný styk ne. Ale on to bere tak, že buď se vším všudy, nebo vůbec nic :nevim: Zpočátku mu vadilo, že sex nevyžaduju častěji a většinou se ještě musím přemoct. Pak se přizpůsobil a sám ho přestal potřebovat, takže i když jsem já chtěla, on neměl chuť. Nějak na tom prostě nic nevidím, nebaví mě to. A asi s tím nic nenadělám, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 14:39

Me taky sex nebavi. Jednou za cas… Nechapu, co na nem vsichni maji.

samá práce
Závislačka 2899 příspěvků 24.06.19 14:47

Pokud ti sex nic neříká, začni chlastat. To je větší sranda a nehrozí děti a navíc do sebe nemusíš cpát chemii v podobě HA. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 14:50

Uz prez rok doma nemame sex… muzovi nechybi a mi uz taky ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 14:56

S bývalými partnery mě to bavilo. Vždy byl sex 3-4× týdně. S mým nynějším partnerem po roce a půl je to bída. Ze začátku to mohlo být skoro každý den, pak mi diagnostikovali prekancerózu čípku a začala jsem mít problémy s bolestivým sexem, častým krvácením. Po operaci trvalo dlouho, než mě to přestalo bolet a když to bolet přestalo tak jsem otěhotněla, měla jsem to dlouho zakázané a když doktorka řekla, že můžeme začít znovu se sexem, tak už nebyla ani chuť. Při pokusu zase přišla bolest. Všechno mi vadí. Každý dotek je mi nepříjemný.

Svedla bych to na těhotenství, ale vím, že to tím úplně není. Partner je dobře vybavený, ale má trošku nadváhu a mě odpuzuje tuk na mužích. Nemusí být vysekaný svalovec, ale nesnesu pneumatiku kolem břicha. Můj partner to ví a nic s tím nedělá. Vždycky chvíli drží režim a zas se na to vykašle. Já sama se mimo těhotenství udržuji v kondici a nemám na sobě přebytečný tuk. Další věc je, že on se nesnaží. Nebaví ho předehra, neumí ženu svést, navnadit, neví kam má sáhnout a nebaví ho to zjišťovat, zkoušet ani nic vymýšlet. Chce prostě lusknout prsty, dát si rychlovku a hotovo. Takový sex mě nebaví. A taky mě nebaví mu diktovat každý pohyb či dotyk. Prosila jsem ho ať si něco přečte, nebo se poradí s kamarády, ale nikam to nevedlo. Vždy se nakonec urazí a prohlásí, že to prostě neumí a tečka. O to horší je, že o mě vykládá, že jsem nejlepší, co v sexu kdy zažil :roll:

Podlě mě je to dost o vašem vztahu. O tom co si povíte, jak je partner zkušený, co do toho přinášíš ty. A když se to nesejde, tak jako třeba u nás, tak minimálně jednoho přestane časem bavit :( S jinými muži jsem takový problém neměla. Jen s mým úplně prvním, který si na mě eventuálně sex vynucoval a nazýval mě frigidou když jsem nechtěla… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama