Moje skoro už roční holčička vypije za noc 4 až 5 lahví čaje.

25
9.2.21 21:01

Moje skoro už roční holčička vypije za noc 4 až 5 lahví čaje.

Dobrý večer maminky😊Nedávno jsem byla ze zdravotních potíží nucena odstavit svou 11 měsíční malou. Odstaveni se nám podařilo naučila jsem jí pít z lahve čaj. Usina mi v 19h v kočárku a pak ji vždy dám do postele.Za celou noc mi vypije 4 až 5 lahví čaje. Rano se vždy probudí celá pomocena. Chtela jsem se zeptat zda toho nevypije moc za celou noc? Láhev máme 250ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10113
9.2.21 21:05

Moje 1,5 roku stará holčička tohle nevypiju a nevypila nikdy za celý den. Je to hodně a může to být obrovská zátěž pro ledviny. Nahradila si mléko čajem, dávala bych jí prostě jen trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
9.2.21 21:06
@Ala 2020 píše:
Dobrý večer maminky😊Nedávno jsem byla ze zdravotních potíží nucena odstavit svou 11 měsíční malou. Odstaveni se nám podařilo naučila jsem jí pít z lahve čaj. Usina mi v 19h v kočárku a pak ji vždy dám do postele.Za celou noc mi vypije 4 až 5 lahví čaje. Rano se vždy probudí celá pomocena. Chtela jsem se zeptat zda toho nevypije moc za celou noc? Láhev máme 250ml.

pokud vypije litr tak je to moc.
Buď to odbourej nebo jí nedávej plnou láhev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 21:07
@Ala 2020 píše:
Dobrý večer maminky😊Nedávno jsem byla ze zdravotních potíží nucena odstavit svou 11 měsíční malou. Odstaveni se nám podařilo naučila jsem jí pít z lahve čaj. Usina mi v 19h v kočárku a pak ji vždy dám do postele.Za celou noc mi vypije 4 až 5 lahví čaje. Rano se vždy probudí celá pomocena. Chtela jsem se zeptat zda toho nevypije moc za celou noc? Láhev máme 250ml.

Ano, jak píše Aduš, zátěž na ledviny obrovská :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1433
9.2.21 21:07

To nevypije muj triletak ta celej den. Obrovska zatez pro ledviny. Max jedna flaska a i to je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
9.2.21 21:10

To je opravdu strašně moc. To musí pít půlku noci. Dej jí jen cucnout a zpět spát. Nebo zkus dudlík, ale je na něj už trochu velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.2.21 21:11

@kalie moc vám děkuji za den toho moc nevypije ale večer teda moc :-(.Já si to taky říkala že je to moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
9.2.21 21:11

Teda za noc vypije pres litr caje? To je hrozne moc..a jeste 5× za noc vstavas? To by mi jeblo..je to vlastne uz spis zlozvyk, ktery by se mel odnaucit…a treba i zvysit prijjem tekutin pres den, pokud se ti zda, ze ma v noci fakt zizen a pokud to same uz teda pres den nepije… ty jo..litr a ctvrt tekutin nevypije moje dvouleta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.2.21 21:14

@gelion dám jí cucnout vždy když se probudí. Jenze vždy když ji vemu láhev že už to stačí tak začne ještě víc řvát a neusne dokud ji nevypije :-( na dudlíku jsme nikdy nebyli.Dnes to zkusím jí dát pouze jeden čaj ale děkuji moc za radu😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.2.21 21:17

@Melodie91 nooo :-( přes den si fakt jen ucucne a to je vše ale ta noc mě děsí. Spis bych řekla že to má asi jako náhradu za prso že toho tolik vypije a vždy po vlasce usne.Dnes jí dám pouze 1 čaj buď usne nebo neusne i mě se to zdá hodně moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.2.21 21:20

@Aduš8 děkuji 😊i já si to myslela že si to nahradila čajem. Desi mě to že vypije tolik čaje. Dnes jí dám max 1 čaj a buď bude spát nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
9.2.21 21:20

To je strašně mooooc, možná má jen tendence vypít tu flašku, naplň ji jen do 1/3 a nechej ať ji dopije, uvidíš co si o tom bude myslet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
9.2.21 21:21

11 mesicu, a nema proste hlad? V 11 mesicich me jeste moje pila v noci mliko :nevim: Pak uz si jej cucla a mela to spis jen ze zvyku. Ale tolik me teda nikdy v noci nevypila. Nedivim se, ze je pak cela procurana. Nema spis zdravotni problemy? Od kamosky znama-jeji dite taky hodne pilo, nekolik flasek denne a pak skoncili v nemocnici. Rozhodne bych to resila s pediatrickou, a chtela bych krevni testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.2.21 21:24

@Renca8 já jsem musela že zdravotních potíží malou odstavit. Neznala ani dudlíky ani flašku. Naucila jsem jí na láhev a vždy jí dala napít když se probudila.
Ale vypije toho strašně hodně má to asi spíš jako náhradu. Ted jdeme na kontrolu tak to budu řešit i s lékařkou. Moc vám děkuji za radu😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
9.2.21 21:24

Já bych nezmenšovala počet dávek, ale množství toho čaje. Hele, ale 5× v noci se budit na mléko, nemá fakt ještě hlad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat