Reklama

Moje stavy se zhoršily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 17:35
Moje stavy se zhoršily

Přeji všem hezký den, jdu se s vámi opět poradit. Říkala jsem si, že mi je poslední dobou hrozně fajn, žádné problémy. To se ale před pár dny změnilo.
Podotknu, že mám ŠŽ a beru 6× týdně Letrox.
Dnes jsem si sedla k PC, že si udělám věci potřebné ke studiu a najednou jsem zažila stav, jako by mi “doklepávalo srdce”, ztěžka se mi dýchalo a následovaly pocity zešílení. Teď se to trochu zlepšilo, ale všimla jsem si, že mám skleněné oči.
Nemáte někdo s tímto zkušenost? Jinak mám na svou výšku 155 cm 43 kg, tak jestli to třeba nesouvisí.
Díky, budu doufat, že to odezní :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24744 příspěvků 20.02.18 17:45

Co to je šž. Vypada to jako panicka ataka. Vaha s tim asi souviset nebude. Na tu vysku neni nejak extremni.

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 17:47
@jenny.fields píše:
Co to je šž. Vypada to jako panicka ataka. Vaha s tim asi souviset nebude. Na tu vysku neni nejak extremni.
Štítná žláza.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 17:49

Mě se třeba doktor vždy při kontrole štít. žlázy ptá, zda nemám stavy kdy mi buší srdce. Jak často chodíš na kontroly? Prosím anonym zdrav. stav.

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 17:52
@Anonymní píše:
Mě se třeba doktor vždy při kontrole štít. žlázy ptá, zda nemám stavy kdy mi buší srdce. Jak často chodíš na kontroly? Prosím anonym zdrav. stav.

Jednou za půl roku. Je to fakt nepříjemný :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 17:57

A ptal se tě někdy na to?
Já jsem se teda dr neptala proč se mě na to ptá, jestli to může být důsledek těch léků, než mi je nasadil dělal EKG. Proč bereš jen 6× týdně? A kolikátku Letrox.

Nic nezkazíš když půjdeš ke svému dr (myslím obvoďáka) a pobavíte se o tom. Nějaký stresy posl. dobou? Nemuselo to být teď, tělo reaguje většinou se zpožděním.

S panickou atakou jak píše @jenny.fields nemám zkušenost a nevím jak akutně se řeší.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 3 inzeráty 20.02.18 18:00

Řekla bych, že ta váha a SZ spolu dost souvisí. Myslím, že jsi podvyzivena (podle těch udaju) a máš určitě nízký tlak a do toho ještě SZ. Zajdi si na kontrolu. Já měla při 50kg (164cm) nízký tlak, chudokrevnkst, byla mi pořád zima a točila se mi stále hlava. Dodnes občas mám takové to bušení srdce. Zajdi si k obvodnímu ať tě pošle na kardio a další vyšetření.

Adelkadd
Kecalka 392 příspěvků 20.02.18 18:01

Nech si nabrat krev, zdali mas spravne krevni hodnoty na TSH a T4. Moje telo takhle reaguje, kdyz potrebuji upravit davku leku na SZ

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 18:05

@Adelkadd Víš, já tak trochu nechápu svoji endokrinoložku… Když jsem byla na poslední kontrole, oznámila mi, že hodnoty ŠŽ jsou v normě, tak pokud to tak je, proč ty prášky nezkusí vysadit na nějakou dobu…
Jinak beru Letrox 75.

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 18:06

@janickaIII Mi se ty zimnice k tomu taky teď přidaly, ale asi jsem i nachlazena, furt lítám na WC.

Embý
Kecalka 156 příspěvků 20.02.18 18:07

@Adelkadd Zanedlouho jdu opět na kontrolu, tak to s ní proberu a nechám si udělat testy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:19

@Embý Ale jsou v normě protože bereš ten letrox, asi tím myslela že ta dávka kterou bereš je optimální.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:21

Pak by to teda souviselo s něčím jiným, ale uvidíš, když říkáš že máš kontrolu brzy tak naposled si tam byla před půl rokem, mohlo se něco změnit.

Já chodím jen 1× za rok, ale je zajímavý že to bereš jen 6× týdně, já denně, aby to denně doplňovalo tu dávku hormonů která mi chybí, taky mám 75.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 20.02.18 18:23

To zní jako normální úzkosti. Problémy se štítnou žlázou to mohou vyvolat.

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 18:26
@Embý píše:
@Adelkadd Víš, já tak trochu nechápu svoji endokrinoložku… Když jsem byla na poslední kontrole, oznámila mi, že hodnoty ŠŽ jsou v normě, tak pokud to tak je, proč ty prášky nezkusí vysadit na nějakou dobu…
Jinak beru Letrox 75.

protože když je vysadíš tak se to zhorší a hodně těžko se ti to pak bude dávat zase dohromady, jinak ty stavy znám mě to dělá šz, člověk si přijde totálně mimo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >