Moje tchýně dělá z přítele malé dítě

Anonymní
14.4.20 12:39

Moje tchýně dělá z přítele malé dítě

Ahojky, už dlouho mě trápí takový menší problém. S přítelem jsme spolu 3 roky a s jeho rodinou vycházím bez problémů. Až na jednu výjimku. Jeho matka z něj neustále dělá malé dítě a nechce si připustit, že tomu tak dávno není. Jakmile jedeme někam dál než do okolních měst, tak se mu to snaží vymluvit a nechce ho pouštět. V létě jsme letěli do zahraničí a ona se z toho málem zbláznila, musel jí volat několikrát denně, volala nám ráno, v noci, pořád. Dovolenou mu chtěla vymluvit s tím že si myslela, že poprvé poletí letadlem spolu a ne že poprvé poletí se mnou. Když je u mě víc než jeden den v kuse, tak nám neustále volá a potřebuje vědět, co děláme. Když zavolá zrovna uprostřed toho, kdy se milujeme, tak jí přítel řekne, že se třeba koukáme na film a už se s ní loučí, tak ona ten telefon nepoloží ještě hodně dlouho. Je až příliš starostlivá. Mám jí ráda, je hrozně hodná, ale můj přítel už dávno není malé dítě. A bojím se toho, co se stane, až jednou budeme mít dítě my. Hrozně mi vadí, že ho potřebuje mít pořád pod kontrolou a jemu to vadí taky, jenže když jí na to něco řekne, tak začne dělat scény. Jednou jsme byli na výletě a ona mu samozřejmě volala, kde jsme, tak jí to řekl a ona tam do chvíle dorazila taky. Má to někdo stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19800
14.4.20 12:50

Ne, tohle bych fakt nesnesla a přítel by měl na výběr mezi mnou a svojí matkou. Buď by to zarazil a omezil třeba na jeden telefonát denně nebo smůla…mně by vůbec nevadilo, že dělá scény, telefon bych jí položila a hotovo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7455
14.4.20 12:50

No promin, ale pokud tvuj pritel zveda telefon, kdyz se milujete a ze zahranici ji vola nekolikrat denne, tak to asi male dite bude.
A pokud se jeho matka takhle chova odjakziva, tak neverim, ze na nem samotnem takova vychova nezanechala nasledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
14.4.20 12:57

Tak to nemáte dobré vztahy. Asi to nehraje moc roli, ale kolik je vám let? Takovou stíhačku bych nesnesla ani jako svoji matku, natož jeho…
Až příště zvedne telefon během milování, tak mu ho vezmi a tchyni oznam, že zrovna souložíte, že zavolá až potom.
A jinak to s letadlem je úplně úsměvné, že prý poletí poprvé spolu… No pane jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
14.4.20 12:59

Tvůj přítel to malé dítě ze sebe dělá sám. Kdyby tomu tak nebylo, tak jí nevolá x krát denně a nenechá si mluvit do života. Nebo ne? :D
A ted´už jen čekám to jedno velké ALE KDYŽ… :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 13:01

Tak pozor, pritele mati je take ten typ… Uz spolu mame dite a prochazka ruzovym sadem to teda neni… (ale bydlime u nich). Dokud „jen“ vola, da se to ASI jeste prezit ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
3096
14.4.20 13:06

To bych nedala. Prijde mi ze pritel je rad dite a necha se od maminky hlidat. Dala bych mu nuz na krk a kdyz by se nic nezmenilo tak bych odesla. Jako takhke celej zivot bych nechtela ani za milion. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
14.4.20 13:13
@Anonymní píše:
Ahojky, už dlouho mě trápí takový menší problém. S přítelem jsme spolu 3 roky a s jeho rodinou vycházím bez problémů. Až na jednu výjimku. Jeho matka z něj neustále dělá malé dítě a nechce si připustit, že tomu tak dávno není. Jakmile jedeme někam dál než do okolních měst, tak se mu to snaží vymluvit a nechce ho pouštět. V létě jsme letěli do zahraničí a ona se z toho málem zbláznila, musel jí volat několikrát denně, volala nám ráno, v noci, pořád. Dovolenou mu chtěla vymluvit s tím že si myslela, že poprvé poletí letadlem spolu a ne že poprvé poletí se mnou. Když je u mě víc než jeden den v kuse, tak nám neustále volá a potřebuje vědět, co děláme. Když zavolá zrovna uprostřed toho, kdy se milujeme, tak jí přítel řekne, že se třeba koukáme na film a už se s ní loučí, tak ona ten telefon nepoloží ještě hodně dlouho. Je až příliš starostlivá. Mám jí ráda, je hrozně hodná, ale můj přítel už dávno není malé dítě. A bojím se toho, co se stane, až jednou budeme mít dítě my. Hrozně mi vadí, že ho potřebuje mít pořád pod kontrolou a jemu to vadí taky, jenže když jí na to něco řekne, tak začne dělat scény. Jednou jsme byli na výletě a ona mu samozřejmě volala, kde jsme, tak jí to řekl a ona tam do chvíle dorazila taky. Má to někdo stejně?

Jestli zvedá telefon i při sexu, tak je to fakt blbeček. Mít dobrý vztah s mámou je fajn, ale telefonát stačí jeden denně. I o dovolené. Kolik je mu let? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
14.4.20 13:14

A to jí ten telefon musí pokaždé zvednout? ;) jako příteli taky volala máma často, ale protože bydleli od sebe daleko a on zvednul tak každý pátý telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8009
14.4.20 13:16
@Anonymní píše:

A víš, že se dá telefon i vypnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
14.4.20 13:27

Problem neni tchyne, pises, ze je to hodna zenska. Problem je pritel, ktery se nechysta dospet, jeho nejvetsi strasak je mamincina scena a podrizuje tomu veskery svuj program.

Tohle muze byt pouze horsi. Pokud pritel zustane v tomhle detskem postaveni, to peklo, az bude kontrolovat vase deti, si aktualne ani nedokazes predstavit. Promluvila bych si s nim, vysvetlila, co je pro me akceptovatelne a kvuli cemu bych vztah radeji ukoncila, protoze by se trapily vsechny strany. Muze si najit holcinu, ktera je zvykla byt taky pod kontrolou a spolecne fungovat nadale jako deti- a ty si najdes samostatneho muze se zdravym vztahem k matce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
14.4.20 13:58

Zvednout telefon matce, když máte sex, jako vážně? 8o Kopla bych ho do koulí a urychleně poslala k mamince, chudinka malej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7550
14.4.20 14:32

Podstatne je, co na to pritel. Pokud to jemu nevadi a neresi to, tak je to zejmena problem jeho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18467
14.4.20 14:47

Brát telefon při sexu? A on je normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
15.4.20 02:27

Kolik mu je? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu