Moje tělo po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 22:33
Moje tělo po porodu

Mám úžasný zdravý čtyřměsíční miminko, s kterým nejsou v podstatě vůbec žádný trable… v pohodě spinká, papá, roste… mám z něj obrovskou radost. Co mě ale občas trápí je to, co se stalo po porodu s mým tělem (bude to dost dlouhej výčet :D). I když jsem cvičila a masírovala, měla jsem velkou rupturu. Stehy dlouho dost bolely, teď už je to v pohodě, ale sex je zatím dost bolestivá záležitost… věci, které dřív šly teď nejdou, úhly, který fungovaly už nám nefungujou - mám pocit, že jsem nějak divně sešitá :D Čurání je další věc… prostě tak nějak necejtím, že se mi chce a pak dobíhám na poslední chvíli… Byla jsem před porodem dost štíhlá a i když jsem mazala jako blázen, mám obrovské nafialovělé strie na břiše, bocích i stehnech, během kojení i na prsou. A nějak se jim nechce zesvětlat, takže vypadám jak fialovej tygr :D Měsíc zpátky mi navíc začaly neskutečně padat vlasy (vím, že je to normální, ale koukat se na místa kde kdysi byla bujná hříva a kde to teď vypadá jak po těžbě v kůrovcovym lese, to mi srdce úplně neplesá), radovala jsem se tuhle, že narůstají nový, jenže některý z nich jsou úplně bílý 8o (stalo se vám to někomu?) A k tomu ty prsa… :,( Do ničeho se nevejdu, buď to na sebe nenarvu přes hrudník, nebo přes boky, takže než někam jdem, tak si se mnou manžel užije, jak se mě snaží nacpat do těch či oněch riflí, šatů… Měla jste to některá taky tak?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Leo44
Kecalka 287 příspěvků 02.08.19 22:44

Já teda nic takového nemám. Nikdo na mě nepozná, že jsem po porodu. Prsa schovam do podprsenky sportovní a když jdu v plavkách tak nic není poznat. Jsem dost hubená a žádný strie nemám a nesmazala jsem se ničím. V tehu jsem zralá jak prase a přibrala jsem cca 8kg po porodu 12 kg pryč. Necvicim nic a mám brisaky a pevná stehna i zadek. Dost často sliham že malá snad není moje že jsem já určitě těhotná nebyla. To co prožívá je z velké části o věku, čím starší člověk tím hůř se tělo těhotenství přizpůsobí a tím hůř i vypadá.

Tamara83
Stálice 52 příspěvků 02.08.19 22:49

Vždyť jsi 4 měsíce po porodu. Měj se ráda taková jako jsi. Porodila jsi dítě, co více si přát. Cítila jsem se stejně. Tedy já tak ještě v roce malého. Ale teď, když má malý 23 měsíců by nikdo nepoznal, že jsem rodila. Ani manžel. A to po porodu opravdu cítil, že jsem rodila. :grinning: Teda vlastně nic necítil.

Uživatel je onlineTerez001
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 02.08.19 22:50
@Leo44 píše:
Já teda nic takového nemám. Nikdo na mě nepozná, že jsem po porodu. Prsa schovam do podprsenky sportovní a když jdu v plavkách tak nic není poznat. Jsem dost hubená a žádný strie nemám a nesmazala jsem se ničím. V tehu jsem zralá jak prase a přibrala jsem cca 8kg po porodu 12 kg pryč. Necvicim nic a mám brisaky a pevná stehna i zadek. Dost často sliham že malá snad není moje že jsem já určitě těhotná nebyla. To co prožívá je z velké části o věku, čím starší člověk tím hůř se tělo těhotenství přizpůsobí a tím hůř i vypadá.

To fakt zakladatele pomůže :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 3992 příspěvků 02.08.19 22:52

Je jeste fakt brzy, pockej. Uzivej si miminka a neres postavu. Preci kazdy musi chapat, ze jsi chvili po porodu. Strie zesvetlaji, neboj. Ape dej jim cas! Dceri bude 14 mesicu a mam vahu mnohem nizsi, nez pred tehotenstvim :mrgreen: potrebovala bych teda zpevnit, ale s jejim radenim a nespanim neni cas a vecer chut :mrgreen: strie se mi udelali jen na bocich malicko, tam jsem mazani flakala. Uz jsou svetle, ale trvalo to dlouho, nez zacaly blednout. Ja teda rodila cisarem, takze se spodkem neporadim :nevim: ale nebala bych se zajit nekam k dr poradit a rict sve pocity a problemy ;) jo a vlasy? :mrgreen: mela jsem neskutecne vyplesately kouty 8o uplne mi bylo do breku. Vlasy mi teda rostou, ted mam vsude tak 10-20 cm vlasy a je to des, kdyz to dak do gumicky :mrgreen: ale aspon rostou :pray: :lol: pouzivala jsem teda takovy sprej. A s bilymi vlasy zkusenost nemam :nevim:

Příspěvek upraven 02.08.19 v 22:54

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 22:53

Po prvni jsem si prisla jako obluda, za pul roku jsem se docela srovnala a v roce se mi i smrskla panev (konecne). Pak jsem vypadala lip, nez pred tim, takze 2roky jsem si postavu uzivala. Ted po druhem diteti, jsou ji taky 4 mesice si prijdu jako jeste hruzostrasnejsi obluda, sebevedomi nikde, desny. V jeanach vypadam jak jeste vetsi burt, nez jsem v realu. Nemuzu sednout poradny a padnouci. Opet vidim teda lehce zmenu, kila jdou malilinkato dolu, tak je to lepsi. Kazdopadne koupit par kousku, co ti padne je urcite nejlepsi varianta. Me se i rozsiril hrudnik. Prsa furt maly, ale aby se to nerozlejzalo vsude mozne tak mam z 75A 80C :roll: o vlasech a pleti se nevyjadruju, asi pujdu na jezoura. Pak jak se ma clovek citit atraktivne a na chlapa hupsnout? Driv podvazky a tyhle kraviny nebyl problem. Ted se uplne stydim, ze bych byla jak maskara. Jo a predstav si dite v tobogane, tak presne takhle to mam dole pri sexu. Posiluju panevni dno, vysledek furt nikde.

Jambik
Povídálka 48 příspěvků 02.08.19 22:53

Mám to stejně. Druhý miminko (4měsíce) si v břiše udělalo 2+kk. Podle toho to vypadá :mrgreen: Podbřišek jak ve třetím měsíci, stále se mi nafukuje, asi buď přijde mences nebo cysta. :nevim: Oblečení zatím sportovní nebo volné šaty. Co budu nosit v zimě to fakt netuším. :pocitac: Vlasy nacházím všude. Pleť dobrá. Najít nebo koupit padnoucí oblečení je jako hledat jantarovou komnatu. :zed: Sex je v pohodě, jen si u něj připadám jak březí slonice. Děti jsou zdravé to je hlavní a já se časem dám taky do cajku. Tlustá bába být fakt nechci. :oops:

Příspěvek upraven 02.08.19 v 23:15

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 02.08.19 22:59
@Leo44 píše:

Empatie je tvé druhé jméno že? ;) :zed:
Běž se „vychloubat“ do jiné, vhodnější, diskuze.. :P

janka23
Závislačka 3224 příspěvků 02.08.19 22:59

Srovnani trva. Me to u prvni trvalo cca pul roku

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9946 příspěvků 02.08.19 23:00
@Leo44 píše:

Jaky je smysl tohoto prispevku? :think:

Kukacka123
Závislačka 3992 příspěvků 02.08.19 23:01
@Zwetta píše:
Empatie je tvé druhé jméno že? ;) :zed:
Běž se „vychloubat“ do jiné, vhodnější, diskuze.. :P
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:
Ms.Ragdoll
Závislačka 3333 příspěvků 02.08.19 23:02
@Leo44 píše:

Normálka no. Tak ještě, že jsi nám to napsala. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 3992 příspěvků 02.08.19 23:03
@janka23 píše:
Srovnani trva. Me to u prvni trvalo cca pul roku

Presne tak. Kdyz jsem sla z porodnicey vypadala jsem jak v 5. mesici a to jsem tam dost kil nechala :lol: ale neresila jsem, uzivali jsme si malou. Taky mi trvalo cca pul roku se dat dokupy. Ted mam jeste min, ale hodne pomohla protikvasinkova dieta pri kojeni kvuli dceri.

AlexaD
Stálice 54 příspěvků 02.08.19 23:06

Já si zatím pochvaluji, že jsem už před těhotenstvím byla trochu oplácaná a břicho mám (začátek 9. měs.) jen takové větší z přežrání, i strie jsem si tím pádem odbyla již v pubertě a teď nic. V tomto máte vy, štíhlé holky, těžší, než my, které jsme nebyly už předtím modelky :mrgreen: No ale jako hroch si připadám taky. Směji se, že teď mám cca 85 kilo a jak porodím, budu mít určitě 84 kilo :lol: Tak na sebe nebuď přísná, každý má něco jiného, ale zase když si byla v kondici před těhotenstvím, bude se ti k tomu líp vracet, akorát to chce čas, 4 měsíce jsou nic. :hug:

Térouš
Echt Kelišová 8704 příspěvků 02.08.19 23:07

@Leo44 škoda, že Vám k Vaší dokonalosti i mozek Pán Bůh nenadělil :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama