Reklama

Moje životní štěstí a zároveň trápení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 11:22
Moje životní štěstí a zároveň trápení.

Zdravím všechny slečny, paní, dámy.
Rozhodl jsem se podělit anonymně o svůj životní příběh, s tím, že mi třeba pomůže názor „druhé strany“
Nechci Vás unavovat, každý má své starosti, ale pokud budete mít pocit, že k tomu máte co říci, udělejte to, prosím.

Moje životní štěstí a zároveň trápení.
Se svou láskou jsme začali jako kamarádi, před více než třiceti léty, oběma nám táhlo na 17. Velmi záhy jsme spolu začali chodit a z mého popudu i spát. Moje žena byla panna a dnes vím, že ještě nebyla na tento krok připravena. Já jsem to období prožíval velmi intenzívně, včetně „milování“. Po letech, když jsem se zeptal, přiznala mi, že „držela“ jen kvůli tomu abych ji nenechal. Po několika měsících přišla žena do jiného stavu a došlo na velký tlak její rodiny, aby šla na potrat. S tím jsem zásadně nesouhlasil a podařilo se mi ji přesvědčit, že se dokážeme o děti postarat.
Před narozením, jsme se sestěhovali a byli jsme asi oba šťastni. Následoval porod a posléze i svatba. Bylo nám čerstvě 18.
Ještě chci podotknout, že žena od začátku neprožívala orgasmus a já, ačkoli jsem měl zkušenost s dívkou, která měla i 10× za sebou, jsem tomu nepřikládal takový význam. Žena se vždy tvářila, že se jí to celkem líbí.
Po svatbě začala žena veškeré intimnosti a sex pomalu ale jistě odmítat a skončilo to maximálně u jednoho čísla, kdy já jsem byl a ona měla splněno. Začal jsem si uvědomovat, že je něco špatně a také mi začalo vadit, že ona z toho nic nemá. Ovšem nic nezabíralo a já začínal být zoufalý. Vyzkoušel jsem všechno, co jsem znal, marně. O sexu jsme se nikdy nebavili, hlavně proto, že žena toto téma vždy ihned utnula. Veškerá má snaha nikam nevedla. Žena NIKDY žádný sex neiniciovala.
Pak přišla jedna ze dvou bot, na kterou nejsem pyšný a které nikdy nedokážu dost odčinit. Objevila se holka, která jen mě viděla, „tekla“ a já se neubránil. Nicméně, byla to z nouze ctnost a ačkoli jsem si užíval sexu, ve skutečnosti jsem miloval jen svou ženu a stál jen o ni. To není omluva, vím. Bylo to období ode zdi ke zdi a chvíli mi to trvalo, ale ukončil jsem to a uvědomil jsem si, že tohle opravdu nehledám, že moje žena je to, co opravdu k životu potřebuji, bez ohledu na náš „postelový nesoulad“ V té době o mě moje žena i začala bojovat a to mě i pomohlo, v tom, že jsem si uvědomil, že jí nejsem lhostejný a že bez sebe OBA nemůžeme být. Zkusili jsme, na její popud i manželskou poradnu, ale to k ničemu nebylo. Nakonec jsme hlavně díky jejímu snad odpuštění, zase k sobě našli cestu. Nevím, jestli tato moje „neodpustitelná prasárna“ měla vliv, ale po nějakém čase jsem zaznamenal jakousi snahu změnit její přístup k sexu. Dokonce došlo i na orální sex (z její strany) a za další čas dokonce i na její orgasmus. Můj nejhezčí intimní zážitek od začátku našeho vztahu. Byl malý, nenápadný, ale byl. Od té doby se objevoval celkem pravidelně, začal jsem mít pocit, že se vše v dobré obrací.
Sluší se podotknout, že ačkoli, hlavně ze začátku jsme občas měli finanční nedostatek, tak jsme si žili celkem šťastně. Přestěhovali jsme se do „vlastního“ a na náš vztah to mělo velmi pozitivní vliv. Začal jsem víc vydělávat, žena také šla do práce, měli jsme společné zájmy, začali jsme cestovat a celkově jsme jako rodina fungovali a bylo nám dobře (alespoň z mého pohledu). V sexu žádná změna, když to jen trochu šlo, vyhýbala se tomu. Já jsem v té době svou energii spíš věnoval práci a koníčku, který jsme mimochodem dělali spolu. Sex jsem trochu upozadil a byl jsem celkem spokojen s tím, že jsme jinak šťastni. Po celou dobu jsem měl spoustu příležitostí si „užít“, ale má priorita byla jasná – ONA. Vždycky když jsem se zamyslel nad naším intimním životem, řekl jsem si „buď rád za to co máš“, nebo jsem doufal, že třeba po třicítce, po čtyřicítce, až odejdou děti… NIC.
Děti odešli a my se odstěhovali do svého vysněného domečku, já jsem si začal říkat, že teď by to konečně mohlo přijít. Jsme spolu, sami, jako dvě hrdličky, můžeme si užívat jen sami sebe a toho co jsme vždycky chtěli. Opravovali jsme spolu dům, zařizovali jsme si ho jen podle svého a bylo nám dobře. Jsem velmi, ale VELMI, romanticky zaměřený a vše co jsem si vysnil jsem začal realizovat, takže i vybavení našeho království, jsem prvoplánově tvořil tak, že romantický pár by u nás našel ráj na zemi. Měl jsem pocit, že moje láska by se na mě konečně mohla upnout, tak jako já jsem byl upnut na ni. Vše co jsem dělal, jsem dělal s pocitem, že by jsme se mohli konečně navzájem naplno užívat. Občas to tak na chvíli i vypadalo a já měl vždy na pár okamžiků pocit neskutečného štěstí. Jenže nakonec jsem si vždy uvědomil, že to jsou jen moje představy a že ačkoli se máme hodně rádi, ve skutečnosti se u mé ženy nic nezměnilo. Odbyla si svoje, někdy si to i celkem užila (orgasmus měla celkem pravidelně), ale nic víc. Z její strany žádné emoce, vášeň, city.
A bylo to tu zas. Čím dál víc jsem potřeboval také pohladit, být milován, ne jen duševně. Cítil jsem veliké zklamání a bezmoc. Na moje snahy o mluvení o našem problému, vždy žena reagovala podrážděně a ihned je utla. Dělal jsem možné i nemožné, abychom to spolu začali řešit, ale ona vždy jen „já na to nejsem“ a utrum. Navrhl jsem i nějakou poradnu, odmítla. Byl jsem psychicky na dně. V té době jsem měl myšlenky i na ne zrovna inteligentní (definitivní) řešení, nebo i rozvod. Ale věděl jsem, že bez ní bych nemohl žít. A tak jsem trpěl. Ona zřejmě taky, ale ze své ulity nevylezla. A pak to přišlo. Hormony jsou strašná svině. Zase holka pro kterou jsem byl bůh se vším všudy a já jsem začal ztrácet půdu pod nohama. Mozek mi začal našeptávat „25 let si dělal co jsi mohl, nikam to nevedlo, tak to půjde jinde“. A šlo by to. ALE… Když 25 let někoho bezmezně miluješ, to nejde vypnout. A můj miláček, jak začal tušit, posléze i vědět, že existuje někdo, kdo by mě mohl lapit, také rozehrál hru hormonů. Tentokrát zafungovala příroda naprosto dokonale a ONA začala všechno prožívat naprosto neuvěřitelně. Vím, že po celá léta musela v posteli něco i hrát, aby měla klid, ale tentokrát to bylo jiné. Chvíli jsem váhal jestli to není jen sehrané, ale ne, tohle bylo něco, o čem jsem celá léta snil. Sex, ne, tentokrát milování začala velmi vehementně iniciovat, občas jsem byl i znásilněn, tekla jen mě viděla, prostě to nejde zahrát. Dokonce začala o milování i mluvit, začali jsme si to navzájem i dělat hezčí, byly v tom emoce, touha, spousta citu. Myslel jsem, že teď mám všechno a můj život je konečně naplněn.
Trvalo to několik měsíců (nejkrásnějších měsíců mého života), a pak… Pomalu ale jistě se to začalo vytrácet, v dohledu nebyl nikdo, kdo by mě mohl odlákat a hormony přestaly pracovat. Z tohoto období, za dalších několik let mnoho nezůstalo. Jen se naučila, že když se čas od času dostávám zase na dno, zahraje trošku divadla a mé hloupé já si zase na chvíli bude myslet, že vše je zalité sluncem. Není. Plně si uvědomuji, že já jsem nikdy nebyl a nebudu ten, z kterého si sedne na zadek, že jsem její životní partner, protože jsme si to slíbili na radnici a tak to má být.
Taky si uvědomuju, že od ní je to vlastně obrovská oběť, že kdyby chtěla, mohla by prožít mnohem intenzivnější vztah s někým, s kým bude chemie fungovat pořád. Myslím, že náš intimní život je z její strany na hranici sebeobětování a v konečném důsledku pro nás dva vlastně obětovala víc než já. Ale já se ještě nechci vzdát. Občas jedu psychicky za hranou a nezvládám, ale když já ji tak moc miluju.
Vím, že hodně žen i mužů si řekne – to jsem nikdy neměl, co si stěžuje, ale já jsem prostě chtěl a chci od života s touto ženou, ještě o trochu víc. Miluju ji víc než všechno co znám, položil bych pro ni život a jsem připraven s ní žít až do smrti. Jen prostě ještě stále DOUFÁM…

Prosím nekamenujte mě, vím, že nejsem dokonalý, jen se snažím zorientovat v tom co jsem prožil a prožívám.
Hodně životního štěstí Vám všem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 31.08.18 11:56

Román to byl, o tom žádná :mrgreen: :mrgreen:
Každá chemie jednou skončí :mrgreen: ..,. ale někdo holt miluje víc, někdo míň…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:19

Nevím co chceš slyšet, jste oba každý jiný no :nevim: a nevěra z tvé strany tomu teda nepomohla/nepomůže. Já na sex taky nejsem, nikdy jsem nebyla. Orgasmus? Co to je? :lol: můj muž je můj třetí partner co se týče postele a zatím to nijak neřeší, ví to o mně, ale snaha žádná. Já ani nechci, to je fakt, když se snaží, odbudu ho ať se na to vykašle a dělá :oops: dělám to pro něj, sex chce pořád, mně by to stačilo jednou za půl roku :mrgreen: možná, jak píšeš, bych s někým jiným tu chemii v posteli zažila, ale já nehledám :nevim: děsím se toho, jak bude reagovat muž třeba za 10 let, teď je mu to celkem jedno, má o co si řekne, neštítím se ničeho, jen z toho prostě nic nemám :lol: tvoje žena je asi stejný případ, nevím proč by každá ženská měla z muže „téct“ a předstírat něco, co tak necítí? 8o vybral sis ji tenkrát kvůli něčemu jinému ne? Na tomhle svět opravdu nestojí.. Partnerství je něco víc..
Anonym (citlivé info), jinak smazat, děkuji.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7971 příspěvků 31.08.18 12:27

holt musíš ty milenky pravidelně střídat, aby se manželka pravidelně vyburcovávala, vlastně máš ohromný štěstí, děláš to pro ní :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 31.08.18 12:40
@Anonymní píše:
Nevím co chceš slyšet, jste oba každý jiný no :nevim: a nevěra z tvé strany tomu teda nepomohla/nepomůže. Já na sex taky nejsem, nikdy jsem nebyla. Orgasmus? Co to je? :lol: můj muž je můj třetí partner co se týče postele a zatím to nijak neřeší, ví to o mně, ale snaha žádná. Já ani nechci, to je fakt, když se snaží, odbudu ho ať se na to vykašle a dělá :oops: dělám to pro něj, sex chce pořád, mně by to stačilo jednou za půl roku :mrgreen: možná, jak píšeš, bych s někým jiným tu chemii v posteli zažila, ale já nehledám :nevim: děsím se toho, jak bude reagovat muž třeba za 10 let, teď je mu to celkem jedno, má o co si řekne, neštítím se ničeho, jen z toho prostě nic nemám :lol: tvoje žena je asi stejný případ, nevím proč by každá ženská měla z muže „téct“ a předstírat něco, co tak necítí? 8o vybral sis ji tenkrát kvůli něčemu jinému ne? Na tomhle svět opravdu nestojí.. Partnerství je něco víc..
Anonym (citlivé info), jinak smazat, děkuji.

Kdyby muj muz vedel, ze jen drzim, tak se mnou rozhodne nespi. O cem to pak je? Ale tak jako to je vec tveho muze, ma co chtel. A o tom jak to mas asi vedel predem.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 31.08.18 12:40

Fake…and gay!

dalimil
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 31.08.18 12:45

Mě to přijde jako stížnost manželky alkoholika na to, jak čekala že ho časem změní a ono ne. Pokud žena necítila vášeň a potěšení ze sexu tenkrát, tak teď už to asi těžko přijde. Pokud tě to tak moc trápí, tak asi budeš muset jít do rizika a vyřešit to… Což ale nemusí pro tebe dopadnout dobře, to asi víš…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:48

Podle me to moc resis. Vetsina zen po case ma sex jen proto, aby si udrzela partnera a za nejakou extra obet to nepovazuje. Podle me jsi precitlively, muzes byt rad, ze mas, koho mas a ze se mate radi.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 31.08.18 12:53

Ach jo chlape ty jsi ale vul a mamlas, podelal sis s ni zivot, mel si ji hned kopnout do zadku a sbohem. Proste vasen a city bud jsou a nebo nejsou, zadny cekani na Godota. :zed:
Podivej vubec ty milenky neres, normalne bych osukal kde co a nemel zadny vycitky. :roll: Idealne si najit mladou sikovnou a rozvod.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 31.08.18 12:54
@Anonymní píše:
Podle me to moc resis. Vetsina zen po case ma sex jen proto, aby si udrzela partnera a za nejakou extra obet to nepovazuje. Podle me jsi precitlively, muzes byt rad, ze mas, koho mas a ze se mate radi.

To si delas srandu, ze? Zas ta zenska soudruznost. :zed: Tak ona cely vztah nema poradne zajem o intimnosti, je s nim jen ze zvyku a ty budes rikat, ze je precitlively a ze se nic nedeje, ke zvraceni tahle „logika“ :poblion:

nostress
Extra třída :D 12884 příspěvků 31.08.18 12:56

Taky si myslím, že to moc řešíš. Ber to tak, že nikdo nemůže mít v životě všechno. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:00
@Sandokanos píše:
To si delas srandu, ze? Zas ta zenska soudruznost. :zed: Tak ona cely vztah nema poradne zajem o intimnosti, je s nim jen ze zvyku a ty budes rikat, ze je precitlively a ze se nic nedeje, ke zvraceni tahle „logika“ :poblion:

Mozna s nim je, protoze ho ma rada - a ne jen ze zvyku.

svycarka
Echt Kelišová 7520 příspěvků 31.08.18 13:00

Hm..ty 30 roku nesoulozis dle predstav a ona 30 let posloucha,jake je v posteli netahlo. Do jedne vety shrnut problém. Ty prosim te a jak ti dosla na ty milenky? Ja bych po 30 letech bez vasne a zajmu tu milenku snad manzelovi i posvetila. Rada je lehka- bud to vydrz dalších 30 let,nebo mej na to kamaradku ;)

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 31.08.18 13:24

A ona ti na ty nevery prisla?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 31.08.18 13:36

Smutny jak mnoho zen bude presvedcovat chlapa, ze to je vlastne normalni. Chlapek se snazi, maka, stavi dum, vsechno a pro koho? Pro nejakou babu, ktera o nej ani nema zajem a kterou nepritahuje? :think:
Podle me naprosto prazdny a promarneny zivot. Vasen, sex, laska to je duvod proc byt na tomhle svete, to je naprosto zasadni.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama