Reklama

Mojžíšova metoda a případné těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 10:40
Mojžíšova metoda a případné těhotenství

Zdravím všechny, prosím o radu, protože jsem už prohledala kde co, ale odpověd jsem nenašla. Rok a půl se snažíme o miminko a nic, před dvěma měsíci jsem začala s fyzioterapeutkou cvičit Mojžíšovu metodu. Jde mi to, že dnes 1 den meškám ms, test jsem si ještě nedělala. Moc tomu nevěřím :,(, že by to takhle rychle vyšlo, ale pokud bych byla opravdu těhotná, můžu dál cvičit? V pondělí brnknu fyzioterapeutce, ale nedá mi to. Třeba má někdo zkušenost. Děkuji za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Meera
Extra třída :D 10345 příspěvků 14.01.17 10:49

@Dee29 jestli meškáš a test negativní, tak bych o těhotenství moc neuvažovala. Taky jsem začala cvičit Mojžíšovku, drobet mi to ten cyklus změnilo, nemůžeš se spoléhat na MS přesně na den. Za tři měsíce jsem byla těhotná. První trimestr jsem cvičila, pak už ne a teď jsem začala zas před porodem. Přeji hodně štěstí.

Ou
Závislačka 4999 příspěvků 14.01.17 10:56

@Dee29 než se potvrdí těhotenství, tak cvičte sestavu co máte, pak se to bude lehce upravovat.

Cvičení během těhotenství dost pomáhá přežít poslední týdny, kdy je břicho pro záda dost velká zátěž a usnadńuje i samotný porod.

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 10:58

@Meera já jsem test ještě nedělala právě

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 11:00

@Ou
dobře, děkuji. Právě ještě si říkám, jestli mi to nerozhodilo nějak cyklus, zatím jsem měla vždy pravidelný na den, někdy o den dřív, ale mohla jsem špatně odhadnout ovulaci.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9673 příspěvků 14.01.17 11:04

@Dee29 udělej test a budeš vědět ne? Když bude pozitivní, tak do pondělka necvic a pak se zeptej přímo odborníka

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 11:09

@Tichošlápek, promeškala jsem ranní moč a mám poslední test, tak jsem si říkala, že jestli ms nedorazí, udělám zítra ráno, jen mi to hlodá no, jestli radši cvičit a posilovat, aby se to udrželo nebo radši ne :lol: ( úvahy skoro těhotných :lol: )

Tichošlápek
Echt Kelišová 9673 příspěvků 14.01.17 11:11

@Dee29 ja to znám :mrgreen: ale ja testovala vždy během dne, pac v noci couram na záchod, tak to bylo fuk ;) ale den po meskani uz by asi bylo vidět i z běžné moci

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 11:13
@Tichošlápek píše:
@Dee29 ja to znám :mrgreen: ale ja testovala vždy během dne, pac v noci couram na záchod, tak to bylo fuk ;) ale den po meskani uz by asi bylo vidět i z běžné moci
…se bojííím :zed:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9673 příspěvků 14.01.17 11:15

@Dee29 tak to znám taky :kytka: udělej, jak se cítis ;) ale ja to nikdy nevydržela

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 11:33

@Tichošlápek

tak jsem do toho šla :-). Je to táááám. Sice teda duch, ale snad se můžu radovat.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9673 příspěvků 14.01.17 11:38

@Dee29 :kytka: gratuluji!

Dee29
Kecalka 487 příspěvků 14.01.17 11:40

@Tichošlápek děkuji :D

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 14.01.17 12:31

@Dee29 gratuluji. Ja to mela taky tak. Mela sem i negativni ovu testy. Prvni mesic cviceni Mojzisove pozotivni ovu test (a bolelo me bricho jako blazen pri ovulaci), druhy mesic tehotna.. cvicit jsem prestala, az po 12tt jsem byla domluvena s fyzioterapeutkou na upravenem pokracovani

Meera
Extra třída :D 10345 příspěvků 14.01.17 12:35

Moc gratuluju! Já to říkám furt, metoda Mojžíšové prostě umí :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama