Mokré kalhotky,pichlavé bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Stálice 75 příspěvků 24.02.18 16:21
Mokré kalhotky,pichlave bolesti

Ahoj, jsem v e 20tt. Od včerejška mám pořád vodnaty vytok a občas mě píchne v podbřišku. Měla jsem zaváděcí kapsle na mykozu, minulý pátek sem je dobrala a hned jsem zase měla pálení, svědění a bílý vytok a teď i tohle. Bude to zánětem nebo mi. obtéká plodova voda m Děkuji ????

Reklama

Reakce:

Niky2
Kecalka 482 příspěvků 55 inzerátů 24.02.18 16:36

To prece nikdo nemuze vedet, jed do nemocnice na pohotovost, udelaji ti tam test na plodovku a pripadne doporuci dalsi lecbu.

Verun83
Echt Kelišová 8409 příspěvků 33 inzerátů 24.02.18 16:41

Jestli se ti vraci mykozy omez sladke a bile pecivo. A hlavne bez k dr.

b22
Kecalka 270 příspěvků 24.02.18 16:53

Já mám mokrý kalhotky už 8mesicu, pořád se koupu, pořád se prevlikam, plodovka to není, prostě jen výtok;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama