Mokré kalhotky,pichlavé bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 24.02.18 16:21
Mokré kalhotky,pichlave bolesti

Ahoj, jsem v e 20tt. Od včerejška mám pořád vodnaty vytok a občas mě píchne v podbřišku. Měla jsem zaváděcí kapsle na mykozu, minulý pátek sem je dobrala a hned jsem zase měla pálení, svědění a bílý vytok a teď i tohle. Bude to zánětem nebo mi. obtéká plodova voda m Děkuji ????

Reakce:
Niky2
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 50 inzerátů 24.02.18 16:36

To prece nikdo nemuze vedet, jed do nemocnice na pohotovost, udelaji ti tam test na plodovku a pripadne doporuci dalsi lecbu.

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 24.02.18 16:41

Jestli se ti vraci mykozy omez sladke a bile pecivo. A hlavne bez k dr.

b22
Kecalka 271 příspěvků 24.02.18 16:53

Já mám mokrý kalhotky už 8mesicu, pořád se koupu, pořád se prevlikam, plodovka to není, prostě jen výtok;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >