Reklama

Mokré kalhotky,pichlavé bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 16:21
Mokré kalhotky,pichlave bolesti

Ahoj, jsem v e 20tt. Od včerejška mám pořád vodnaty vytok a občas mě píchne v podbřišku. Měla jsem zaváděcí kapsle na mykozu, minulý pátek sem je dobrala a hned jsem zase měla pálení, svědění a bílý vytok a teď i tohle. Bude to zánětem nebo mi. obtéká plodova voda m Děkuji ????

Reklama

Reakce:

Niky2
Kecalka 493 příspěvků 48 inzerátů 24.02.18 16:36

To prece nikdo nemuze vedet, jed do nemocnice na pohotovost, udelaji ti tam test na plodovku a pripadne doporuci dalsi lecbu.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 24.02.18 16:41

Jestli se ti vraci mykozy omez sladke a bile pecivo. A hlavne bez k dr.

b22
Kecalka 271 příspěvků 24.02.18 16:53

Já mám mokrý kalhotky už 8mesicu, pořád se koupu, pořád se prevlikam, plodovka to není, prostě jen výtok;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >