Mokré spodní prádlo po kašli, 23.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 12:56
Mokré spodní prádlo po kašli, 23.tt

Ahoj holky, momentálně mám docela strach a prosím o radu. Už týden mám silene záchvaty kašle s velkou rymu. Občas se mi stalo, ze jsem měla tuhé břicho, ale nijak to nebolelo, tak nevím, zda slo vyloženě o to tvrdnuti. Jsem ve 23.tt. Ale hlavně protože už kašlu týden tak teprve od včerejška zaznamenávám mokré prádlo a nevím, jestli jde o únik moci nebo jestli to není třeba plodovka 8o. Začalo to včera, kdy se mi to stalo při kychnuti. Dneska se mi to stalo ráno při kychnuti dokonce když jsem šla z wc a byla tím pádem vyprazdnena. No a dnes jsem behala dopoledne po doktorech kvůli tomu kašli a nepostřehla jsem nic, ale doma jsem zjistila, ze mám úplně mokré prádlo. Což mohlo být z kaslani, ale vůbec jsem ten únik nezaznamenala a cele dopoledne jsem nic nepila. Mám hodně rýmu, ale zkoušela jsem pricichnout a necítila jsem z toho moc vůbec, proste je to bez zápachu jako voda. Není toho nějak moc, vzala jsem si vložku, ze bych případně s ni jela na pohotovost odpoledne, ale nevím, jestli vůbec poznám, ze na ni něco je a i kdyby, pro tom množství do nemocnice povezu už suché… jiné problémy nemám, břicho nebolí, jen ten nekončící kašel… Mám fakt strach, kdybych byla aspoň uz po 30tt… :(

Reakce:
rodinka4
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 08.02.19 13:00

Daj si tu vložku a potom s nou zbehni k lekarovi. Zistia ti ci je to plodova voda. Tipovala by som na moc, ale ked hovoris ze to nemalo ziaden zapach, radsej by som to sla preverit k lekarovi.

Míša213
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 08.02.19 13:03

Ja mela to same a hned sem mazala k doktorce. Byl to jen vodovy vytok, ktery je pry v tehotenstvi bez­ny.

Adebe
Kecalka 171 příspěvků 08.02.19 13:08

Urcite bezte k lekari, tady vam nikdo nerekne co to je - ja byla 25.tyden a plodovka to byla. prubeh stejny jsko u vas. Je to nebezpecne pokud plodovka unika kvuli mozne infekci. Takze moje rada je vzit vlozku a jit se ujistit k lekari a budete alespon v klidu radeji jit zbytecne nez podcenit. Hodne stesti :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 13:30

@Adebe Jenže co když na ty vlozce nic nebude? Dá se to zjistit i třeba vyterem?

Adebe
Kecalka 171 příspěvků 08.02.19 13:35

Tak jestli jste dopoledne mela uplne mokre pradlo jak pisete, tak je pravdepodobne ze na ni neco bude nez tam dojdete… Staci i malinko aby to mohli otestovat.Nebo aspon Zavolejte sve lekarce situaci popiste a ona vam rekne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >