Mokrý zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 22:15
Mokrý zadek

Vím že tohle zní hrozně špatně, stydím se to sem vložit i anonymně, ale potřebuji pomoc… :lol: Vždycky se mi ve škole (jak musíme celý den sedět) zapařuje zadek… :oops: Což není zrovna moc příjemný třeba na obědě, kde máme kožený sedačky a vždycky tak je po mě mokrá skvrna. :,( A nosím obyčejný legíny. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12180 příspěvků 29.09.18 22:16
@Anonymní píše:
Vím že tohle zní hrozně špatně, stydím se to sem vložit i anonymně, ale potřebuji pomoc… :lol: Vždycky se mi ve škole (jak musíme celý den sedět) zapařuje zadek… :oops: Což není zrovna moc příjemný třeba na obědě, kde máme kožený sedačky a vždycky tak je po mě mokrá skvrna. :,( A nosím obyčejný legíny. :srdce:

Nenos legíny. Děsná móda :nevim:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 29.09.18 22:20

Tak nos neco jinyho, ne? Treba sukni. Kdyz je hic, tak se asi kazdymu poti zadek, ja jsem zrovna nedavno mela kratasy a taky jsem se prilepila ke kozenkovy sedacce, to je bezny. Ted uz takovy vedro nebude, tak vydrz.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 22:55

Nos bavlněný spodní prádlo. Jestli máš kalhotky z umělotiny, není se čemu divit. Jako že se ti zpotí zadek přes legíny, že po tobě zůstane mokrej flek, to se mi zdá divný :think: z jakého materiálu je máš?

KittyKatty
Kecalka 111 příspěvků 29.09.18 22:58

Řešila bych z jakýho materiálu jsou ty legíny…i kalhotky…

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 29.09.18 23:03

Leginy nenos a to, že se ti potí zadek je normální, kup si bavlněný kalhotky.

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 29.09.18 23:42

To bude chtít nosit hadry z materiálu, co ‚lépe dýchá‘ :kytka:. A zadek se potí každému při dlouhém sedění ;)

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 30.09.18 00:23

Obyčejný legíny nejsou kalhoty. To je tak na doma a na sport.
Luxusní legíny jsou drahý a i ty vyžadují doplňky do stylu. Zadek bývá zakrytý, tak to asi není ten případ.
Nos kalhoty, ne legíny.

Russet
Extra třída :D 12180 příspěvků 30.09.18 00:27
@Anonymní píše:
Vím že tohle zní hrozně špatně, stydím se to sem vložit i anonymně, ale potřebuji pomoc… :lol: Vždycky se mi ve škole (jak musíme celý den sedět) zapařuje zadek… :oops: Což není zrovna moc příjemný třeba na obědě, kde máme kožený sedačky a vždycky tak je po mě mokrá skvrna. :,( A nosím obyčejný legíny. :srdce:

Kožený sedačky ve škole? Chodíš na Princetown? :mrgreen: To bude laciná koženka a tvoje laciné leginy a je z toho zapářka.

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 30.09.18 01:17
@Russet píše:
Kožený sedačky ve škole? Chodíš na Princetown? :mrgreen: To bude laciná koženka a tvoje laciné leginy a je z toho zapářka.

Mají taky ve třídě vyhrivane sedačky, proto je hned mokrá skrz umelotinu :P

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 30.09.18 01:29

Koukám, že mokrý zadek se pořád řeší :D

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 30.09.18 10:18
@rokris píše:
Koukám, že mokrý zadek se pořád řeší :D

To víš, Karle. My už v naší době řešíme jiné problémy :P

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 30.09.18 11:22
@Detsa píše:
To víš, Karle. My už v naší době řešíme jiné problémy :P

Ale jo, budiž vám přáno! Kéž by mělo co nejíc lidí jen takový starosti. To by byl ráj! :mavam:

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 30.09.18 11:37

Nos bavlněné kalhotky, legíny nenos. Koukni na materiál, z jakého máš oblečení a prádlo.

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 30.09.18 12:02
@rokris píše:
Ale jo, budiž vám přáno! Kéž by mělo co nejíc lidí jen takový starosti. To by byl ráj! :mavam:

To jest. Jen takový problémy bych taky bral hned :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >