"Mokvající" pór

2248
19.6.13 20:27

"Mokvající" pór

Ahoj, mám takový problémek, se kterým si nevím rady: Z jednoho póru na nose mi pořád jakoby vytéká voda - prostě u něj pořád mám takovou kapičku, což je celkem problém, protože se mi tím rozmazává např. make-up (mám tam potom takovou vymytou tečku)… nevíte, co by to mohlo být a hlavně, jak se toho zbavit? Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.6.13 21:06

@zu.syk na noc namazat něčím co vysouší třeba nějakým tvrdým alkoholem - myslim ten pór ne sebe ;), i když můžeš i sebe

• Citovat
  • Nahlásit
24063
19.6.13 21:20

Já kdysi měla krém nebo masku, jejíž součástí byl jíl a to teda vysušovalo hoooodně, ale už nevím, co to bylo. Google mi to připomněl.

http://www.vmd-drogerie.cz/…zinkem-75-ml

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
19.6.13 21:44

Děkuji za tipy :-)
Vysušovat jsem zkoušela (naposledy jsem to mazala 60% lihem), ale právě že to nepomáhá. Jako kdejaký boláček to vysušilo v pohodě, ale tenhle zatracený pór - právě že tam vlastně ani žádný boláček nemám, ten pór vypadá normálně jako všechny okolo, akorát že se mi na něm pořád tvoří taková kapička - takže se třeba přepudruju, no a za chvíli tam mám takovou vymytou tečku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24063
19.6.13 22:13

A neporadili by na kosmetice nějaké ošetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
19.6.13 23:31

Ahoj, já jsem měla ten samý problém, použila jsem čistý Tea Tree Oil a je klid. :palec:
Ale štípalo to, což se dá přežít… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat