Moli v jídle? Jedla jsem a všimla jsem si toho po týdnu

Anonymní
24.2.20 08:42

moli v jídle? Jedla jsem a všimla jsem si toho po týdnu

Dobré ráno,
je mi teď dost zle, z toho, co jsem zjistila. Koupila jsem si kaše v sypkém stavu jednotlivě balené, na snídaně.
A dnes po týdnu jezení, jsem si všimla, že po jednom pytlíku leze asi milimetrový červík. Bydlíme ted na čase u babičky a před nějakou dobou tam měla pár molů, asi se tam nějak dostali. Obal jsem poškozený neviděla, vnitřek kaše se mi zdá taky ok, ale radši jsem to vyhodila,
Zeptám se, může se něco stát, pokud jsem to snědla, myslím tím, že by se usadili nějak ve střevech? Jsem hypochondr, takže tohle je něco na mě..
Kaše jedla i malá, změn v zažívání jsme si nevšimli. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15142
24.2.20 08:48

Ne max budeš mít nějakou bílkovinu navíc :lol: ti červíci by nepřežili styk se žaludeční šťávou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 08:51

Myslím, že si to vyhodila zbytečně. Pokud jsi našla jen jednoho a obal nebil nijak poničené, tak bych neplasila. Skříňku kde máš potraviny umístěné, tak vyklid, vymyj a potraviny zkontroluj a vrat nazpět. Myslím, že je málo pravděpodobné, že jsi něco ty nebo dcerka snědla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ne, a teda upřímně, pokud ti ty kaše přišly od oka OK, tak bych je klidně snědla, škoda jídla. Ono se to pozná, když jsou napadené uvnitř, protože jsou v nich takové pavučinky, přichycené k obalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276

Hmyz je potrava budoucnosti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
24.2.20 09:07

Pokud bych nenašla mola přímo v kaši, tak bych ji snědla. Že lezl na obalu ještě neznamená, že byl uvnitř :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
24.2.20 09:10

Bojujeme taky doma s moli a teď nedávno jsem jedla k snídani cereálie. Odpoledne je chtěl syn, tak jsem mu je nasypala do misky a přímo mezi cereáliemi lezl obrovský tlustý bílý molí červ :mrgreen: Tak jsem to celé vyhodila do koše, ale je možné, že jsem jich pár snědla ráno k snídani :poblion: :lol: Je to jen červ, ten ti fakt zle dělat nebude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11642
24.2.20 12:27
@Anonymní píše:
Dobré ráno,
je mi teď dost zle, z toho, co jsem zjistila. Koupila jsem si kaše v sypkém stavu jednotlivě balené, na snídaně.
A dnes po týdnu jezení, jsem si všimla, že po jednom pytlíku leze asi milimetrový červík. Bydlíme ted na čase u babičky a před nějakou dobou tam měla pár molů, asi se tam nějak dostali. Obal jsem poškozený neviděla, vnitřek kaše se mi zdá taky ok, ale radši jsem to vyhodila,
Zeptám se, může se něco stát, pokud jsem to snědla, myslím tím, že by se usadili nějak ve střevech? Jsem hypochondr, takže tohle je něco na mě..
Kaše jedla i malá, změn v zažívání jsme si nevšimli. Díky!

Ahoj,

představ si, že existují i restaurace, kde se podávají hmyzí speciality a těch peněz, co za to chtějí!!!

Chápu., že z toho neskáčeš radostí, ale opravdu se ti nic nemuže stát ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 21:20

Co by se ti jako mohlo stát, takových věcí si už snědla a ještě sníš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1590
29.2.20 21:18

Průměrně sní ve spánku člověk cca 10 pavouků a 20 much… Jestli jsi snedla larvu mola nic se to nestane. Doporučuji vyndat potravinové skříňky pořádně vše zkontrolovat a co se ti nebude zdát vyhoď a zbytek presypej do uzaviratelbych nádob. A skříňky pořádně vymyt. Kde je jedna larva bude i mol… Množí sw rychle a je dost problém se jich zbavit… Mě pomohlo definitivní likvidace všeho z potravinové skříně a hned když si donesu z obchodu ihned vše kontroluji a presypavam do zavařovaček… Stalo se mi několikrát že jsem si z obchodu donesla např balík rýže který se vyloženě hýbal… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24824
29.2.20 21:22

Nejvíc červíků se sní v třešních, bych řekla… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama