Mollers Mama - zkušenosti

Anonymní
4.2.21 16:57

Mollers Mama - zkusenosti

Ahoj, berete prosim nekdo tyto vitaminy v tehotenstvi? Libi se mi, ze tam toho moc neni, ne jako ve Femibionu. Nechci brat vsechno mozne zbytecne, i kdyz polovinu z toho nepotrebuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
4.2.21 19:22

Ahoj, můžu se zeptat, na co takové vitaminy? Mně například doktorka řekla, že do 12. týdne je dobrá kyselina listová - prevence rozštěpu rtů a páteře a pak přejít na omega 3 mastné kyseliny kvůli vývoji. Jinak nic jiného nezmiňovala, tak mě jen zajímá proč ty další?

• Citovat
  • Nahlásit
2368
4.2.21 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj, berete prosim nekdo tyto vitaminy v tehotenstvi? Libi se mi, ze tam toho moc neni, ne jako ve Femibionu. Nechci brat vsechno mozne zbytecne, i kdyz polovinu z toho nepotrebuji.

Dneska jsem je prestala brat, protoze obsahuji zelezo a zpusobovaly mi zacpu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:20

@Dinocco Horcik potrebuji kvuli svalovym krecim, jod kvuli stitne zlaze, oboje prokazatelne, D mi doporucil dr a rybi olej kvuli omega 3. Nic vic prave v tom Mollers neni. Takovy Femibion 2 nebo GS Mamavit toho obsahuje mraky, takze tvuj dotaz bych spis smerovala na ty, ktere berou prave jine muktivitaminy, ne Mollers Mama :lol:
Nicmene bych spis pozrebovala odpoved na svuj dotaz a neobhajovala svoje volby ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:24

Jo, abych byla presna, obsahuje to jeste i B6 (napomaha vstrebavani horciku, coz hodne potrebuji) a zelezo, ktere je pro mne uz jen nutne zlo do poctu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:27
@Natty90 píše:
Dneska jsem je prestala brat, protoze obsahuji zelezo a zpusobovaly mi zacpu :pocitac:

A v kolikatem jsi tydnu? Mne prave to zelezo nedela nic, na zacpy netrpim, spis jsem mela opacny problem :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
4.2.21 20:47

Tak to pardon, že jsem se zeptala… Ale děkuji za tvou odpověď, chápu to.

• Citovat
  • Nahlásit
2368
4.2.21 20:53
@Anonymní píše:
A v kolikatem jsi tydnu? Mne prave to zelezo nedela nic, na zacpy netrpim, spis jsem mela opacny problem :oops:

V 16tt, taky jsem mela vzdycky spis opacny problemy, proto mi ta zacpa byla divna…ale jestli mas ozkousene, ze ti zelezo nic nedela, tak si myslim, ze to jsou vhodne vitaminy v tehu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 09:44
@Natty90 píše:
V 16tt, taky jsem mela vzdycky spis opacny problemy, proto mi ta zacpa byla divna…ale jestli mas ozkousene, ze ti zelezo nic nedela, tak si myslim, ze to jsou vhodne vitaminy v tehu ;)

Dekuji, zatim to snad nedela zadnou neplechu. Jedine, co mne znepokojuje, je mnozstvi jodu. Od lekare mam doporuceno 150mcg denne, a v Mollers je toho 200. Doufam, ze nebudu predavkovana :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat