Momentálně s dcerou v nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 17:12
Momentálně s dcerou v nemocnici

Dobrý den je tu některá maminka která je momentálně se svým dítkem v nemocnici? Jsem s dcerou 11 let již poněkolikáté tentokrát je to ale nejhorší vše na tu na mě nějak padá :(. Tak jestli třeba to nemáte některá stejně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 17:48

V nemocnici nejsme…ale doma se záměrem prudusek…a ještě cely pristi týden budem kvůli atb…jsem z toho uz taky na palici.

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 17:59

@novakova.t Ježíš to je taky dobrý teda… Já počítám že v úterý už půjdem domu Teda doufám… Ještě to počasí, kdyby aspoň pršelo tak to ještě dávám ale to sluníčko za oknem mě zabíjí.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 18:13
@Nagetka píše:
@novakova.t Ježíš to je taky dobrý teda… Já počítám že v úterý už půjdem domu Teda doufám… Ještě to počasí, kdyby aspoň pršelo tak to ještě dávám ale to sluníčko za oknem mě zabíjí.

Mam to stejne. Doma nevim jak skoro 5ti letou zabavit…pohadky ji nebaví uz a já v 7mes kdyz me zacinaj bolet pekelne zada tak umiram… U hraní deskových her se kroutim a nevím jak si mam sednout uz. Holce atb zacli zabirat tak lita jak drak a začíná zlobit. Predtim vklidu ležela aspoň v postely a vydržela. Ted bych šla třeba aspoň na procházku ale kvůli slunci nemuzem…a ona by chtěla na hřiště a na kolobezku atd… A proste nemuzem. Kdyz je v ty skolce tak si chvilku aspoň odpocinu nebo dopo se projdu a prez oběd si dam 20cet spánku a pak jsem nabita energii. Ale ted padam uz na hubu…a ještě týden :zed:.
Scim marodi holka?

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 18:14
@Nagetka píše:

Hlavně u nás to vypadalo jen na virozu. V pondělí bolest hlavy, břicha, teplota tak jsme jeli na pohotovost…do úterka zvracení a od středy kasel…ve čtvrtek se zhoršila a vcera dostala atb

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 18:18

@novakova.t Tak to máš horší.. Dceři už je jedenáct takže je samostatnejsi ale prostě i tak tu musím být s ní, jsme z Kar. Varu a leží v Motole. Opakovaně se jí tvoří výpotek u srdce takže vždycky nasadí léky a čekají až se to vstřebá.. Já už nevím co celý den dělat sedím a koukám do blba nebo z okna padla na mě nějaká depka nebo co a šílím. Ty dny se táhnou hrůza.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 18:23
@Nagetka píše:
@novakova.t Tak to máš horší.. Dceři už je jedenáct takže je samostatnejsi ale prostě i tak tu musím být s ní, jsme z Kar. Varu a leží v Motole. Opakovaně se jí tvoří výpotek u srdce takže vždycky nasadí léky a čekají až se to vstřebá.. Já už nevím co celý den dělat sedím a koukám do blba nebo z okna padla na mě nějaká depka nebo co a šílím. Ty dny se táhnou hrůza.

A jeje :( srdce je horší nez prudusky no.
Je to fakt na hlavu…taky nevim… A dvd přenosné nebo notebook sebou nemate?

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 28.04.18 18:26

Devcata, ja teda nejsem v nemocnici, ale doma. Tri deti, nejstarsi sest let a vsichni strevni chripku. Mozna by mi bylo v nemocnici i lip. :)

Ale verim, kdyz jsou vypotky na srdicku a k tomu se presne nevi proc, ze to je o nervy. At je brzy lip!

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 28.04.18 18:39
@ngauruhoe píše:
Devcata, ja teda nejsem v nemocnici, ale doma. Tri deti, nejstarsi sest let a vsichni strevni chripku. Mozna by mi bylo v nemocnici i lip. :)Ale verim, kdyz jsou vypotky na srdicku a k tomu se presne nevi proc, ze to je o nervy. At je brzy lip!

Taky hezky…clovek je vyrizeny kort když se toho sejde u tolika deti najednou

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 18:50

@novakova.t Mám… Ale jak říkám tentokrát nevím co mi je nějak to na mě padlo víc než kdy jindy.. Nejhorší je to čekání…

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 18:54

@ngauruhoe Děkuju.. Právě že pořád neví z čeho jsou to je na tom nejhorší. Ale každá ta recidiva srdci škodí víc a víc.. Už mám ale vztek i na ty Doktory i když vím že děláji co můžou..

Ať se dětičky brzo uzdraví a hlavně ať to nechytnete vy to je pak teprve mazec :)

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.04.18 19:12

Je mi to moc lito, ze tvou dcerku trapi srdicko :( my teda nastesti v nemocnici nejsme, ale mala je taky nemocna. Vzdycky tyden skolka, tyden doma nemocna. Jsem z toho zoufala, mam brzo jit do prace a vubec nevim jak to budem delat s hlidanim nemocneho ditete. Ale oproti vam resime prkotiny! Moc drzim pesti, aby se brzo odhalila pricina tech vypotku a aby uz dcerka byla porad zdrava! :hug:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 28.04.18 19:34

@Nagetka to je jasny, ze to taky chytnu :mrgreen:

Mam synka po operaci srdicka, tak tusim, jak Vam asi je. Hodne sil! :hug:

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 20:08

@Kočičí duše Děkuju malinká ať se taky brzy uzdraví a z čeho jak tak často nemocná? Nic jiného si nepřeji než aby se konečně přišlo na příčinu a konečně se za lo něco dít
S tou prací to je na prd.. Já už jen snad čekám až mě propustí protože teď další dva měsíce zase doma ale hlavně aby byla zdravá.

Nagetka
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 20:15

@ngauruhoe Děkuji..

A co měl syn za vadu na srdíčku?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >