Momentální hádka s přítelem

Anonymní
6.11.19 15:21

Momentální hádka s přítelem

Ahoj holky, je to asi kravina ale potřebuji se tady uklidnit a vyčistit hlavu. S přítelem jsme spolu přes rok, je nám 20. Máme hezký vztah a milujeme se. Ale dneska jsme se nějak dost pohádali. Jsem citlivější povahy, vždycky to chápal a ted mam zrovna vyloženě víc citlivé období. Dneska mi vyčetl, ze jsem hrozne citlivá a ze bych se v tom měla změnit atd. Přitom nic spatnyho nedělám.. Chtěla bych na sobe změnit moje unahleny jednání, což už jsem mu řekla. Ale citlivost nechápu proč mi tak vadí, protoze to s tím nesouvisí a on mi tvrdí že jo.. Sám se v minulosti nechoval nejlíp a ja mu to vždycky odpustila a bylo to v pohodě. Ale tohle mě fakt zamrzelo.. Snažím se ho podporovat a být správná přítelkyně. A jasně že někdy mám slabší dny, kdy mě něco na něm naštve ale vzdycky je to pak v pohode. Když jsem mu řekla, že mi přijde, že se změnil tak začal hned arogantně říkat že to není pravda atd atd. Ale me to tak přijde, že změnil a je mi z toho smutno. a poslední zprávy jsem už neodepsala, protoze jsem z toho fakt měla zkazenou náladu.. Mám počkat až vychladne a ozve se? Děkuju za rady a mějte hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22783
6.11.19 15:24

Já to nechápu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16010
6.11.19 15:35
@pikola píše:
Já to nechápu…

Nápodobně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
6.11.19 15:41

Tak pokud ses citlivka a furt mu tam fnukas a stezujes si na vsechno tak se nedivim, a strhavas pozornst na sebe ze je nastvanej, ja jsem docela jako tvrda a odolna, a obcas me z niceho nic rozcitlivi reklama s kotatky…afektovy jednani jsem mela taky, ted to resim tak nez abych vyjela tak se zavru do jine mistnosti a pocitam do sta, vyborne doporucuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
6.11.19 15:48

Zkusím se v tom trochu vyznat. Sama připouštíš, že jsi citlivá a že máš „citlivější období“ ale když ti to řekne partner, tak s tím nesouhlasíš. Hádky jsou normální, ale pokud jsi vyloženě hysterická, dá se na tom pracovat. Každý má chyby i partner, jak píšeš, ale je poradím ti: Nefňukej, dej se trochu dohromady a pouč se z toho. Nejdříve ale musíš zjistit co přesně (nechci psát změnit), ale vylepšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2003
6.11.19 15:54

Vychladni :) resite blbosti, coz k vasemu veku asi patri…ze dne na den nedozrajete ani jeden. Bude to dobry, myslim ze ve vasem veku jsou vase starosti normalni… za 10 let te to necha klidnou :) ja se divim, ze me manzel na zacatku vztahu a pak v tehotenstvi nezabil :mrgreen: :mrgreen: jee ja byla na ranu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69004
6.11.19 15:57

No, jestli spis nebudes precitlivela, nez citliva, to dost lidi zacne drive nebo pozdeji zmáhat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604
6.11.19 15:57

Je mlady, mela by si mu vystvetlit, ze obdobi, kdy je zena tak nejak normal, je jeden tyden v mesici :mrgreen:…Mas ovulaci, po ni PPS, na ten navazuje MS.Jsou to ve finale chudaci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
6.11.19 15:58

@Payus no ja se divim ze jsem nezabila doposud manzela, to je furt neco, nekolik let dokola to samy :D ale uz to prodychvam :lol: ale jo taky sem byla na ranu i nekdy ted, kdyz neprodycham a bouchnu :lol: videla jsem ted nejaky film, ze tam dychali do papirovyho pytliku aby se iklidnily tak muze zakladatelka zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 16:04

Ahoj zakladatelko, myslim, ze je v tvem popisu protimluv.
Bud te miluje, NEBO chce, aby ses zmenila.
Byt citliva nekdy skodi, jindy je to klad. Unahlenost k vasemu veku celkem jeste patri.
Nedelej si z toho hlavu, bud spolu budete, nebo ne. O nic vic nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2003
6.11.19 16:14

@Peggy54 jo jo musej se zzit. Vzpominam na tolik zbytecnych osklivych hadek, clovek mel pocit, ze si nesmi nechat nic libit a vse si musi vydupat…omyl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 16:14

A to jste se hádali přes sms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
6.11.19 18:03

Moc nechápu, ale my třeba s partnerem to máme nastavené tak, že si narovnání říkáme, co se nám líbí a co naopak, nastavili jsme si to tak má začátku a funguje to. Buď ráda, že ti partner řekne, jak to cítí, lepší než aby mlčel, ztěžoval si kamarádům a dám se vám to hroutilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1379
6.11.19 18:13

Dnes jsme se pohádali s přítelem… Na poslední zprávy jsem už neodepsala…

Tak jste se pohádali, nebo jste si psali zprávy na messengeru? Bože, co je to za dobu, že už se lidi ani neumí pohádat z očí do očí. To už rovnou můžeš říct kamarádce: „Vyřiď mu, že mu vzkazuju…“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
6.11.19 18:54

Jsem nějak mimo… cože se to vlastně stalo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu