Moneta expres plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:55
Moneta expres plus

Ahoj mam takovy problem. Sem samozivitelka a jeste v dobe kdy sem pracovala jsem si zridila pujcku od monety expres plus mam 50 000kc rezervu kterou muzu co jsem pochopila opakovane cerpat. Ted sem se dostala do tisne a posledni pul rok nevystacim. Opakovane cerpam 1× do mesice treba jen 1000kc abychom nenak vyzily. Splatky platim pravidelne. Nema nekdo zkusenost s tim kdyz opakovane po malych castkach cerpate rezervu? Mam v planu jakmile zacnu pracovat a zkonci mi rodicak navysit splatky abych to potom co nejrychleji splatila. Jinak dotazy jestli nemohu jit za rodinou prateli bohuzel takovou moznost nemam :zed: Dekuji

Reakce:
kryha
Kecalka 140 příspěvků 29.05.19 22:20

Pokud řádně platíte splátky, tak si čerpáním rezervy zvysujete dlužnou částku. Ale co se týče info v registru ohledně platební morálky, tam je vše v pořádku. Spíš si dejte pozor, abyste těch rezerv nevycerpala víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 22:32

@kryha splatky platim jak mam presne. Ano v internet bance vzdy se navysi dluzna splatka i datum kdy uver bude splacen. Mam rezervu 50 000kc vzdy si vse kontroluju vetsinou cerpam pred vyplatou kdyz uz nevim kudy kam. Spis me hryzalo svedomi jestli nedelam neco co se nesmi jenom prece mam tu male dite tak bych nerada neco nepo***.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 22:34

Jak jste myslela nevycerpat jich vic? Mesicne se da cerpat jen 1× nebo jak ste to mysla?

Váš příspěvek
Reklama