MONETA - pojištění karty + další doplňkové služby

Anonymní
17.1.20 21:44

MONETA - pojištění karty + další doplňkové služby

Ahoj všem :)

Moneta mi neustále vyvolává ohledně možnosti zabezpečení karty a nabídky dalších doplňkových služeb. Můžete mi, prosím, poradit, zda je dobrý nápad některé z těchto služeb využívat?

Moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1976
17.1.20 23:13

Vždycky je odmítám, myslím že už jsem i tyto reklamní hovory zakázala, občas dojde sms. Akorát tahají z lidí peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 19:32

Děkuji za názor :)

Ještě někdo, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
7.2.20 18:18

Pojištění ke kartě

Tahle pojistka většinou stojí pár korun - alespoň na oko, když člověk nezná ceny produktů.

Obecně obsahuje náhradu za věci, které vám ukradnou při přepadení, může tám být nějaké cestovní pojištění a občanská odpovědnost (pojistka na blbost) - většinou s limitem kolem 500.000 - což je na pojištění těhle rizik hrozně málo - moje rada zní:

Loupež na ulici mám dnes pojištěnou za pár korun v pojištění domácnosti, odpovědnost mám udělanou samostaně u jiné pojišťovny a když jedu na dovolenou, zaplatím si cestovko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
8.2.20 19:19

Záleží co všechno to pojištění obsahuje. Většinou se takovéto věci vyplatí hlavně lidem, kteří hodně cestují. Ani ne tak kvůli pojištění odcizení karty, ale kvůli cestovnímu pojištění. Osobně mám pojištění k zlaté kartě u jiné banky. Beru to jako takové nouzové cestovní pojištění, když musím okamžitě odjet do zahraničí a zapomenu se pojistit. A už jsem měl i jednu pojistnou událost ošetření v zahraničí za které mi naúčtovali téměř 15 tisíc Euro. Pojišťovna vše proplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama