Monitor dechu a falešné poplachy

225
14.1.20 20:11

Monitor dechu a falešné poplachy

Holky potřebuju radu…mám 8.mesicni holčičku. A posledních pár dní nám šíleně blbne monitor dechu. Malé jsme trochu zvedly matraci a s tím i trochu monitor. Falešné poplachy i po půl hodině. Malá pak buď spala, nebo byla celá vyjukla. Tak jsme monitor vrátili do roviny a dělá to taky. Dali jsme nové baterky, nic. Nikdy před tím to falešné poplachy nedělalo až teď. :(
Jak problém vyřešit, jak položit monitor, případně malou…já už vážně nevím. Bez monitoru nechci být, protože pak nespím a furt malou kontroluji. :(
Díky za všechny typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
14.1.20 20:14

Nechala bych ten monitor zkalibrovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
14.1.20 20:15

@Si_Si20 Asi tě nepotěším ale tomu se zabránit nedá. Malá jak už se hodně v postýlce hýbala a cestovala po celé postýlce tak se to spouštělo taky pořád. Stačí když se z toho monitoringu odvalí a už to houká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
14.1.20 20:16

No a není to tím, že už malá cestuje v postýlce a dostane se mimo čidlo monitoru? Ja mam pocit, že přibližně v tomto období jsme monitor rusily :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:18

@Prigionia @Simonkaa01 to mě taky napadlo, ale když přijdu leží prakticky ve stejné výšce, jak jsem položila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:19

@Prigionia i přítel i rodina říká, ať se na monitor vykašlu. Ale já se prostě bojím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
14.1.20 20:20

@Si_Si20 ja třeba monitor nemám vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:21

@Simonkaa01 kdyby se aspoň odvalila tak to pochopim a více méně to neberu ani jako falešný poplach. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:23

@Sabina123amy aha. No my ho máme už od porodnice. Půjčila mi ho ségra, tak jsem si řekla proč to nepoužívat…dřív to fungovalo perfektně..jen teď to poslední týden prostě šíleně zlobí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
14.1.20 20:25

@Si_Si20 ja ho používala jen v porodnici. Syn spí od narození s námi tak bych ho nevyužila.
Zkusila bych ho nechat zkalibrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
14.1.20 20:25

@Si_Si20 my v 8m museli monitor rušit, protože i přes dvě desky prostě malá cestovala po postýlce tak, že houkal dvakrát i třikrát za noc :nevim:
A taky jsem bez něj pak měla blbý pocit, ale co jsem mohla dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
14.1.20 20:27

@Si_Si20 Tak nevíš jestli náhodou neležela na boku u žbrdlin a jak to začne houkat tak se lekne a svalí se nazpátek. Já bych se už na to vyprdla. My už jsme ho neměli od 6 měsíců. Myslím že v tomhle věku je to zbytečné, a aspoň se vyspíš ty i malá. Počkej až ti tam bude stát a to bude za chvilku, to ti to bude houkat pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:28

@Jitul.kaaa9 no nám to právě rve i po půl hodině…jak kdy. Taky jsem věčně premlouvana ať to zruším..že více méně to nejvíce rizikové období máme za sebou…ale stejně jsem chtěla vydržet do toho půl roku. :( Hold mi asi taky nic jiného nezbyde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
14.1.20 20:29

@Simonkaa01 asi jo no, což pak o to..já bych ji to i vypla…ale člověk si prostě na to zelené světýlko zvyknul a věděl že je vše v pohodě. Teď budu sedět vedle v místnosti v nervech.:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
14.1.20 20:32
@Si_Si20 píše:
@Jitul.kaaa9 no nám to právě rve i po půl hodině…jak kdy. Taky jsem věčně premlouvana ať to zruším..že více méně to nejvíce rizikové období máme za sebou…ale stejně jsem chtěla vydržet do toho půl roku. :( Hold mi asi taky nic jiného nezbyde.

A kolik jí tedy je? V úvodu píšeš, že už 8m :think: Ale ono je to jedno. Buď tam budeš několikrát za noc lítat a budeš ve stresu, kdy se to zase spustí a nebo budeš chvíli ve stresu, že už monitor nemáš (a budeš chodit kontrolovat, jestli dýchá :lol: Já to chvíli dělala) a za nějaký čas si na to zvykneš a už to nebudeš řešit 8) A nebo jedině ještě nechat zkontrolovat, zda je ten monitor v pořádku (kupovali jste nový?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat