Monitor dechu Babysense V - falešný poplach

25.4.17 06:35

Monitor dechu Babysense V falešný poplach

Dobrý den, máme monitor dechu Babysense V. Malý měl teď 2 roky, ale pro klid duše ho používáme stále. Teď se nám dvě noci po sobě stalo, že začal monitor řvát, vždy jsme doběhli a malý spal, ani ten řev ho nevzbudil. Když jsem malého vzbudila, vypadal normálně, žádné lapání po dechu, nic. Do té doby monitor fungoval spolehlivě, žádné falešné poplachy. Já teď nevím, co si o tom mám myslet.. nemá někdo podobnou zkušenost? moc děkuji Jana

Příspěvek upraven 25.04.17 v 07:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.4.17 06:46

Ahoj. Kamarádka použivala monitor dechu asi 2 mesíce a pak ho vyhodila z okna.
Pípalo to párkrát bezdůvodně, když se dítě najednou třeba lekne nebo zakašle, nebo stačí že se mu něco zdá a na chvíli se mu zatají dech, to mají miminka stejně jako my dospělí, jako každá živá bytost, která nedýchá dle počítače.
Za mě bych řekla, že je to falešný poplach a pokud tvůj syn nemá oficielně nějaký problémj s dýcháním, tak bych to nesledovala. Ty jejich vynálezy dneska akorát šíří zbytečnou paniku. Jaá bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 06:47

Syn se zřejmě odkulil z monitoru pryč…myslím si, že ho už nepotřebuje, tohle se ti bude stávat častěji a častěji a akorát budeš ve stresu. Moje děti se kutálejí po posteli už od cca 9 měsíců až do teď :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
25.4.17 07:06

Tedy ted to nevim jiste, ale mam dojem, ze u monitoru dechu je nejaky vahovy limit, po kterem uz neni zarucena jeho funkcnost…zkus kouknout do navodu ;).Ja bych rekla, ze uz je na tu desku proste moc tezkej a jelikoz ona snima nepatrne pohyby, tak u takoveto zateze uz je neni schopna „rozpoznat“…a nebo se fakt odkulil z jejiho dosahu…kazdopadne ka jako vrchni hrotic jsem monitor pouzivala do dcerinyho roku a ctvrt a pak sama (dokonce i ja :lol: )usoudila, ze na to uz fakt nebyl zkonstruovan… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
25.4.17 07:08

Já jsem teda pro monitory, ale ne u tak starých dětí, prostě slezl z té monitorovací desky nebo vám dochází baterky, ale myslím že už ho nepotřebujete…naši dcerce třeba monitor zachránil život (ale tady na emiminu je to tak na hádku :roll: )ale ta byla nedonošená a měla problémy, takže bych si opravdu netroufla monitor nemít, syn byl naopak v pořádku, ale stejně jsme ho půl roku zapínali, teď už se všude hemží, tak by to pípalo furt, takže už nepoužíváme :)

• Citovat
  • Upravit
25.4.17 07:28

@Annapavelkovaml mému synovi také. Ale to tady nema cenu vysvětlovat. :palec:

@leviska007 uz je moc veliký - bud vahově nebo plošně a monitor ho nechyta. Asi bych ho uz schovala (monitor nikoli dítě)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
25.4.17 07:29

Už je dost velký na monitor dechu, to už ti teď bude houkat pořád :)

• Nahlásit
  • Citovat
Annapavelkovaml
25.4.17 07:37

@Tichošlápek takže aspoň někdo mě chápe :hug:

• Citovat
  • Upravit
25.4.17 07:42

Holky, my mame dve podlozky, takze to pokryje skoro celou postylku. Tim to asi neni, asi bude vadny bud monitor, nebo dite :-D (vtip), ale je fakt, ze uz je velky, jen me to proste vydesilo, kdyz to bylo dve noci po sobe a pred tim ani jednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
25.4.17 07:49

@leviska007 ještě to můžou být ty slabé baterky ;)

• Citovat
  • Upravit
694
25.4.17 07:51

@leviska007 Máme ten samy se dvěma deskami - vahou a tím jak se pohybuje deskami hýbe a ty pak spouští falešný poplach. Zjistila jsem to nedávno, starší skoro dvouletý syn vlezl do postýlky mladšímu a zapnul si monitor. Jak se tam povaloval, desky jezdily sem a tam a spustil se :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama