Monitor dechu Jablotron Nanny + matrace Happy Kids

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vinka
Povídálka 12 příspěvků 29.04.18 23:32
Monitor dechu Jablotron Nanny + matrace Happy Kids

Dobrý den,
jaké máte prosím zkušenosti s monitorem dechu Jablotron Nanny v kombinaci s matrací Happy Kids, která je výrobcem k tomuto monitoru doporučována?
Původně jsem uvažovala o jiné matraci v kombinaci s kokosem, ale nevím jestli by byla zaručena funkčnost monitoru.
Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

katyna1984
Kecalka 450 příspěvků 29.04.18 23:36

@Vinka u všech třech děti fungoval přes jakoukoliv matraci

Jana206
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 30.04.18 05:43

Funguje vzdy a vsude, s jakoukoliv matrací, i v cestovní postýlce, i na roštu, i kdyz výrobce doporučuje pevnou desku pod něj.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 30.04.18 09:04

Nám fungoval přes ikeovou matraci bez problému :)

medúzka sladkovodní
Nováček 4 příspěvky 30.04.18 09:19

Mame doma dva tyto monitory a oba zatim funguji pres vsechny mozne matrace - jednou z nich je i matrace s kokosem u prarodicu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama