Monitor dechu: nezbytná věc k miminku nebo zbytečné?

Anonymní
26.12.20 22:34

Monitor dechu nezbytná věc k miminku nebo zbytečné?

Hezký večer holky, chci se zeptat, měli jste monitor dechu když jste měli miminko? Nebo vám to přijde zbytečné? Byly jste klidnější když jste ho měli?
Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
26.12.20 22:38

Ano byla jsem klidnější když jsem měla, spolu s kamerovou chůvičkou. První dítě… tak jsem byla vyjukaná jak na táborové stezce odvahy aspoň půl roku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
26.12.20 22:39

U prvního jsem to hrotila moc, druhy má 6 týdnu a je se mnou v posteli, protože se mi nechce 30× za noc vstavat a najednou mi monitor přijde jako naprosto nedulezita vec :lol: v postýlce ho má, ale naposledy tam spal, když měl týden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
26.12.20 22:40

Já neměla ani u prvního ani u druhého a ani jsem to nechtěla. Za mě zbytečnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
26.12.20 22:41

Pouzivame jeste ted ve dvou letech…uz tedy spise ze zvyku, ale stejne jsem klidnejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
26.12.20 22:42

U prvního jsem měla a spalo se mi mnohem lépe, druhá má vrozenou vadu srdce a bez monitoru bych se asi nevyspala… Takže za mě ano!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2185
26.12.20 22:44

Ne, neměla. Ptala jsem se při odchodu z porodnice vrchní sestry, jestli by mi doporučila si jej půjčit, tak prý pro zdravé donošené dítě nevidí důvod. Hlavně jsem si nebyla jistá, že by tatínek ten monitor před zvednutím dítěte vždy vypnul. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
26.12.20 22:45

Dcera se často ve spánku dusí, takže monitor máme. Má vrozenou laryngomalacií a stridor. Je jí 18m a já můžu tak v klidu se vyspat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
26.12.20 22:47
@stín katedrál píše:
Ne, neměla. Ptala jsem se při odchodu z porodnice vrchní sestry, jestli by mi doporučila si jej půjčit, tak prý pro zdravé donošené dítě nevidí důvod. Hlavně jsem si nebyla jistá, že by tatínek ten monitor před zvednutím dítěte vždy vypnul. :roll:

V porodnici jsem ho zapomínala i já sama vypínat. Neuměla jsme si představit, že to takhle začne houkat několikrát v noci a vzbudí mi to starší dítě bo ten zvuk je fakt otřesný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
26.12.20 22:47

Mám ho a jsem moc ráda, takhle se klidně vyspím a za mne moc dobrá investice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
26.12.20 22:49

Používala jsem u obou dětí. Horší bylo když se začali v postýlce přesunovat a ty šoky v noci když začal řvát alarm 8o, no paráda. Taky se mi občas stalo že jsem mimco vzala na kojení a zapomněla že jsem nevypla, no tak opět kravál, naštěstí se to nestávalo moc často, ale jak je člověk unavený a vypne mozek tak hold musí počítat s nočními manévry :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Za me urcite supr vec. Spala jsem klidneji. Uprimne? Kdyby miminko melo SIDS, tak bych mu stejne nejspis nedokazala pomoct a vlastne ani nechci myslet na to, co bych v tu chvili delala :? Proste SIDS je pro me neco, co se jen tak vyresit neda. Spis jsem si rikala, ze kdyby si treba ublinknul a vdechnul, ze bych mu snad pomoct dokazala. Mame zdrave, donosene miminko bez jakekoliv vrozene vady srdce ani niceho jinyho a stejne jsme monitor meli aspon pul roku pro muj klidnej spanek. A i ted v jeho temer roce ho vzdy skontroluju aspon pres chuvicku, kdyz se vnoci vzbudim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631

Proc anonym? zas nejaky pruzkum? proste pro nekoho vec nezbytna, pro jineho k nicemu… k cemu tento anonymni dotaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
26.12.20 22:51

@markytka3 omlouvám se zapomněla jsem to odkliknout :nevim:
Zakladatelka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631
26.12.20 22:53
@Majka6802 píše:
@markytka3 omlouvám se zapomněla jsem to odkliknout :nevim:
Zakladatelka

stejne se tu asi odpoved, jak si to mas udelat ty, nenajdes. jsou odpurci i priznivci, tak jako ve vsem… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat