Monitory dechu od Nanny a jeho použití

25
2.1.21 19:10

Monitory dechu od Nanny a jeho použití

Mamci prosím mám doma monitor dechu od Nanny. A všimla sem si že mi malej v postýlce cestuje. A občas je i mimo desku ale monitor bliká jako že je vše v pořádku. A všimla sem si když SME tedy monitor skouseli že sem malého držela na ruce a starší syn byl opřený o postýlku tak to taky snímalo že je vše v pořádku. Docela se bojím aby když v noci nedej buch se něco přihodí aby se spustil alarm. Máte stím některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1813
2.1.21 19:36

Používala uz jsi ho na orvni dítě? Bavila jsem se ted se švagrovou, zná někoho přímo z Jablotronu a prý je tam snad garance jen na jedno dítě. Ze po delší době, nevím jaké, uz negarantuji spolehlivost a ani se to nijak nekalibruje, ze je to zdravotnicky material a po uplynutí doby se vyhazuje. :nevim: ja ted nanynku zkousela, zapla jsem to na stole a opravdu velmi dlouho se nedělo nic. Ja jsem to u druhého uz nepotřebovala, spal se mnou, ale těžko říct. Pokud se nespustí alarm na nicim neovlivněné podložce, nepoužívala bych ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.1.21 19:45

@Oli.Lyon je úplně nová. Používáme jen 7mesicu. Ale když se nikdo nedotýká postýlky a syn tam není tak alarm spustí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
2.1.21 19:49

Musis to mit spravne nastavene podle navodu, v nem je primo napsane, ze se nesmi postylka ani prirazet k posteli rodicu ani se o ni logicky nesmi opirat jiny člověk, deska potom snima vibrace dechu rodice z vedlejší postele ci ve vasem pripade sourozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
2.1.21 19:49

Ta deska snímá vibrace, který vznikají při dýchání, takže to mohlo brát i to opřený starší dítě. Já si to zkoušela tak, že jsem miminko vzala z postýlky a poodešla sem. Když by byla vadná deska, tak by to myslím mělo spouštět falešný poplach i s miminkem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11917
2.1.21 19:50
@Lenicka24 píše:
@Oli.Lyon je úplně nová. Používáme jen 7mesicu. Ale když se nikdo nedotýká postýlky a syn tam není tak alarm spustí

Je to hodně citlivé a pokud se nekdo opre o postel, sníma to jeho. My to meli u postylky přiražené k posteli (byť s mezerou). Kamarádce ve starem domě prenasela lehky pohyb i podlaha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
2.1.21 19:53
@Lenicka24 píše:
@Oli.Lyon je úplně nová. Používáme jen 7mesicu. Ale když se nikdo nedotýká postýlky a syn tam není tak alarm spustí

Tak to je přece úplně v pořádku, ne?
Ta podložka to snímá i když na ni neleží celým tělíčkem. Dcera mi pak v postýlce i stála a poskakovala u těch šprusli, byla úplně mimo ty desky a snímalo to. Jakmile jsem ji vyndala, spustil alarm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.1.21 20:12
@Baruunečka píše:
Tak to je přece úplně v pořádku, ne?
Ta podložka to snímá i když na ni neleží celým tělíčkem. Dcera mi pak v postýlce i stála a poskakovala u těch šprusli, byla úplně mimo ty desky a snímalo to. Jakmile jsem ji vyndala, spustil alarm…

Jo mě si právě syn tam ráno hraje a je úplně mimo desku a alarm nehouka vindam ho a začne houkat. Jenže mě nehouka i když tam syn není a já sem třeba opřená o postýlku nohou nebo rukou tak taky nehouka dám pryč ruku nebo nohu a začne houkat. Ale bojím se právě že v noci bych se opřela nevědomky o postýlku a kdyby se něco dělo tak že o to budu opřená a ono to nebude houkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
2.1.21 20:23

Ono je to dost citlivé… Já mám teda babysense. A stačí když chodím okolo postýlky… Ty otřesy se přenesou… A spustí za dyl… Když je kolem klid, tak hned.

Edit: Musí to být tuším aspoň 1 metr od jiné postele, aby to dobře snímalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
2.1.21 20:29
@KeckaJ píše:
Ono je to dost citlivé… Já mám teda babysense. A stačí když chodím okolo postýlky… Ty otřesy se přenesou… A spustí za dyl… Když je kolem klid, tak hned.Edit: Musí to být tuším aspoň 1 metr od jiné postele, aby to dobře snímalo.

Mě se tohle právě nikdy nestalo. Vždy fungoval jak hodinky. Občas sem zapomela vypnout a syna sem měla na ruce. A alarm spustil hned a to sem byla i opřená o postýlku. Tak mě to právě vyděsilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
2.1.21 20:31

Snímá to vibrace z matrac i když leží trochu mimo. Pokud se bojíš, že se v noci opres o postýlku, tak jí musíš dát dál. Taky jsem ji měl metr od naší postele. Řekla bych, že funguje, jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1478
2.1.21 20:49
@Lenicka24 píše:
Jo mě si právě syn tam ráno hraje a je úplně mimo desku a alarm nehouka vindam ho a začne houkat. Jenže mě nehouka i když tam syn není a já sem třeba opřená o postýlku nohou nebo rukou tak taky nehouka dám pryč ruku nebo nohu a začne houkat. Ale bojím se právě že v noci bych se opřela nevědomky o postýlku a kdyby se něco dělo tak že o to budu opřená a ono to nebude houkat

Tak jestli se v noci můžeš nevědomky o postýlku opřít, tak to bych tu postýlku dala dál. Protože to by ten monitor dechu mohl snímat tebe a ne miminko. Je to opravdu hodně citlivé, přečti si návod. Postýlka s monitorem nesmí být přiražená např. u postele rodičů, dokonce snad v návodu psali i něco o vlivu průvanu, jestli si to dobře vybavuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
2.1.21 21:14

Měla jsem na obě děti a takto to fungovat má. Jak píšou přede mnou, pokud se o postýlku opřeš, snímá tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat