Mononukleóza a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 22:44
Mononukleóza a sex

Ahoj, nevím jak se na to zeptat.. :mrgreen:
Už asi 2 týdny mám mononukleózu s angínou. Ustoupila mi horečka, bolesti hlavy, lépe se mi polyká, zmenšují se mi uzliny atd.. Mám dost zvýšené jaterky a musím mít dost přísnou dietu asi 3 měsíce + nějakých 6 měsíců moc nesportovat..
Do toho teď nějaké 2 týdny ještě ležet, moc se nenamáhat atd..
Ale, je mi jasné, že se s manželem nebudeme nějak líbat, ani na to moc nejsme, nechci aby to chytl, žádné skleničky atd.. Ale něco mě zajímá, myslíte, že můžeme praktikovat oralni sex? Já jeho jen, jde jen o to abych ho tím nějak nenakazila, četla jsem, že se dá nakazit spermatem, ale myslím si, že jen tehdy, pokud má mono muž, né žena, jestli chápete jak to myslím.. Jak dlouho budu ještě infekční? A jak to poznam, až už nebudu? Vím, je to blbá otázka, ale dost mě to zajímá třeba jak jste to dělaly vy holky.. Předem děkuji :nevim: :potlesk:

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 22:49

Jako do rány. Přítelkyně měla angínu bo mono (ani doktor nevěděl), já přijel a dva týdny na to proležel jak píčus a nemohl ji vidět. Šmarjá děcka, angína i mono jsou vysoce nakažlivé nemoci a je putna jak se budete vošmatávat.

Tak si dejte bacha.

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 15.06.19 22:55

Gratuluju, zjevně se už uzdravuješ :-D

Až budeš 5 dní bez teplot (včetně večerních teplot), tak už bys neměla být nakažlivá. Ale jako no - spíš by se měl snažit on a ty volit spíš klidnější polohy. A je teda méně rizikový klasický sex, než abys mu ty kouřila - tvoje sliny jsou hlavní zdroj rizika.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 22:58
@Ou píše:
Gratuluju, zjevně se už uzdravuješ :-DAž budeš 5 dní bez teplot (včetně večerních teplot), tak už bys neměla být nakažlivá. Ale jako no - spíš by se měl snažit on a ty volit spíš klidnější polohy. A je teda méně rizikový klasický sex, než abys mu ty kouřila - tvoje sliny jsou hlavní zdroj rizika.

Už vidím, jak jeho péru natečou mandle. Ehm, koule. :lol: :lol: :lol:

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 15.06.19 23:05
@Lexter píše:
Už vidím, jak jeho péru natečou mandle. Ehm, koule. :lol: :lol: :lol:

to je prima, že tvoje neznalost základů epidemiologie ti umožnila se pobavit.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 15.06.19 23:07
@Ou píše: to je prima, že tvoje neznalost základů epidemiologie ti umožnila se pobavit.

Epidemiologii jsem na zdravce neměl, ale praxe na infekčním mě naučila, že takto to fakt nefunguje. Vtipkovat se ale snažím od doby, kdy jsem vypadl z matky. Zadržel jsem tenkrát dech. :mrgreen:

Teda dokud mě staniční nezjebala za to, že jsem baštil burger před pacientkami se žlučníkem. :lol: :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama