Montelukast actavis a seretine, užívají vaše děti?

199
8.4.16 18:21

Montelukast actavis a seretine, užívají vaše děti?

Dobrý večer, potřebovala bych se zeptat někoho kdo tyto léky dává, nebo dával dětem. Dnes je synovi předepsali. Zajímalo by mne, zda jste je dávali současné, protože u toho montelukast se píše, že se nesmí dohromady s dýchacími kortikoidy, což seretine je. Ještě k tomu má sirup na alergii. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29964
8.4.16 18:27

Dcera měla Singulair, je to to samé jako Montelukast, taky to měla v kombinaci s dýchacími kortikoidy, na překlenutí nejhorších obtíží.
Ten Singulair měla v granulích, stejně jí pořádně zabraly až léky v čípku. Je malá, masku si sundává a granule nechtěla rozpuštěné ani ve vodě, ani v jídle, poznala to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
8.4.16 18:32

A dávali jste tedy společně s dýchacími kortikoidy? Máte mne v pribalit. letáků, že se má brát buď jedno nebo druhé, ne společně…a ještě k tomu ten sirup na alergii. Měli jste po těch lécích nějaké vedl. účinky? Synovi jsem dnes jen foukala, tu zvyk. tabletu tozmyslim. A je tedy jak šílený, hyperaktivní, no úplně dnes na zabití. V letáku je to napsaný jako možný vedl. účinek… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
8.4.16 18:41

@Domino111 Dávej je dohromady, Montelucast se dává večer, Seretide 2×D, pokud bude zítra zase „hyperaktivní“ zkus snížit dávku-třeba jen ráno a večer dáš ten Montelucast-je potřeba to vytitrovat, v pondělí bys zavolala doktorce, aby ti kdyžtak předepsala slabší. Naopak když to budeš dávat dohromady, tak se účinky podporují a dříve se stabilizuje a budete moct léky snížit, možná i kortikoidy vysadit. Nedáváš mu k tomu Ventolin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
8.4.16 20:26

Ne ne ventolin ne, jen ten sirup jeste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29964
9.4.16 06:12

Ano, ten Singulair(Montelukast) jsme měli předepsaný navečer. Dcerka neměla ještě ani rok, dala jsem jednu dávku a věděla jsem, že ji prostě nemůže pozřít, že nejsem schopná do ní vpravit celý sáček ten kuliček, takže vedlejší účinky nezhodnotím. Dr. jí potom předepsala čípky, které vyrobili v nemocnici a nemohla spát přes den vůbec, špatně usínala, v noci se budila, byla plačtivá, vzteklá, což normálně není a nebývá. Byl to vedlejší účinek těch léků, konzultovala jsem to s dr.Ale taky jsem dostala doporučení to vydržet, protože to zabralo téměř okamžitě(výrazné zlepšení jsem zaznamenala po prvním čípku) a po 3 dnech jsme to mohli vysadit. Jinak bere Ventolin a Flixotide.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 19:44

Montelukast je nebezpecny!

Montelukast je nebezpecny!
Na internetu (youtube) jsou reportaze z ruznych televiznich kanalu v USA i v Australii. Montelukast je nebezpecny pro deti, vazne psychiatricke a neurologicke poruchy se objevily u mnoha (stovek/tisicu?) deti. Zmeny nalad, smutek, deprese,agresivni chovani, sebeposkozovani, sebeobvinovani, zachvaty vzteku, nocni mury, halucinace, dokonce sebevrazdy, plus mnohe dalsi…Nezadouci ucinky se mohou objevit kdykoliv behem uzivani. Po vysazeni leku nezadouci ucinky odeznely v ruznych casovych intervalech- zalezi na delce uzivani. Prosim overte si to! Videa jsou bohuzel v anglictine, v cestine jsem nic nenasla. Doktori slouzi farma firmam-je to bohuzel tak!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 19:44

Farmaceuticka spolecnost Merc, ktera tento lek vyrabi, vynaklada biliony dolaru rocne na reklamu , propagaci tohoto leku, cvici lekare, jak poznat astma u deti a propaguje uzivani tohoto leku, pritom popira a bagatelizuje vedlejsi ucinky. Na facebooku je skupina lidi skoro 6000 clenu, kteri diskutuji a popisuju svoji zkusenost s Montelukastem, je to dost silene…Bohuzel vse v anglictine. Nenechte travit svoje deti, neverte lekarum-jsou ve stretu zajmu! Astma se da lecit prirodni cestou-vitaminy C a D, podporit imunitu, kurkuma, a cinska medicina je velmi ucinna!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama