Montessori pracovny pro batolata Praha 9 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Raju
Stálice 74 příspěvků 13.09.18 15:36
Montessori pracovny pro batolata Praha 9 a okolí

Zdravím, hledám Montessori pracovny, kde mají zařízené prostředí pro děti DO 3 LET. Jde mi o to, aby pracovny probíhaly v prostředí pro malinké děti (tj. aby tam nebyly pomůcky pro 3 - 6), ideálně včetně přípravy svačinek. Pokud někdo o takových víte, tak sem s nimi :pankac:

Hodila by se mi Praha 9 a přilehlé okolí v dojezdu autem. Já znám akorát Čtyři medvědy, ale to je bohužel na druhé straně Prahy v Hodkovičkách, což v ranních zácpách není ideál.

Děkuji za tipy :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >