Moon Nuova City 2017 nebo Viper ABC design?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandarines
Kecalka 452 příspěvků 06.01.18 17:09
Moon nuova city 2017 nebo Viper ABC design?

Dobrý den,

rozhodujeme se mezi těmito dvěma kočárky a jelikož o Moonu nuova city není tolik recenzí, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti. Moon nás zaujal již v obchodě a Viper také, akorát mi přijde ten Viper těžší na manipulaci. Který z těchto kočárků byste doporučily na základě Vašich zkušeností? :) Moc děkuji :D

Reakce:

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 06.01.18 17:21

Mam abc design 2017, vozila jsem 8 mesicu v korbicce a spokojenost, ta vaha u miminka nevadi, na horsi teren je i výhodou, i dobrá kola. Ted mame mesic sportak a na nem je uz ta vaha znat, trochu me bolí záda a to ma mala v 9 měsících jen 8 kilo. Plánuji na jaro leto kupovat lehci skladnejsi sportak typu valco snap, Britax motion, oyster apod.

Mandarines
Kecalka 452 příspěvků 06.01.18 17:31

@Zaluzie Děkuju za odpověď :) My právě budeme jezdit především ve městě, ale potřebujeme ho i na výlety nebo k příbuzným na vesnici, kde bude nezpevněný terén ;) A hodně se řídíme podle výtahu a tyto dva se tam vejdou na délkou, ale musím počítat s tím, že miminko půjde do sporťáku na zimu. A ještě ke všemu máme mezipatrový výtah, tak se bojím, že bude moc těžký :)

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 06.01.18 22:39

Mam Vipera…jezdime druhy mesic a jsem spokojena. Ovlada se velmi lehce, korba je velka,nak.kos velky a hlavne je betelnej. Je to trochu vetsi vaha, ale zatim to neni znat…i kdyz ho taham denbe ctyrikrat do schodu.
Takze za me zatim super…a na ten sportak sem teda sama zvedava :nevim:

Mandarines
Kecalka 452 příspěvků 07.01.18 11:06

@Monik1 Děkuju :kytka: A takže do schodů bez problémů? Me právě přišel v obchodě dost těžký, ale to je jediný negativum, jinak mi přišel právě pěkně bytelný, že asi něco vydrží :) ale teď se taky trochu bojím toho sportaku :think: Neni to legrace vybrat kočárek :lol:

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 08.01.18 09:04

@Mandarines taham ho do osmi schodu, bez najezdu. A to nahoru i dolu. Tim, ze je fakt betelnej se nebojim. Seskacu a vyskacu uplne v pohode. Az bude sportak, tak hold nalou sesadim a je. Dost cestujem, tak sem chtela pevnej kocar a hold se to odrazi na tech Kg. Je to lepsi kov, takze nic odlehcenyho…je to na ukor te pevnosti. Verim, ze se ve skalach nikde nic nezlomi :lol:
Jinak mi vyhovuje i ta vysouvaci rukojet…ja mam 156cm a manzel 2m…takze super vec. Boudicka jde hodne sklopit, coz je super ted i pak ma leto. Veljej nak kos a hlavne dobre pristupnej, a rychle skladani, to sem taky vyzadovala. Tudiz ja zatim nenasla zadne proti.
Mozna jen, ze je tvrdsi…neni nejak moc odpruzenej…ale vyskedku je to dobre, pac ta nese u toho krasne spi :potlesk:

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.01.18 10:36

@Monik1 U toho sportáku, ta rozepínací stříška ma jen takovej malej kus látky jako krytí sítky a ve větru se hýbe, oproti korbičce na které byl vetší a nehnul se :nevim: Potom polohování nožek se musí po obou stranách zmáčknout čudlík a já bych ješte potřebovala ruku na pohybování té desky na nohy :nevim: A ješte mi přijde že se sportovní korbičkou se ten kočár huř ovládá než s tou korbičkou na ležení. Tak uvidíš jak bude pak sporták vyhovovat vám. ;)

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 08.01.18 22:40

@Zaluzie
Noooo…tak to sem teda zvedava :think: snad nebudu nastvana sakra. Ted sem fakt moc spokojena…tak uvidime :lol:
Moc diky :)

kellymk
Stálice 90 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 06:31

Ahoj holky, taky o přemýšlíme o ABC desing viper 4S. Co tam slyším a čtu, tak bych si nejradši pořídila jen korbičku na ležící miminko a sporták pak dokoupila od jiné značky.. ale to bude asi těžko možné, nevíte? Přijde mi pak zbytečné pořizovat 2-kombinaci, když si v sotva roce dítěte pořizují maminky nový lehčí sportáček… Děkuji za nazory :)

Petronilka46
Povídálka 11 příspěvků 26.06.18 16:24

Ahoj,
Tato diskuze mě velice zajímá neboť se rozhodujeme mezi ABC Viber 4 2018 a Moon Nuova City. U ABC mě odrazuje ta váha, Nuova je o dost lehčí, lépe se bude nakládat do auta, ale zase se mi zdá jejich korbička o dost užší. Přírůstek čekáme na konci září takže v korbě bude celou zimu… Navíc trávíme dost času v přírodě, potřebujeme kočár do města i do lesa a o Moonu jsem četla, že je dobrý pouze do města… Tak já nevím. Už se rozhodujeme několik dní a stále váhám :think:

Malíčková
Povídálka 24 příspěvků 26.06.18 17:07

@Petronilka46 já jsem na to stejně, jak s termínem, tak s nerozhodností při výběru. Koukni se na Moon Scala - ten by měl mít o něco širší korbu, než Moon Nuova. Ale osobní zkušenost nemám. Jenom jsem se ptala paní, co ho má a říkala, že s ním byla moc spokojená, i přesto, že dcera je dost dlouhá. Jen jí přijde sportovní verze těžká. Prý by mu dala známku 80%.

Petronilka46
Povídálka 11 příspěvků 26.06.18 22:01

@Malíčková dnes jsem o tom celý den zas přemýšlela a asi rozhodnu pro ABC díky tomu, že má lepší recenze do terénu. Přece jenom v přírodě trávíme dost času tak to pak snad doceníme a na ty kila nebudu myslet :D máme i známou, co má loňskou verzi a je s ním spokojená…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >