Moon sand - měsíční písek, zkušenosti?

Taz
630
30.4.11 09:06

Moon sand - měsíční písek, zkušenosti?

Ahoj, vybírám dárek pro tříleťáka… Zaujala mě „Stavba“ moon sand. Malej rád staví a miluje stavební stroje..... Ale nerada bych koupila něco, co nakonec nevyužije. už jsem takghle koupila bublinkatou modelínu, která nám leží ve skříni… :oops: Písnete mi Vaše zkušenossti? Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1406
30.4.11 11:01

ahoj,ja jsem tohle koupila pro neter, segra rikala,ze si s tim vyhrala,ale ze ma pisek vsude…;-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
30.4.11 11:21

Ježiši, já bych tě zabila :lol: Ale vypadá to dobře, to zas ne, že ne… Jestli dítě baví bábovky na písku, bude ho bavit určitě i tohle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
30.4.11 12:26

Tak jsem koukla co to je a jak se s tím pracuje a řekla bych ,že na 3 roky je to moc velká piplačka..Myslím, že radost z toho může mít dítě tak 4,5,6 let, kdy už bude mít tu motoriku trochu lepší.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
30.4.11 13:36

Nene, motoriku má výbornou, o to strach nemám… Jen jestli to není zas podobná blbost jako ta plastelína bublinkatá, co se z ní ani nedalo nic moc tvořit....... Doufala jsem, že to tu někdo bude mít odzkoušené… :wink: S bordelem taknějak počítám… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
30.4.11 16:01

Ahoj,zkusenost napisu,ale mam 10ti letou :lol: ,ktera si to nedavno koupila,takze pisu pro vsechny,jen to,ze pisek jde hrozne dobre vysavacem z koberce (holky maji v pokojiku s vysokym chlupem),nebo to normalne jde sebrat rukou,do koberce se nezaslape.
Po vyklopeni z babovicek tvary dobre drzi,i kdyz je holka prendava z mista na misto.
Proste bordel z toho neni,horsi je modelina nebo vodovky :cert: .
Jinak ma primo tuhle a kdyz to udela podle obrazku,je to nadherny.
http://www.kupujonline.cz/…-shake-maker

• Nahlásit
  • Citovat
Taz
630
6.5.11 09:23

Jééé, super, díky… Jdu do toho… A uvidíme… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama