Morávkovy ortopedické kalhotky - máte někdo zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 00:45
Morávkovy ortopedické kalhotky - máte někdo zkušenosti?

Zdravím maminky, mám dotaz, byly nám doporučeny Morávkovy kalhotky kvůli kyčlím. Než jsme je začali používat, dávala jsem klasický trojobal z látkových plen, byl to hrozný ranec a kluk mi ležel skoro z kopce i když máme vypodloženou matraci klínkem, měla jsem strach, abych mu tím neničila záda, tak jsem dala na radu ortopeda a pořídila Morávkovy kalhotky velikost 14cm (0-3m), problém je v tom, že nedrží tam kde by měly, kdykoliv mu je dám ( dávám ob jedno spaní, nemá je na sobě pořád) tak si je skope ke kotníkům, takže to že je má, nemá na nožičky žádný efekt. Dávala jsem mu je přes bodyčko a fixovala tepláčkama, ted dávám pod bodyčko a fixuju bodyčkem a tepláčkama a stejně mu nedrží. Už nevím jak je mám na něm udržet, aby to mělo efekt na ty kyčle. Nebo se mám vrátit k tomu hroznýmu ranci z látkových plen, který mu mimochodem nedržel taky ani se svrchními kalhotkami? :think: :think: :nevim: :nevim:

Reakce:

lll14
Kecalka 123 příspěvků 02.10.18 02:58

Ahoj, tyhle kalhotky neznam a netusim, jaky mate nalez, muj broucek ma na jedny kyclicce 2a, doporuceny tri pleny a koupili jsme mu himerky a ty si nemuzu vynachvalit :) jsou to pekny kalhotky, ktery maj v sobe slozeny ty pleny, pres zadicka a brisko min nez mezi nozkami, takze mu to nevadi v lezeni, dobre drzi a malicky je ma pres obleceni, takze jsem nemusela kupovat vetsi :) jinak u nas nasazene stale, dneska ma maly dva tydny, tak snad se jich na pristi kontrole zbavime :)

Uživatel je onlineVerčaZav
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 02.10.18 06:29

Ahoj my teda máme už ty větší 17 cm 3-6 měsíců a v pohodě drží je pravda že občas se ten suchý zip rozlepi a pak je má taky kdoví kde ale jinak v pohode hodně jí to kolem bříška utahuji :nevim: jinak ty himerovi gaťky jsou prakticky to samé co Moravkovi

movahu
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 02.10.18 07:37

@Katjerina my jsme misto nich koupili himerky, lip drzeli a mala od nich nemela otlacene nozicky a prislo mi, ze ji musi byt pohodlnejsi :) prave je to „vycpane“ jen mezi nozickama a na zadech ne, sice na suche zipy, ale ani jednou se mi nestalo, ze by se rozlepil :)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 02.10.18 07:42

Ahoj, taky jsem je zkousela, ale presne jak pises, porad klouzaly dolu… zacala jsem pouzivat Frejkovu abdukcni perinku. Je to to same, jen se chytne za raminka a super :) preju, at se toho rychle zbavite :srdce:

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 14:03

@VerčaZav máme sice teprve měsíc, ale mám pocit, že nám jsou už malé, možná zkusit pořídit větší, na kontrolu jdeme až na 4 měsíci do té doby s tím musíme nějak zápasit.

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 14:11

@Lumíkovec máme abdukční kalhotky, ty mu taky nedržely, je možné, že když to bude přes ramínka, že to bude držet líp, jinak už nevím jak to na něm udržet, i když mu je stahuju celkem dost.

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 16:00

jinak jsem se dívala na netu na tu abdukční peřinku, vypadá dobře a rozhodně vyjde levněji jak kalhotky, objednám a vyzkoušíme, děkuji za radu

movahu
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 02.10.18 16:15

@Katjerina ja bych frejkovu perinku sama neobjednavala a nedavala ji diteti „zbytecne“ pokud ji primo nenaordinoval ortoped. Dcera ji pak musela nosit a prvni ortoped nam dal spatnou velikost, porad mi v tom plakala, tak jsme sli k jinemu a ten ziral, jak mi mohl dat ten orvni ortoped takovou velikost…

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 18:35

@movahu tak máme doporučenou velikost 17cm co se týká Morávkových,jen se mi to zdálo moc, tak jsem objednala ty menší 14cm a jsou mu malé, nemá ty nožičky dostatečně od sebe. U peřinky jsem se dívala, že jsou velikosti 16cm a pak 18cm, myslím, že těch 18cm by nám sedělo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >