Jak se žije v Moravskoslezském kraji?

28.8.20 18:02

Moravskoslezsky kraj - jak tady se vam zije?

Tak jak se vam zije v moravskoslezskem kraji? Kde konkretne bydlite? Vyziti pro deti? Jak s praci? Jake jsou platy? Piste klidne anonymne. Moc dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1453
28.8.20 18:10

Dobře :). Práce taky super, kdo chce makat si něco vždy najde, nikdy jsem neměla problém najít si brigádu nebo tak. Využití pro děti taky pohoda. Jinak bydlím kousek od Ovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 18:12
@EvieK píše:
Dobře :). Práce taky super, kdo chce makat si něco vždy najde, nikdy jsem neměla problém najít si brigádu nebo tak. Využití pro děti taky pohoda. Jinak bydlím kousek od Ovy.

Mame v planu okres Novy Jicin a jsme ze strednich cech.. Diky za prispevek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 18:24

No mně se tady u nás žije fajn :)
Mě už například začíná unavovat malomestsky zivot.. proto se budu stěhovat do blízkosti Ostravy.
Kam pujdete? Dům/byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
28.8.20 18:25

Nový Jičín konkrétně nevím, já bych tam nešla, na mě to je moc malé městečko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 18:54
@smutný.smajlík píše:
No mně se tady u nás žije fajn :)
Mě už například začíná unavovat malomestsky zivot.. proto se budu stěhovat do blízkosti Ostravy.
Kam pujdete? Dům/byt?

Planujeme teprve..ale urcite dum nekde na vesnici a dobrou dostupnosti do mesta. Zajimaji me i okresy jako napr. Frydek Mistek..neco blizko Beskyd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 18:54
@EvieK píše:
Nový Jičín konkrétně nevím, já bych tam nešla, na mě to je moc malé městečko.

Je to krasny mestecko..planujeme vesnicky zivot :mrgreen: Mest mame tady u prahy dost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 19:10

@Samantha Fox ano F-M a okoli je pekne, to bych si taky umela predstavit, navic pochazim z baraku, takze zivot na vesnici je muj, akorat co jsem odesla z domu, tak ziju v jednom pidi meste a stvou me tu lidi :oops:
Takze planuju vydelat, nasetrit a sup nekde do domu u lesa :lol:
A do duchodu panuju jeste jeden dum nekdee u more, abych to mohla prostridat :mrgreen:
Tak vam preju at se rozhodnete dobře a ate se vam u nas libi :kytka: :mavam:
A co jsem chtěla dodat. Lidi odsud, casto mladi odchazeji, nekteri zustavaji a jini se sem stehuji prave kvuli te prirode treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4159
28.8.20 19:20

Bydlím v okrese nj, v menším městě, s výhledem na Beskydy.. Klidně mi napiš do sz. Práce dobrá, platby jak všude, vyžití dobré (kroužků milion uměleckých i sportovních,..), škola i školka v docházkové vzdálenosti,.. Do divadla (do Ostravy dojezdnost dobrá), jak vlak tak autobus, i SA tu staví.. (jakože pro děti, my užíváme hlavně auta..). Na výlety je kam i na kole.. Myslím, že to není tak hrozné jak to může mnohdy z televize vypadat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4159
28.8.20 19:22

@smutný.smajlík já mám teda plán, že ta moje malá herečka si pořídí jednou nějaký bungalov u moře a já ji ho budu na stará kolena hlídat :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 19:27
@smutný.smajlík píše:
@Samantha Fox ano F-M a okoli je pekne, to bych si taky umela predstavit, navic pochazim z baraku, takze zivot na vesnici je muj, akorat co jsem odesla z domu, tak ziju v jednom pidi meste a stvou me tu lidi :oops:
Takze planuju vydelat, nasetrit a sup nekde do domu u lesa :lol:
A do duchodu panuju jeste jeden dum nekdee u more, abych to mohla prostridat :mrgreen:
Tak vam preju at se rozhodnete dobře a ate se vam u nas libi :kytka: :mavam:
A co jsem chtěla dodat. Lidi odsud, casto mladi odchazeji, nekteri zustavaji a jini se sem stehuji prave kvuli te prirode treba.

A ve kterym pidi meste te stvou lidi? Je tam i dost mensiny vid? Ja jen at se tam nestehujem..lidi jsou pro me dulezity.. Preji at se ti splni sny :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.20 19:29
@Zuzee87 píše:
Bydlím v okrese nj, v menším městě, s výhledem na Beskydy.. Klidně mi napiš do sz. Práce dobrá, platby jak všude, vyžití dobré (kroužků milion uměleckých i sportovních,..), škola i školka v docházkové vzdálenosti,.. Do divadla (do Ostravy dojezdnost dobrá), jak vlak tak autobus, i SA tu staví.. (jakože pro děti, my užíváme hlavně auta..). Na výlety je kam i na kole.. Myslím, že to není tak hrozné jak to může mnohdy z televize vypadat :mrgreen:

Co je to SA? Ja odtamtud pochazim, ale od skoly tam neziji a planuji navrat. Vyhled na Beskydy je pro me zasadni :mrgreen: To musi byt..snad budeme mit stesti na takovy pozemek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
28.8.20 21:04

Pro mě naprosto krásná vesnička (není ale okres Nový Jičín) je Krásná a je přímo v beskydach :-)
A přímo z okresu Nový Jičín - Bartošovice nádhera :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
28.8.20 21:36

@smajlik345 není ale okres Nový Jičín je přímo z okresu Nový Jičín :mrgreen: tak jak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4159
28.8.20 21:37

@Samantha Fox student agency :mrgreen: jj taky jsem odesla studovat do Brna pak XY let v zahraničí a hurá jsem zpátky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama