Morbidní obezita - těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 08:55

Morbidní obezita - těhotenství

Ahojte, zajímalo by mne, zda někdo měl úspěšné těhotenství a byl morbidně obézní například kolem 160kg.

Děkuji za odpovědi.

Rýpalky prosím o klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16035
23.5.22 08:58

Známá má určitě okolo 150kg a má dvě dcery. Ale podrobnosti nevim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
23.5.22 09:06

Kamarádka před pár lety dle jejích slov „na první dobrou“, celý život obezita, v době otěhotnění určitě cca 120-130 kg. V té době jí bylo necelých třicet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
23.5.22 09:32

Hele já osobně úplně v pohodě. Sice mám o trochu míň, ale první dítě bylo na první dobrou a teď čekám druhé a to vyšlo na pátý pokus. Měla jsem vytažené tělísko, tak hádám, že chvíli trvalo, než mi naskočila ovulace. Podpořila jsem to braním kotvičníku (2 tabletky každý den) a měli jsme gel na podporu početí (je drahý, ale zážitek parádní - za mě lepší, než klasický lubrikant…). Všechny hodnoty v prvním těhu v pořádku, odběry u současného těhotenství taky super - paradoxně ještě lepší, než u prvního. Zítra mě čeká cukrovka, tak doufám, že to bude v pohodě. Držím palce, ať se brzo zadaří :pankac: :kytka: Jo a nejsem nejmladší, je mi 35.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 09:33

Já otěhotněla po roce hubnutí na 2. pokus při +- 105 kg na 157 cm, takže taky morbidní obezita. Celé těhotenství jsem zůstala aktivní a hlídala si jídlo. Syn je drobnější, ale zdravý. Problém byl jen s utz a monitorem u porodu kvůli tukové tkáni a volné kůži na břiše.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 09:39

Já jsem otěhotněla se 112, během těhotenství zatím 1 kilo dole.
Ono otěhotnět jde, ale hlavně jde o tu péči kolem. I tak je to lítačka, zvlášť když pak dítě začne chodit, běhat, jezdit na odrážedle… Já se stydím, ale vím, že umím fungovat. Schody, vycházky, plavání, kolo mi problém nedělá, umím si i máknout na zahradě, na stavbě a podobně.
S těhotenstvím s obezitou je spojeno i mnoho rizik, například preeklampsie. Já mám vysoké riziko, a myslím, že je to i díky té váze.
Prosím anonym, dík.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 09:55

Mela jsem kolem 140kg u obou tehotenstvi, obe se povedly hned, obe bez vetsiho problemu, u prvního sekce kvuli ozvam a druhou sekci sem chtela ja… mela jsem vysoky tlak obe těhotenství, ale deti jsou naprosto ok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 10:25

Tak já oproti holkám ještě dodám, že my jsme se snažili přes rok, nám to hned nešlo ;)
Ale to jsem nesváděla na váhu, oba jsme zdraví, jen se dítku k nám asi ještě nechtělo a nebyl ten správný čas. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat