Mořská voda- omylem stříkla do oka miminku

Anonymní
23.3.17 22:50

Mořská voda- omylem strikla do oka miminku

Ahoj holky, dcera 2 měsíce má zadní rýmu, doktorka poradila stříkat physiomer baby, ale při aplikaci se mi dcera cukla a strikla jsem ji do ocicka, stalo se to někomu?
Hned jsem ji to utrela a vymyla vodou a pro jistotu dala kapičku dezinfekce do oka ale víte jak cervik hlodá… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4614
23.3.17 22:55

Klid. já stříkám čtyřleté a ona mi uhybá schválně, protože chce deštíček a že by přitom zavírala oči jsem si nevšimla :zed: :cert: :cert: :cert: fakt děsná sranda nechat si sprchovat obličej mořskou vodou do nosu :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5076
23.3.17 23:07

Já používám mořskou vodu do nosu k vyplachování očí při silné alergie když mi dojdou protialergické kapky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7194
23.3.17 23:14

Stává se nám to furt, sice u batolete, ale to asi nijak zásadní rozdíl nebude. Pořád sebou šije, do oka mu omylem stříknu dost často. Nic s tím nedělám, nevypadá, že by mu to vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
23.3.17 23:32

Tohle bych vůbec neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
24.3.17 05:47

A co by se melo stat? (Nerypu, zajima me, co v tobe hloda). Ta voda je cistena, maximalne ji to trosku zastipalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
24.3.17 07:37
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
24.3.17 07:39

Mořská voda je člověku do očí přirozenější než voda, co nám teče z vodovodu. Roztok na čočky je taktéž slaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18992
24.3.17 08:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dcera 2 měsíce má zadní rýmu, doktorka poradila stříkat physiomer baby, ale při aplikaci se mi dcera cukla a strikla jsem ji do ocicka, stalo se to někomu?
Hned jsem ji to utrela a vymyla vodou a pro jistotu dala kapičku dezinfekce do oka ale víte jak cervik hlodá… :zed:

Můžu se zeptat, co jsi jí dala do oka jako desinfekci? 8o

Jinak mořská voda se stříká do nosu, protože má desinfekční účinky a je to zcela přírodní. Takže oko tak maximálně chvilku může štípat, netřeba kvůli tomu dělat žádné manévry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 08:31

S miminama se potapis na plavani ve slane vode a maji otevrene oci, taky jim to nevadi… desinfekce? Jsi upadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
24.3.17 10:37

No také mě zarazila ta dezinfekce do oka? Nic takového neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 14:31

Holky klídek, neupadla jsem, mám to přímo od doktorky, opthalmo-septonex jsou po každém koupání na vyčišteni. to myslím tou „dezinfekcí“. Nejsem zase úplně retardovaná abych ji do oka dávala něco o čem nevím že do oka patří.
Ta mořská voda mě vylekala, bála jsem se aby ji oko nějak nezcervenalo nebo něco… Proto jsem se ptala. Děkuji za normální odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama